Quibi خواهد اجازه دهید شما تصویر خود را نشان می دهد

Quibi
Devindra Hardawar/Engadget

Quibi معرفی کرده است که توانایی به تصویر آن نیش اندازه را نشان می دهد اما آن را با استفاده از یک روش کاملا متفاوت از آنچه شما استفاده می شود. تام کنراد Quibi ارشد محصول افسر اعلام کرده است که از ویژگی های و توضیح داد که چگونه آن را با این نسخهها کار در توییتر موضوع. “[I]t را پدربزرگ خود را screenshotting,” او گفت:. برای گرفتن یک, شما باید به فشار دهید و نگه دارید صفحه نمایش به ارمغان می آورد تا یک منو با گزینه ای است که می گوید “اسلاید به عکس.” پس از شما اسلاید بیش از و آن را فشار دهید در این برنامه ضبط خواهد شد چه چیزی بر روی صفحه نمایش و به شما گزینه ای برای به اشتراک گذاری آن.

در اطلاعیه کنراد با تاکید بر ویژگی مم-ساخت بالقوه است. “به اشتراک گذاری خود را cel کشیده فال ، فتوشاپ سر خود را بر روی اکشن star @KevinHart4real,” او نوشت. پس از همه مردم به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری با استفاده از آن می خواهد با قرار دادن خدمات در مقابل چشم های بیشتر از طریق کانال های رسانه های اجتماعی. و Quibi قطعا نیاز به کمک آن می توانید به افزایش ثبت نام.

فرایند نیست که سخت به یاد داشته باشید اما اگر شما تعجب که چرا Quibi تا به حال به توسعه جدید screenshotting تجربه کنراد گفت: این همه به دلیل DRM شرکت مشتریان ترجیح به استفاده از. ظاهرا Quibi را DRM باعث می شود سیستم عامل تلفن همراه برای جلوگیری از تصاویر. او گفت: این شرکت هنوز خوب تنظیم تجربه — به نظر نمی رسد قادر به گرفتن زیرنویس در شکل کنونی آن به عنوان مثال. اما از آنجایی که این نوع از یک بتا عمومی انتشار آن را در حال حاضر با آخرین نسخه از Quibi در فروشگاه برنامه و در دسترس برای تمام کاربران.

در این مقاله: Quibi, تصویر, خبر, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de