Quibi Jetblue و بیشتر به بیرون درز ایمیل خود را به تبلیغ کنندگان گزارش می یابد

شرکت هایی مانند Quibi و JetBlue در حال نشت کاربران آدرس ایمیل به امثال Facebook گوگل و توییتر از طریق تبلیغ کنندگان شخص ثالث اجازه تبلیغ بیشتر به راحتی کاربران در سراسر وب و هدف قرار دادن آنها را با تبلیغات یک گزارش جدید ادعا.

محقق ژاک ادواردز در بر داشت بسیاری از وب سایت های محبوب استخدام شخص ثالث تجزیه و تحلیل ترافیک برای تبلیغ به کاربران اما پس از آن تا پایان سهوا نشت آن دسته از کاربران آدرس ایمیل برای تبلیغات و تجزیه و تحلیل شرکت ها با توجه به گسترده متوسط پست منتشر شده در روز چهارشنبه.

ادواردز در بر داشت صدها میلیون ایمیل و کاربران واقعی می تواند متاثر شده اند و این موضوع ظاهرا در حال انجام است ،

در مورد Quibi پس از یک کاربر جدید را تایید آدرس ایمیل خود را به ایمیل اضافه شده است به صفحه وب URL در متن ساده ادواردز نوشت و سپس با تبلیغ شخص ثالث.

او در توصیف این نشت به عنوان “یک درهم و برهم و خطرناک رشد هک” و افزود که برخی از کسانی که در نقض هنوز هم زنده است.

ادواردز گفت: او رسیده بود به تمام شرکت های آسیب دیده و تنها سه تلاش برای پلاگین نشت: Wish.com Mailchimp و واشنگتن پست.

در بیانیه ای به روند دیجیتال JetBlue گفت: “ایمنی و امنیت مشتریان خود و اطلاعات شخصی خود را یک اولویت است و ما این نگرانی جدی است. ما بررسی خواهد شد و پژوهشگر یافته های به اطمینان حاصل شود ما احترام از اطلاعات شخصی مشتریان ما هستند و در انطباق کامل با استانداردهای ما تعیین کرده اند.”

یک سخنگوی Quibi ادعا یک ایمیل به دیجیتال روند که این مشکل در حال حاضر برطرف شده است. “حفاظت از اطلاعات ضروری است به Quibi و امنیت اطلاعات کاربر است که از بالاترین اولویت” سخنگوی گفت. “لحظه ای این موضوع را در صفحه وب ما بود و نشان داد برای امنیت ما و تیم مهندسی ما ثابت آن را بلافاصله.”

آرزو همچنین در یک ایمیل گفت که “حفاظت از داده ها و کاربر اعتماد هستند اولویت” و این که پس از دریافت “گزارش یک محقق امنیتی” آنها “به سرعت مورد بررسی قرار گرفته” و تغییراتی از جمله “اضافی با استفاده از رمزگذاری برای حفاظت بیشتر کاربر آدرس ایمیل” سخنگوی گفت.

آرزو همچنین گفت ادواردز متوسط پست “کردن علامت” و گفت که شرکت هایی که موفق به دریافت داده چرا که آنها مایل به تبلیغات و فروش و ارائه دهندگان خدمات است که این در نتیجه نه نقض.

دکتر نوح Johnson, co-founder و CTO از امنیت داده ها راه اندازی Dasera گفت: Digital Trends او انتظار دارد که برای دیدن بیشتر موارد شبیه به این در آینده است.

“کسب و کار خود را امن زیرساخت های خوبی از خارجی هکرها اما نه از نقطه نظر آنها چگونه خود را با استفاده از اطلاعات مصرف کننده,” او گفت:. “هنگامی که هزاران نفر از خودی – تحلیلگران اطلاعات دانشمندان پیمانکاران – در حال مصرف کننده با استفاده از داده های روزانه همیشه این احتمال وجود دارد که یک نمونه از بی دقتی و یا کینه توزی می تواند کاربران را به از دست دادن اعتماد خود را با نام تجاری.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>