Quibi می توانید نگه داشتن آن ‘Turnstyle’ تصویری از ویژگی های در طول ثبت اختراع طرح دعوی در دادگاه

Rob Post, Quibi chief technology officer, talks about Quibi's "Turnstyle" technology for short-form video streaming for mobile devices at the Quibi keynote address January 8, 2020 at the 2020 Consumer Electronics Show (CES) in Las Vegas, Nevada. (Photo by Robyn Beck / AFP) (Photo by ROBYN BECK/AFP via Getty Images)
رابین بک via Getty Images

یک دادگاه کالیفرنیا را رد کرده است Eko حرکت برای دستور مقدماتی در برابر Quibi که این شرکت مجبور به توقف استفاده از آن “Turnstyle” تصویری از ویژگی های. Eko نیویورک-بر اساس تعاملی تصویری شرکت متهم Quibi از سرقت آن از فن آوری های انحصاری قبل از جریان خدمات و حتی راه اندازی شد.

Turnstyle می دهد Quibi توانایی بازی در فیلم های مختلف بسته به اینکه چگونه یک کاربر در حال برگزاری است تلفن خود را. به عبارت دیگر آن را بازی در یک نمایش مناسب تر برای مشاهده چشم انداز اگر یک گوشی است که برگزار می شود به صورت افقی و یا نشان می دهد که ساخته شده برای پرتره و مشاهده اگر یک کاربر در حال برگزاری است دستگاه خود را به صورت عمودی. این یکی از همراه اول خدمات جریان ویژگی های کلیدی.

Eko واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Quibi در ماه مارس خواستار آن برای جلوگیری از استفاده از این ویژگی و یا مجوز آن است. این شرکت ادعا کرد که برخی از Quibi مهندسین قبلا در ضربه محکم و ناگهانی بود و دسترسی به فن آوری که آن را کاوش مقابله با زودگذر نرم افزار پیام. Quibi قبلا رد کرده است که کارکنان آن به سرقت برده تکنولوژی گفتن Engadget که آن را “توسعه یافته داخلی… توسط [آن] با استعداد مهندسان و [آن را] در واقع دریافت حق ثبت اختراع برای آن است.”

در آن طرح دعوی در دادگاه Eko گفت: آنچه Quibi آیا باعث آسیب های جبران ناپذیر به شهرت خود را. دادگاه با این حال مخالف است. “…آن لزوما درست نیست که هر مثبت شهرت به دست آوردن توسط Quibi آمد در هزینه Eko شهرت به دلیل ویژگی های اجرای Turnstyle تابع” تصمیم می خواند. در حالی که این نیست نهایی حکم Quibi حداقل می توانید در ادامه با استفاده از Turnstyle در حالی که دعوی حق ثبت اختراع در حال انجام است.

Quibi گفت: آمریکا در بیانیه ای:

“ما بسیار خوشحال دادگاه امروز که Eko است ارائه شده معتبر مورد یک دستور مقدماتی. Eko هیچ پرونده Quibi – این است که یک احمق طرح دعوی در دادگاه آورده توسط یک شرکت و مدیر عامل شرکت به دنبال یک دیدار است. ما ادامه خواهد داد به شدت دفاع از خودمان است.”

ما نیز رسیده به Eko برای این شرکت پاسخ رسمی.

این امر بوده است یک ضربه بزرگ برای Quibi به از دست دادن Turnstyle هنگامی که آن را در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به این تعداد کاربر آن را انتظار زمانی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد. Quibi بنیانگذار Jeffrey Katzenberg بستری نیویورک تایمز در مصاحبه ای که دانلود آن اعداد نیست نزدیک به آنچه که آنها پیش بینی شده است. او مقصر همه گیر برای پایین تر از پیش بینی ثبت نام, اما او همچنین گفت که شرکت کاهش پیش بینی های خود را برای سال.

در این مقاله: Quibi, طرح دعوی در دادگاه Eko, Turnstyle, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de