Quibi می افزاید: Chromecast پشتیبانی در iOS و اندروید

LAS VEGAS, NEVADA - JANUARY 08: Quibi Chief Technology Officer Rob Post discusses the creation of Turnstyle on stage at CES at the Park Theater in Park MGM on January 08, 2020 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Denise Truscello/Getty Images for Quibi)
Quibi افسر ارشد فناوری راب پست بحث ایجاد Turnstyle در مرحله در CES در پارک تئاتر در پارک MGM در ژانویه 08, 2020 در لاس وگاس, نوادا. دنیس Truscello via Getty Images

اگر تنها چیزی که شما را عقب نگه داشتن از بهره گیری از Quibi تلفن همراه-اولین پلت فرم های ویدئویی شده است و آن عدم پشتیبانی از صفحه نمایش بزرگ مشاهده و سپس ما یک خبر خوب. پس از اضافه کردن اپل پخش و فناوری دو هفته پیش آن را دنبال کرده است تا با حمایت از Chromecast در آخرین نسخه از برنامه خود را برای iOS و دستگاه های آندروید.

Quibi screenshots with Cast button on Android

ریچارد Lawler / Engadget

درست مثل پخش و اجرای تماشای سرویس “نیش سریع” ویدئوها روی صفحه نمایش بزرگ تنها به معنی مشاهده و آنها را در جهت افقی با هیچ گزینه ای برای رفتن به جلو و عقب برای پوسته های مختلف. خواهیم دید که اگر Quibi شرح زیر است تا با ساخته شده در تلویزیون های هوشمند نرم افزار و یا اگر آن را همچنان با خود همراه تمرکز است که تا کنون در نتیجه ناامید کننده شماره مشترک.

در این مقاله: Quibi گوگل, بازیگران, Chromecast, airplay, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>