کوالکام نتایج نشان می دهد که آیفون 5G خواهد بود کمی تاخیر

Qualcomm 5G, logo exhibited during the Mobile World Congress, on February 26, 2019 in Barcelona, Spain. (Photo by Joan Cros/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

کوالکام گزارش آن Q3 سال 2020 درآمد در روز چهارشنبه (PDF) و البته این شرکت به اطلاع سرمایه گذاران در مورد نحوه انتقال به 5G ممکن است به افزایش کسب و کار خود را. نیز آن را امضا جهانی ثبت اختراع و صدور مجوز مقابله با Huawei که ظاهرا تحت تاثیر قرار نمی دولت ایالات متحده ممنوعیت فروش به شرکت اما بخشی که شروع به پریدن کرد این است که چگونه آن را هم راستا با شایعات از آی فون 12 / 5G آی فون راه اندازی.

در آینده آن Q4 نتایج کوالکام انتظار “بخشی از تاثیر تاخیر جهانی 5G گل سرسبد تلفن, راه اندازی” آن نیست نام این گوشی اما آن را واقعا نمی باید. مثل سامسونگ که مشتری است که به احتمال زیاد اپل که تمایل به راه اندازی آن در گوشی های جدید تا پایان کوالکام در سه ماهه سوم. در ماه ژوئن Broadcom هشدار داد که سرمایه گذاران به طور مشابه unnamed عمده تلفن راه اندازی ممکن است رخ دهد بعد از آن در سال بیش از حد معمول — آن را نیز به فروش می رساند اجزاء است که اپل با استفاده از — و در حال حاضر ما شاهد این هستیم که پاپ تا دوباره.

Carolina Milanesi اصلی تحلیلگر استراتژی های خلاق گفت: به Engadget که “تصور می کنم این می تواند به عنوان ساده به عنوان آی فون ساخت هفته گذشته از Q3 به عنوان آن را انجام داده است و بیش از چند سال گذشته است. چنین تاخیر خواهد بود در خط با شایعاتی که از زنجیره تامین است اما نه لزوما به این معنی نیست که این تاخیر تاثیر Q4.” به طور مشابه Anshel خم شدن مصرف کننده & تراشه با تکنولوژی تحلیلگر در مور بینش و استراتژی گمان “است که آن را بسیار به احتمال زیاد اپل به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که این شرکت مهم ترین دوره خود را توسعه چرخه احتمالا ضربه سخت ترین دوران اوج COVID-19.”

اپل چند ساعت دور از آشکار آن آخرین نتایج و رهنمود دادن به سرمایه گذاران و ما ممکن است شنیدن بیشتر در مورد آن راه اندازی برنامه پس از آن. در صورت وجود تاخیر در راه اندازی بعدی سری آیفون را به احتمال زیاد تنها به چند هفته بعد از حد معمول — فکر می کنم در ماه اکتبر به جای سپتامبر — اما Avi Greengart از Techsponential توضیح داد: “اپل است که قطعا به اندازه کافی بزرگ به حرکت سوزن برای هر جزء تامین کننده.”

در تماس های خود با سرمایه گذاران کوالکام Akash Palkhiwala گفت: “مشتریان ما تا پایان خرید چیپست است که تسهیل راه اندازی در چند ماه قبل از راه اندازی. بنابراین آنچه که ما واقعا از دیدن در اینجا این است که به دلیل تاخیر در بخشی از این خرید اتفاق می افتد در ماه سپتامبر سه ماهه و آنها میان به ما هدایت و بخش دیگری را تحت فشار قرار دادند به سه ماهه دسامبر.”

در این مقاله: 5G, درآمد, qualcomm, آیفون, 12, اپل, مالی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>