نمونه Coaster غلتکی است که باعث می شود سواران انجام رول بشکه است نسل بعدی قی کارخانه

Gif: ذخیره Studios (دیگر)

به عنوان تقریبا همه چیز روی غلتک coaster جنگ که در آن پارک در سراسر کشور سعی در بالای هر یک دیگر با وایلدر جاذبه های هر تابستان بودند را در خود نگه دارد برای سال 2020 است. اما متوقف نشده ذخیره طراحان از ادامه به اسباب بازی با قوانین فیزیک. اگر شما عشق به صرف تعطیلات آخر هفته خود را استفراغ این محور به نظر می رسد مانند آن خواهد شد در نهایت ارزش پوشش برای.

تبلیغات

ذخیره Studiosیک کانال یوتیوب برای coaster غلتکی علاقه مندان به بازدید S&S فن آوری هاییک یوتا-بر اساس شرکت است که طراحی و ایجاد هیجان سواری برای پارک و پارک های تفریحی. بخشی از شرکت تولید تجهیزات شامل یک تکه بزرگ از زمین که در آن شرکت می ساخت نمونه اولیه زیر لیوانی در مقیاس کوچکتر (یک فرودگاه در نزدیکی آنها را مانع از ایجاد ساختار قوی) برای زندگی واقعی آزمایش و که در آن ذخیره Studios داده شد تظاهرات S&S’ آخرین ایجاد: محور.

زیر لیوانی غلتکی است که اجازه می دهد تا سواران برای رول به جلو و عقب که در جریان بوده است برای چند سال در حال حاضر, از جمله بذله گو که شروع عملیات در چندین شش پرچم پارک های سراسر کشور در سال 2016. به عنوان وسایل نقلیه راه خود را در اطراف مسیر سواران ” کرسی باقی نمی ماند در یک موقعیت ثابت اجازه می دهد آنها را به آزادانه چرخش 360 درجه رو به جلو یا رو به عقب. هر سوار فراهم می کند یک تجربه متفاوت و در حالی که این ایده برای تلفن های موبایل شبیه به این نمونه جدید این محور را فراهم می کند کاملا متفاوت سوار تجربه.

در محور کرسی سواران هستند و بسته به رایگان به رول از یک سمت به سمت دیگر مانند یک جت جنگنده انجام هر بشکه رول اما منهای تمام فن آوری های است که کمک به خلبانان جنگنده خود را حفظ ناهار پایین. به عنوان سوار خودرو رول کردن یک پیچ مسیر انتقال از بودن در بالا به قسمت زیرین آن باعث می شود که سواران به رول به طور مستقل به طوری که آنها نه لزوما اینکه حرف وارونه بیش از حد.

تبلیغات

این ویدئو که شامل سواری-همراه فیلم بدیهی است که نشانی از یک کار خیلی بهتر در انتقال آنچه منحصر به فرد سوار تجربه محور را فراهم می کند. اما بر خلاف سرسره مانند Joker, حرکات نورد سواران روی محور عمدتا قابل پیش بینی و تکثیر-قادر اجازه می دهد سوار طراحان برای سفارشی کردن یک تجربه خاص بسته به اینکه چگونه یک آهنگ گذاشته است از جمله حلقه های گوشه و تاب. این همچنین بدان معنی است که حداقل در تئوری یک سواری نرم و صاف تضمین شده است اگر برای برخی از این دلیل شما را هیجان زده با ایده استفراغ در مدت کوتاهی پس از سوار شدن کامل است. اما آن را سرگرم کننده در هفتم—(خط تیره به زباله می تواند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net