پروب موفق بوئینگ Starliner راه اندازی می یابد یک لیست طولانی از مشکلات

Boeing

بوئینگ

مستقل تیم ناسا و بوئینگ تشکیل نگاه به Starliner شکست خورده پرواز به ایستگاه فضایی است که با انجام تحقیقات خود را. و بر اساس ناسا اعلام آنها بسیار طولانی, لیست تغییرات را قبل از فضاپیما می توانید شروع به گذر گاه فضانوردان به فضا است. مشترک بررسی تیم به پایان رسید تحقیقات خود را با 80 توصیه هایی برای ناسا و بوئینگ به آدرس با قابل توجه ترین پیشنهاد بودن عملکرد end-to-end آزمون با استفاده از مقدار حداکثر از پرواز سخت افزار قبل از هر پرواز است.

یکی از دلایل اصلی که چرا Starliner اولین پرواز موفق بود چرا که بوئینگ تقسیم آزمون آن را در تکه های کوچک به جای انجام یک دیگر یکی است که شبیه سازی کل فرآیند از راه اندازی به docking. به عنوان یک نتیجه هوافضا شرکت نمی کند کشف که فضاپیمای پردازنده کامپیوتر زمان بود miscalibrated 11 ساعت, جلوگیری از Starliner این پیشرانه از شلیک و ارسال آن به صحیح مدار. علاوه بر این بوئینگ نیست تست Starliner نرم افزار در برابر آن خدمات ماژول. این شرکت با استفاده از یک شبیه ساز که به پایان رسید تا بودن ناقص و نمی کشف مهم نرم افزار نقص است که می تواند منجر به “از دست دادن وسیله نقلیه.”

با توجه به پروازهای فضایی ناسا, NASA Commercial Crew Program manager استیو Stich همچنین مشخص شد که آژانس نبود قادر به ارائه بوئینگ با نظارت کافی. اجازه داده است که مسائل متعدد به خصوص مشکلات نرم افزار باقی می ماند خسته شده اید. در حالی که ناسا نیست لیست تمام 80 توصیه های آن را برشمرده برخی از آنهایی که مهم تر است مانند پرداختن به هر گونه شناسایی, شبیه سازی یا تقلید از شکاف افزایش مشارکت کارشناسان موضوع ایمنی در مناطق بحرانی و تغییرات سازمانی به ایمنی گزارش ساختار.

ناسا و شرکت بوئینگ امیدوار به ازنو Starliner را uncrewed تست پرواز به ISS بعد از این سال. در حالی که تکرار پرواز ندارد تاریخ دقیق هنوز واشنگتن پست قبلا گزارش شده است که آنها برای هدف اکتبر یا نوامبر راه اندازی.

در این مقاله: اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de