قیمت برای ورود به سطح 13-inch MacBook Pro RAM upgrade بی سر و صدا دو برابر به $200

برچسب قیمت برای ارتقاء رم از ورود به سطح 13-inch MacBook Pro با دو برابر شده است باز کردن درب به صورت مشابه افزایش هزینه را تحت تاثیر قرار دیگر رایانه های اپل.

اپل بی سر و صدا ساخته شده تعدیل قیمت بدون هیچ گونه اعلام رسمی در نظر گرفتن قیمت به ارتقاء رم از ارزان ترین مدل به تازگی منتشر شده 13-inch MacBook Pro از $100 به $200 به عنوان اولین خال خال توسط MacRumors.

دو برابر قیمت نیز دیده شده است و در کشورهای دیگر از جمله در آلمان که در آن ارتقا RAM رفته از 125 یورو به 250 یورو و در انگلستان که در آن از 100 پوند انگلیس به 200 پوند است.

رم ارتقا به ورود به سطح 13-inch MacBook Pro 16GB از ذخیره سازی 8GB است تنها یکی از بسیاری از گزینه های در دسترس را به مشتریان پس از پرداخت از لپ تاپ در فروشگاه آنلاین اپل. گزینه های دیگر عبارتند از ارتقا به پردازنده کامپیوتر ذخیره و از پیش نصب شده نرم افزار که همه خود را حفظ کرده اند برچسب قیمت.

اپل تنظیم قیمت ارتقا RAM غیر معمول است نه فقط به دلیل آن است که افزایش در مقایسه با سنتی کاهش می دهد اما همچنین به این دلیل که 13-inch MacBook Pro تنها منتشر شده در اوایل این ماه.

دلیل دو برابر هزینه برای ارتقاء ناشناخته مانده اما 9to5Mac معتقد است که اپل را تامین کننده برای رم از ورود به سطح 13-inch MacBook Pro ممکن است دچار اختلالات احتمالا به دلیل محدودیت های ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

اپل ظاهرا ساخته شده مشابه تنظیمات به رم ارتقاء از دیگر کامپیوترهای Mac به عنوان دستگاه های مختلف مجهز با انواع مختلف رم. اما این به این معنا نیست که مشابه افزایش قیمت ها را تحت تاثیر قرار دهد و دیگر قطعات به خصوص اگر مداوم بحران بهداشتی اولیه دلیل.

13-inch MacBook Pro شروع می شود در $1,299

ورود به سطح 13-inch MacBook Pro حمل یک پایه برچسب قیمت $1,299 اما مشتریان که می خواهند اینتل 10-نسل یخ دریاچه پردازنده نیاز به پوسته از حداقل $1,799.

13-inch MacBook Pro ارائه می دهد گیج کننده پردازنده انتخاب و به طور متوسط عمر باتری اما با یک صنعت پیشرو نمایش نازک و سبک با طراحی عالی صفحه کلید جدید و سخت به عنوان سنگ کیفیت ساخت آن باقی مانده جامد گزینه برای مشتاق حرفه ای خلاق است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>