PreSonus اتم مربع است که یک کنترل کننده MIDI ساخته شده برای آن DAW

PreSonus Atom SQ Midi Controller

PreSonus

PreSonus واقعا شناخته شده برای خود را کنترل MIDI اما این شرکت به دنبال تغییر است که به عنوان آن را هل می دهد جدید خود DAW (صوتی دیجیتال ایستگاه کاری) استودیو یکی از 5. این هفته PreSonus اعلام اتم میدان عملکرد و تولید کنترل کننده MIDI ساخته شده است به ادغام با Studio و Ableton زنده است. این شرکت به احتمال زیاد امیدوار است که یکی از استودیو را در درایو کاربران را به خود اتم مربع و بالعکس.

اتم متر مربع طراحی شده است برای هر دو TR-سبک گام 16-ضرب و شتم توالی و الگوی درام ویرایش در استودیو یکی. این می تواند ابزار بازی و کلیپ های پرتاب شده در Ableton زندگی می کنند بیش از حد. RGB-دارای نور پس زمینه 32-پد تنظیمات را نگاه آشنا اگر شما با استفاده از MIDI. همچنین هشت بی پایان دستگیره های دوار یک arpeggiator و یک کاربر-قابلیت تنظیم نوار لمسی. یک صفحه نمایش ال سی دی نمایش متن-اطلاعات حساس و پارامترهای.

PreSonus نشده اعلام کرد, تاریخ انتشار, اما هنگامی که اتم مربع می رسد از آن هزینه خواهد شد $250/£250.

PreSonus استراتژی — ساخت سخت افزار به رانندگی مردم را به نرم افزار خود را — نیست کاملا اصلی است. Ableton و ابزارهای خود را اختصاص داده شده کنترل کننده سخت افزاری و FL Studio راه اندازی Akai حرفه ای آتش نشانی در سال 2018 است. ما بدست ما دست روی اتم مربع در عین حال اما به نظر می رسد امیدوار کننده است.

در این مقاله: presonus اتم, مربع, استودیو یک midi controller, آهنگ, بیت, سخت افزار, درام, daw, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>