به طور بالقوه قابل سکونت زمین به اندازه Exoplanet خال خال در کپلر رد شمع


Artist’s depiction of the surface of Kepler-1649c, with its red dwarf star looming over the horizon.

هنرمند تصویر از سطح سیاره کپلر 1649c با آن ستاره کوتوله قرمز بلندی بیش از افق.
تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل راتر

برای سال, یک تیم اختصاصی از کارشناسان دستی sifted از طریق احداث مخازن رد کپلر داده به امید پیدا کردن چیزی در کامپیوتر از دست رفته بود—یک ورزش است که منجر به کشف آنچه که در حال حاضر مسلما ترین سیاره زمین مانند شناخته شده به ستاره شناسان.

تبلیغات

جدید تحقیقات منتشر شده دیروز در مجله اختر فیزیک نامه توصیف کپلر-1649c های قابل ملاحظه ای زمین به اندازه exoplanet واقع شده 300 نور-سال های دور. در 1.06 برابر اندازه زمین را و یا چند نقطه اعشاری—آن را عملا به همان اندازه به عنوان ما درخشان آبی سنگ مرمر. این سیاره سنگی نیز اتفاق می افتد به اقامت در آن را قابل سکونت منطقه که شیرین swatch از فضا است که در آن آب مایع می تواند وجود داشته باشد در یک سیاره سطح.

فوق العاده, این زمینی exoplanet ممکن است هرگز کشف شده است آن را به حال شده است برای یک نظام بازرسی بصری از همه کپلر داده های رد شده توسط یک الگوریتم کامپیوتر. بیشتر در آن فقط در یک ثانیه—بیایید نگاهی دقیقتر به این تازه کشف شده جهان است.

تبلیغات

Side-by-side comparison of Earth and Kepler-1649c.

جانبی توسط سمت مقایسه زمین و کپلر-1649c.
تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل راتر

کپلر-1649c دریافت حدود 75 درصد از ستارهنور ما را بر روی زمین و آن را ویژگی های یک تعادل درجه حرارت حدود 234 درجه کلوین (-39 درجه سانتیگراد -38 درجه فارنهایت) با توجه به این مقاله است. تعادل حرارت است به طور انحصاری در ورودی ستارگان تابش و مانع عواملی مانند یک شی را albedo (بازتاب) و اثرات جوی. از نظر کپلر-1649c واقعی در سطح متوسط که هنوز مشخص شود چرا که دانشمندان در هیچ سرنخ در مورد ترکیب این سیاره جو اگر حتی یکی. با مقایسه این زمین دارای یک تعادل دما از 278.5 کلوین (5 درجه C 42 درجه فارنهایت).

“از نظر اندازه و به احتمال زیاد حرارت این است که شبیه ترین سیاره به زمین است که تا کنون یافت شده است با کپلر” گفت: Jeff کولین یک از نویسندگان این مطالعه در یک SETI موسسه مطبوعاتی.

قابل توجه دیگر سیارات فراخورشیدی شامل TRAPPIST-1fاست که قابل مقایسه با زمین از لحاظ اندازه در حالی که TRAPPIST-1d و TOI 700d قابل مقایسه با زمین در نظر دما. اما هیچ یک از این آمار هر دو اندازه و درجه حرارت علائم کاملا مانند کپلر-1649c.

تبلیغات

این exoplanet نیاز به فقط 19.5 روز کامل به مدار اطراف ستاره میزبان یک کوتوله سرخ به عنوان شناخته شده کپلر-1649. با چنین کوتاه سال روشن است که کپلر-1649c زندگی در مجاورت نزدیک به آن ستاره. اما در یکسه ماهه به اندازه خورشید ما این پایین جرم ستاره است و تقریبا به عنوان قدرتمند به عنوان ما.

این است که به طور بالقوه اخبار بد در نظر habitability. کوتوله های قرمز بسیار رایج در کهکشان (در اطراف هفتمree از هر چهار ستاره در کهکشان راه شیری است که یک کوتوله سرخ) اما آنها در معرض مکرر بداخلاقی در قالب قدرتمند ستاره ای می ترکد. این امر منجر به نگرانی در میان astrobiologists که قرمز کوتوله سیستم عاری از زندگی است.

تبلیغات

Artist’s depiction of Kepler-1649c, its red dwarf, and a second planet previously known to exist in this system.

هنرمند تصویر از کپلر-1649c آن کوتوله سرخ و دوم سیاره قبلا شناخته شده وجود دارد در این سیستم است.
تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل راتر

به تاریخ ناسا کپلر تلسکوپ فضایی اتحاد کمک به کشف حدود 2,400 سیارات فراخورشیدی اما این خاص جهان تقریبا تضعیف از طریق ترک.

تبلیغات

چند سال پیش یک کامپیوتر الگوریتم به نام Robovetter از دست رفته در این سیاره در حالی که تجزیه و کپلر داده است. این سیستم های خودکار بسیار مهم هستند چرا که کپلر که در عمل از سال 2009 تا 2018 تولید صدها نفر از هزاران نفر از مشاهدات در طول سال تمام است که نیاز به تجزیه و تحلیل نشانه هایی از امکان سیارات فراخورشیدی است.

اولین گام در این فرایند خودکار است که برای سیستم به استفاده از حمل و نقل روش که در آن به نظر می رسد برای نرخهای پایین در یک ستاره روشنایی—ممکن است نشانه ای از یک مدار exoplanet. مرحله دوم نیاز به Robovetter رد مثبت کاذب ناشی از زاید منابع به عنوان متغیر ستاره (که در نمایشگاه نوسان سطح درخشندگی) در نزدیکی اشیاء عبورو آثار تولید شده توسط کپلر الکترونیک.

تبلیغات

سیستم کامل نیست اما.

“اگر ما تا به حال بیش از نگاه الگوریتم کار با دست ما آن را از دست رفتهگفت: “اندرو team cymru نویسنده سرب از مطالعه و ناسا ساگان همکار فوق دکترا در دانشگاه تگزاس در آستین در ناسا آزادی مطبوعات.

تبلیغات

یک تیم اختصاصی از کارشناسان به نام کپلر مثبت کاذب کار گروه نگاه را از طریق این رد به امید پیدا کردن چیزی Robovetter ممکن است از دست رفته. جدید exoplanet کشف شد در غلط-مثبت کپلر اطلاعات منتشر شده سه سال پیش.

“این کشف برجسته ارزش انسان بازرسی از نامزدهای سیاره حتی به عنوان خودکار تکنیک های بهبود و نکات که زمینی سیارات در اطراف… M-کوتوله ممکن است شایع تر از بیشتر کسانی که در اطراف ستاره های عظیم” نوشته نویسندگان در مطالعه جدید.

تبلیغات

آن را به یک جذب می کند, کشف جدید اما تلاش برای واقعا زمین مانند سیاره همچنان ادامه دارد. تا به امروز هیچ چیز حتی می آید به ما نقطه آبی کمرنگ.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر