پورشه را پیگیری برنامه با استفاده از CarPlay برای نشان دادن دامان داده در حالی که شما رانندگی

پورشه هیچ تضمینی وجود ندارد شما پیدا کردن یک مسیر مسابقه را به رانندگی در طول همه گیر اما پو

توسط DOSTEMANSALAM در 21 اردیبهشت 1399
Porsche Track Precision app in CarPlay mode
پورشه

هیچ تضمینی وجود ندارد شما پیدا کردن یک مسیر مسابقه را به رانندگی در طول همه گیر اما پورشه آماده خواهد شد هر زمان که شما می توانید آمار این دوره است. آن را به تازگی به روز شده در آهنگ خود را با دقت برنامه برای iOS (از طریق Autoblog) با پشتیبانی از CarPlay به دامان داده ها بسیار راحت تر است. به جای perching آی فون خود را بر روی یک کوه شما فقط مجبور به استفاده از ماشین های ورزشی خود را به صفحه نمایش لمسی به رکورد دور دریافت دامان پیش بینی زمان و مقایسه نتایج زمان واقعی در برابر یک مرجع است.

وجود دارد برخی از قدرت پردازش اگر شما اتفاق می افتد به پوشیدن یک دیده بان اپل. آن را در حال حاضر ارتعاش به شما اجازه می دانم زمانی که شما شکسته شخصی رکورد دامان و شما حتی می توانید ثبت ضربان قلب خود را اگر شما تعجب کنید که چقدر زمان شما در آن به نوبه خود پیچ تند.

این ویژگی در دسترس نیست برای Android Auto و در عین حال هر چند که تعجب آور نیست با توجه به این که پورشه تنها به تازگی شروع به اضافه کردن گوگل پلت فرم به اتومبیل های خود را. تمام مسیر دقت کاربران باید 100 آهنگ های جدید اضافه شده به لیست از پیش تعریف شده به شما 300 دوره های آموزشی در سراسر جهان با نقشه برداری دقیق اطلاعات. شما می توانید ایجاد نقشه های سفارشی با استفاده از GPS گوشی خود را اگر یک مدار محلی در دسترس نیست هنوز.

این به روز رسانی برنامه رایگان است اگر چه شما نیاز به ملاقات نسبتا خاص نیاز به استفاده از آن. شما نه تنها نیاز به یک Boxster کیمن 911 یا GT ماشین با حداقل پورشه مدیریت ارتباطات 4.0, شما نیاز به هر دو اتصال پلاس و Sport Chrono بسته افزودنی. اگر شما در آن موقعیت هر چند شما ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید به منظور بهبود عملکرد خود را بدون یا استادانه درست شده تلفن راه اندازی و یا اختصاصی تله متری دنده.

در این مقاله: پورشه, پورشه آهنگ دقت برنامه, برنامه های, موتوری, مسابقه, iOS, carplay, آی فون, اپل, آندروید, Boxster, 911, کیمن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن