آلودگی نژادی و خشونت

امروز سیاه و سفید خانواده هستند به احتمال زیاد به زندگی احاطه شده توسط سمی آلاینده های هوا در صنایع استخراجی تخلیه به پشت حیاط خود را. مردم سیاه و سفید چهره بیشتر تهدید فوری هر زمان که آنها خانه های خود را ترک: پلیس است. به قطع دو غیر مسئولانه است. آلاینده صنایع باد نمی در جوامع توسط حادثه. نه پلیس. این همه طراحی شده توسط.

تبلیغات

“نژاد پرستی اصلی اتصال” مصطفی سانتیاگو علی, معاون رئیس جمهور, عدالت زیست محیطی در فدراسیون ملی حیات وحش گفت: Earther. “از این که نژاد پرستی بوده است اتلاف سرمایه در جوامع تروما در این حمله که در جریان بوده است برای چند دهه پس از دهه برخی از مردم می گویند برای قرن ها .”

ژاکلین پاترسون مدیر NAACP محیط زیست و آب و هوا برنامه عدالت است که یکی از این افراد است. “ما به عنوان مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و حتی فراتر از آن در طول تاریخ و در عصر حاضر در حال بوت سفید برتری بر گردن ما,” او گفت:. “[ما] در سراسر این قاره در بدنه کشتی به سختی داشتن یک اینچ به حرکت بسیار کمتر قادر به تنفس هوای تازه—ما باری—پس از این زمان ما به این ایالات متحده شده اند در حالت حبس در یک راه یا دیگری.”

زمانی که فیلم نشان داد مینیاپولیس اداره پلیس افسر درک چوین با استفاده از زانو خود را به پین کردن جورج فلوید در نهایت او را به قتلشهرستانها در سراسر ایالات متحده فوران به اعتراض. برخی از فلوید آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم.” اریک گارنر کشته شده توسط اداره پلیس شهر نیویورک افسر دانیل Pantaleo در سال 2014 این کلمات ادا 11 بار قبل از او درگذشت. این کلمات را تبدیل به فریاد حمایت طلبی برای حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند—بلکه برای محیط زیست عدالت حرکت.

ما می دانیم که هر دو مردان درگذشت در دست پلیس است. خود را کالبد شکافی نیز نشان داد شرایط بهداشتی اساسی که در حال شایع در جامعه اغلب به دلیل آلودگی هوا. برای جلب آن آسم است. برای فلوید و بیماری های قلبی. نه از درگذشت این شرایط—افسران پلیس کشته شدن آنها—اما آنها نشان دهنده تلفات سنگین آلودگی در جوامع است که زندگی در سایه از دودکش زباله و درمان گیاهان و سایت های صنعتی.

“من نمی توانم نفس بکشم.”

این سه کلمه حفاری های عمیق در آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید در امریکا, تجربه, غیر, سیاه, از مردم می خواهم خودم را هرگز درک. احساسات پشت این کلمات نیز حمل وزن برای جنبش زیست محیطی.


راشل کارسون را خاموش بهار است که اغلب مورد ستایش قرار داد به عنوان جرقه است که راه اندازی جنبش های زیست محیطی. شاید که درست است برای جریان اصلی جنبش های بسیاری پشتیبانی, امروز, اما, سیاه و قهوه ای فعالان مدت طولانی است که مبارزه برای حق خود را به تمیز کردن هوا و آب است. استاد تاریخ در دانشگاه چاد Montrie در دانشگاه ماساچوست لوول میسازد این تاریخ لخت در کتاب خود اسطوره ‘بهار خاموش’: بازنگری ریشه های آمریکا محیط زیست.

در سال 1962 همان سال کارسون منتشر شده او کتاب پیشگامانه در مورد خطرات ناشی از آفت کش ها در حومه ایالات مزرعه اتحادیه کارگران تاسیس شد و در تلاش برای محافظت از مکزیکی آمریکایی و مهاجران از خطرات آنها رو به رو شد از آفت کش ها در محل کار است. با وجود این واقعیت های روزمره از این کارگران کارسون را ندارد اتاق های زیادی برای آنها در کتاب است. این Chicano فعالان ممکن است نشده ام فکر خود را به عنوان محیط زیست پس از آن اما این دقیقا همان چیزی بودند. تاریخچه تا حد زیادی نتواند به یاد داشته باشید که.

“ما باید این عجیب و غریب تاریخی تفسیر که جنبش زیست محیطی شروع می شود در حومه شهر” Montrie گفت Earther. “آنچه که می کند این است که reframe داستان جنبش زیست محیطی است که به طور کامل شامل تمام کار های دیگر که مردم به خوبی انجام شد قبل از [بهار خاموش] و مانع مسابقه و کلاس است.”

در طول جنبش حقوق مدنی در دهه های 1960 و 1970 سیاه شد درخشان نور را در یک های مختلف آلاينده مردم رو به رو شد در خانه های خود: منجر شود. در St. Louis, سیاه فقیر ساکنان سازماندهی شده در اطراف رنگ سرب در خانه های خود مسمومیت کودکان خود را. با کمک ویلبر Thomas, سیاه, دانشمند جامعه ساخته شده است شواهد کافی برای فشار عمل بر شهر رهبرانی که سعی کرده بود به سرزنش این قرار گرفتن در معرض پدر و مادر به جای استفاده از محیط زیست و نیروهای اجتماعی است که ایجاد این شرایط در وهله اول.

توماس در سخنرانی اولین روز زمین در سال 1970 با عنوان “سیاه و بقا ما در شهرهای آلوده.” او گذاشته شد چه Montrie تماس در کتاب خود “آپارتاید اقتصادی و سیاسی نیروهای مسئول محیط زیست بار شهری سیاه و سفید آمریکایی را تجربه کرده است.”

“Nitty ریگ دار مسائل مربوط به سیاه پوستان است که به سادگی این واقعیت است که یک تناسب تعداد سیاه پوستان در معرض بیشتر زیست محیطی مخاطرات بهداشتی از غیر سیاه پوستان در علاوه بر این به طور منظم بار” توماس گفت: در آن سخنرانی. “قرار گرفتن در معرض خطرات اضافی مانند سرب, مسمومیت, مرگ و میر نوزادان, آلودگی هوا و زمین و آلودگی و موش کنترل همه بومی مشکلات به سیاه ترین جوامع است.”

این همان نژادپرستانه اقتصادی و سیاسی نیروهای توماس به نام امروز وجود دارد. این نیروها هستند چرا مردم به احتمال زیاد در معرض به آلودگی هوا است که مردم سفید ایجاد کنید. آنها چرا قبلا redlined سیاه محلات تجربه سطوح بالاتر از گرمای شدید. این نیروها به سرزنش برای پلیس آمریکا معترضان به خیابان آمده اند به مسابقه. این قدرت که می شود به همین دلیل مردم سیاه پر کردن این کشور در سلول های زندان برای جرایم که داده ها نشان می دهد همتایان سفید متعهد در برابر نرخ. آنها چرا این همان زندانی مردم قرار داده و در خط مقدم به نبرد گسترده آتش سوزی که در حال رشد شدید تر با توجه به تغییر آب و هوا. این نژادپرست اقتصادی و سیاسی نیروهای چرا متحده ترک زندانی جمعیت در مسیر طوفان یا بدون گرما در سرمای شدید حوادث. آن را به سرزنش برای این همه و بیشتر.

“خشونت تعریف زمانی است که چیزی شدید اتفاق می افتد به کسی و مشترکات [بین خشونت پلیس و آلودگی] هستند که نه کسی چیزی می خواهد. آن انجام شده است در برابر کسی آن را انجام داده با قصد” پترسون گفت Earther. “تمام کسانی که ویژگی های به اشتراک گذاشته شده توسط عمدی آلودگی جوامع ما و هدف قرار دادن عمدی و dehumanizing از ما به عنوان مردم توسط دولت نظامی… بنابراین آن است که آیا یک گلوله که تیراندازی ما در خیابان و یا در آن زغال سنگ کارخانه یا پالایشگاه یا یک راکتور هسته ای که در کشتن ما در جامعه این همان نتیجه از نظر ما نامتناسب مرگ. بنابراین ما می بینیم و اخلاقی و معنوی و مادی تعادل بین این عوامل است که ما را هدف گرفته است که در حال آسیب زدن به ما هستند که ما را می کشد.”


Mattias لیمن دو ساله بود زمانی که او تقریبا مرده از حمله آسم. به عنوان یک مرد سیاه و سفید او می داند که همه بیش از حد و خشونت است که به دنبال او را با توجه به نژاد خود را—هر دو از قرار گرفتن در معرض آلودگی و از تعامل خود را با پلیس است. که حمله آسم شد و یکی از اولین تجربه از این خشونت است. این اتفاق در لس آنجلس از سال 1991 در زمانی که شهر دچار برخی از بدترین آلودگی هوا در سراسر کشور. این نیز در سال ماموران اداره پلیس لس آنجلس به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار رادنی کینگ در نتیجه اعتراضات گسترده.

در حال حاضر لیمن با این نسخهها کار به عنوان دیجیتال مدیر برای طلوع جنبش جوانان-رهبری گروه آب و هوا است که مراکز و عدالت و مردم رنگ و مبارزه برای سبز معامله جدید است. این یکی از معدود آب و هوا سازمان ها در نظر گرفتن یک رویکرد جامع به بحران آب و هوا. شما نمی توانید به ساختن یک دنیای بهتر تنها با برش گازهای گلخانه ای و آلودگی است. شما برای ساختن یک دنیای بهتر را از طریق ایجاد فرصت ساخت فضاهای امن برای همه به کار و بازی و به مردم قابل زیستن دستمزد در صنایع است که آیا آسیب به سلامت عمومی است.

“[تغییرات] تنها ميگيرد یک واقعیت است که وجود دارد در حال حاضر” لیمن گفت Earther. “اگر ما هنوز هم همان اقتصاد ما, اما برای برخی از دلیل گازهای گلخانه ای نمی تواند مشکل ما را هنوز هم این سیستم از بهره برداری در محل در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است.”

جنبش زیست محیطی همیشه نمی شناسد وزن نژادی و نابرابری. سازمان ها و طرفداران کند به صحبت کردن در مورد این با وجود این واقعیت است که خواسته های سیاه زندگی توجه فعالان در حال ساخت در اطراف defunding و لغو پلیس به طور مستقیم در خط با مطالبات از گروه آب و هوا برای منحرف کردن کمک های مالی بیشتر به آب و هوای محلی و برنامه های زیست محیطی. تغییر شده است اتفاق می افتد در فضای سبز البته به آرامی. در روز پنج شنبه 224 گروه بیرون آمد و در حمایت از این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. این گروه نیاز به اقامت متعهد و سریع به پاسخ در برابر نابرابری.

عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” یکی از روشن ترین راه برای دیدن این تشابه بین دو جنبش که برای بیش از حد طولانی نتوانسته اند به گرد هم می آیند. اما آن را نه در سازمان آموزش و رسیدن به لحاظ تاریخی سفید محیط زیست. آن را در این جریان اصلی گروه به انجام کار برای رسیدن و گوش دادن.

“من از تماشای این ویدئو بارها و بارها و نگاهی که پلیس به عنوان او در زانو خود را در این برادر گردن و او را حتی به دنبال در او” پترسون گفت. “من نگاه آقای فلوید و من از دیدن چشمان او دید که او را اش نشان از درد و لب هایش را از هم جدا به عنوان او را برای نفس نفس نفس زدن و تماس برای مادر خود را. این هر دو تحت اللفظی و مجازی دولت از آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور و به همین دلیل شما می بینید که خشم سوختن در خیابان زیرا در بسیاری از راه های که در تصویر وجود ما است .”

به عنوان معترضین مارس در سراسر شهر پل ها خواستار پایان دادن به خشونت پلیس ما می توانیم نکنید که دیگر اشکال خشونت است که تمامي وجوه سیاه و جوامع است. این خشونت موذی; آن را در همه جا. آلودگی و پلیس هستند اما دو اشکال این خشونت می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im