بازداشت مظنون در قتل تکنولوژی C. E. O. فهیم صالح


Fahim Saleh’s most recent Facebook profile photo, April 26, 2020.

فهیم صالح اخیر Facebook عکس پروفایل, مارس 26 سال 2020 است.
عکس: فهیم صالح (استفاده منصفانه)

محققان بازداشت یک مظنون در این صبح برای قتل تکنولوژی C. E. O. فهیم صالح, 33. صالح دستیار شخصی, Tyrese دوون Haspil, 21, انتظار می رود که با اتهام قتل درجه دوم همراه با دیگر جرایم با توجه به دو مقام که در گفتگو با نیویورک تایمز.

تبلیغات

صالح کشف شد توسط خواهر خود را در پایین سمت شرق منهتن محل سکونت در اوایل این هفته در روز سه شنبه, جولای 14. او رفته بود برای بررسی صالح پس از نه شنیدن از او در مورد 24 ساعت راه می رفت و به یک صحنه وحشتناک. صالح شده بود تا حدی تجزیه خود را سر و بازوها و پاهای جدا شده از بدن خود قرار داده و به بزرگ کیسه های پلاستیکی. برقی دیدم هنوز وصل در نزدیکی کیف.

با توجه به شهر نیویورک معاینات پزشکی صالح مرده بود از چند زخم چاقو به گردن و تنه. کارآگاهان در ابتدا به تشریح قتل یک “ضربه” گفت: این نگاه “مانند یک حرفه ای کار” بعد surmising که قاتل تلاش برای تمیز کردن صحنه جرم قطع شد وقتی که صالح خواهر بود buzzed در از لابی. مقامات بر این باورند صالح قاتل فرار از طریق درب عقب به محل سکونت و پایین پله ها قبل از صالح خواهر وارد محل سکونت.

تبلیغات

کارآگاهان می گویند صالح کشته شد روز قبل از روز دوشنبه, جولای 13. صالح قبلا کشف دستیار او به سرقت رفته بود ده ها هزار دلار از او. به گفته این مقامات که صحبت با زمان صالح نیست گزارش این سرقت به مقامات اما به جای راه اندازی یک برنامه پرداخت برای دستیار خود را به او بازپرداخت پول است. آن ناشناخته که یا چرا این پول به سرقت رفته بود و یا چرا صالح تلاش برای رسیدگی به این موضوع خصوصی است اما کارآگاهان این باور تا به حال چیزی برای انجام با قاتل انگیزه.

محققان همچنین بر این باورند که قاتل در لباس سیاه, سه تکه کت و شلوار و حمل کیسه duffel به دنبال صالح خاموش آسانسور ساختمان و به محل سکونت جایی که او ناتوان صالح با یک تیزر قبل از قتل او. پس از آن قاتل خریداری تمیز کردن وسایل از انبار خانه خود کارفرما کارت اعتباری و سعی کردم به جارو کردن هر گونه اثری شواهد صالح محل سکونت. به نظر می رسد که به دلیل بازگشت روز بعد در تلاش بود به دور از بدن است.

صالح خانواده گفت: بار است که او “خیلی بیشتر از آنچه شما در حال خواندن” اضافه کردن “را درخشان و ذهن نوآورانه در زمان هر کسی که یک بخشی از جهان خود را در سفر و او مطمئن ساخته شده هرگز به ترک هر کسی پشت سر گذاشت.”

صالح متولد شد و در عربستان سعودی به بنگلادش پدر و مادر و خانواده نقل مکان کرد و در نهایت در نزدیکی نیویورک, n. y. صالح فارغ التحصیل از دانشگاه در Waltham, MA در سال 2009 و سپس در ادامه به ایجاد برنامه PrankDial که تبدیل به 10 میلیون دلار کسب و کار. او سپس تاسیس Pathao یک موتور سیکلت سوار-های start-up در بنگلادش بعد از ترک این شرکت در سال 2018 برای شروع یک شبیه شرکت در نیجریه به نام Gokada. در زمان مرگ او صالح بود و همچنین موسس شریک در سرمایه ماجراجویی های منهتن-بر اساس سرمایه صندوق.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>