گوگل بروید متحرک 2020 است stay-at-home رویداد شروع July 25th,

Pokemon Go Fest 2020

Niantic

هر تابستان پس از 2017, app توسعه دهنده Niantic میزبانی گوگل بروید متحرک در انتخاب شهرستانها در سراسر جهان. این رویداد شامل کلیپ با مضمون تاسیسات و فعالیت در پارک های بزرگ و کمک می کند تا هزاران نفر از بازیکنان اتصال در زندگی واقعی است. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال جشنواره بدیهی است که نمی توان برگزار شد ، به جای Niantic است که آن را تبدیل به یک دو روز از رویداد آنلاین. این شرکت می گوید: “ما در حال بازگرداندن گوگل بروید متحرک در جولای 25–26 به عنوان یک به طور کامل reimagined رویداد جهانی در قالب مجازی است.”

اگه رفتن به طور معمول نیاز به بازیکنان به سرگردان در اطراف در خارج برای گرفتن موجودات در واقعیت افزوده — که ممکن است ترجمه نمی کنید برای سرپوشیده تجربه — پس از آن معلوم نیست چه Niantic برنامه ریزی شده است در شرایط فعالیت. آن را برای تلفن های موبایل مانند شرکت در حال کار بر روی راه های اضافی برای بازی را بیشتر سرگرم کننده در طول دوران اجتماعی فاصله هر چند: “در حالی که ما را از دست ندهید جشن با یکدیگر در یک پارک زیبا, ما آمده ایم تا با راه های جدید برای جامعه به اتصال و تیم هم که ما رول در طول تابستان است.”

در حالی که طرفداران بودند که به دنبال به جلو به نوعی گوگل بروید متحرک ممکن است نا امید این نسخه آنلاین می تواند فراگیر باشد. امیدوارم طرفداران هنوز هم می توانید اتصال و جشن می گیرند با وجود این محدودیت ها است.

در این مقاله: عکس, گوگل به, گوگل بروید متحرک, عکس رفتن متحرک 2020, تلفن همراه, واقعیت افزوده, بازی, برنامه, niantic, coronavirus covid-19 اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de