Plex می افزاید: بیش از 80 free live TV channels

Plex free live TV streaming

Plex

در تلاش خود را برای فعال کردن بیشتر دسترسی به محتوای بیشتر در مکان های پیچیده اضافه شده است یک تنوع از گزینه های جریان و حتی برنامه های زنده تلویزیونی خدمات در دسترس بدون هیچ هزینه برای چند ماه. اگر شما نمی خواهید به یک آنتن و سپس در حال حاضر آن را به یک راه حل برای شما بیش از حد: رایگان کانال تلویزیون زندگی می کنند.

Plex free live TV streaming

Plex

آن را مانند یک بیت از خروج از خدمات اصلی هدف جریان های رسانه ای خود را در اطراف به دستگاه های مختلف — به یاد داشته باشید زمانی که آن را یک XBMC spinoff? — اما در حال حاضر این جریان کانال بسته های نرم افزاری فقط بخشی از چشم انداز است. با استفاده از ویدئو+ Vizio و Roku همه نسخه های راه اندازی و در حال حاضر پیچیده می کند بیش از حد — اتمام مجموعه کامل در اینجا.

اگر شما با استفاده از media center نرم افزار به عنوان مرکز سرگرمی های خود را زندگی, سپس آن را می افزاید: تعدادی از گزینه های آسان شما می توانید بدون صرف یک سکه و یا توسل به دزدی دریایی. برخی از نام ها قابل تشخیص مانند Fubo ورزشی ایسنا تن عینک Mav تلویزیون و یا باب راس کانال در حالی که دیگران تمرکز بر روی همه فن حریف موزیک ویدیو یا فیلم مستند سوله. در هر صورت این همه رایگان پس دریغ نکنید به آن را چک کنید و اگر شما یک آنتن را وصل و سپس آن را به مخلوط حق با کسانی که تلویزیون پخش میکند.

در این مقاله: Plex زنده تلویزیون جریان fubotv تن عینک رادیو فردا تلویزیون, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>