لطفا با پریمو K-Pop به @DallasPD

Illustration for article titled Please Send Your Primo K-Pop to @DallasPD

تصویر: گتی

دالاس پلیس خواسته عمومی به دله دزدی و پلیس دالاس رو به صورت کامل از K-pop. دیروز اداره پلیس دالاس توییتی درخواست برای فیلم های “فعالیت غیر قانونی” از اعتراضات خود را از طریق “iWatch” برنامه. K-pop گروه بی درنگ آب گرفتگی پاسخ با fancam کلیپ.

“سیل این گه با فن کم” یک رهبر است. “اصلا اجازه دهید آنها را ببینید هر چیزی اما KPOP FANCAMS”

متاسفانه ما می توانید ببینید چه پلیس شاهد شد اما ما با خیال راحت می توانید حدس بزنید از توییتر که برنامه معکوس.

دیگران توییتی عکس پلیس در کامل نظامی دنده و یک عکس از یک فرد خونریزی از صورت بعد از آنها گفته می شود به ضرب گلوله توسط یک لاستیک گلوله در حالی که خرید مواد غذایی.

ساعت بعد اداره پلیس دالاس توییتی که برنامه رفت و به طور موقت به دلیل “مشکلات فنی.” به نظر می رسد عملکرد خوب در حال حاضر و آماده برای بیشتر BTS.

اگر شما بر روی دسکتاپ, تصاویر به صورت خودکار از مرده رها کردن ادامه در صفحه بعد پس از سر و صدا که فلش.

تازه سردرگمی خود را شروع هفته حق

ما از خواب بیدار و بوی سوزاندن زباله از توییتر دوباره: امروز صبح به ارمغان آورد روند شایعات در مورد شبکه “خاموشی” در منطقه DC همراه با یک subplot در مورد ناپدید شدن معترضان احتمالا ربوده شده توسط مقامات. واشنگتن پست متوجه شدم که #DCblackout آغاز شده بود توسط یک حساب کاربری با سه پیروان.

همانطور که برای تصویر شعله های آتش نزدیک به ارتفاع بنای یادبود واشنگتن—که به نظر می رسد یک screengrab از تلویزیون نشان می دهد “تعیین شده بازمانده است.” را جدا کنید.

هیچ کس در مورد مراقبت از خود بیت کوین هرزه

Illustration for article titled Please Send Your Primo K-Pop to @DallasPD

تصویر: گتی

بیت کوین, درام, تنها, درام, یک مرد دستمزد آلت تناسلی خود را در; من عاشق بیت کوین درام. امروز زخمی نفس متعلق به کریگ رایت یک دانشمند کامپیوتر بود که یک بار گذاشته پیچ در پیچ دنباله از پودرهای سوخاری برای رسانه ها به منظور ثابت کند که او تاسیس بیت کوین و پس از آن هرگز تحویل در اثبات. YouTuber Roger Ver او را دروغگو و تقلب و رایت سعی کردم به شکایت افترا; مورد اخراج شد توسط انگلستان دادگاه است که تصمیم گرفته است که در انگلستان و ولز است نه صلاحیت مناسب برای این مورد است. Ver است گرفته victory lap در یوتیوب.

بهترین بخش این است که در حالی که رایت ادعای ضرب تا پایان از رسانه های فتنه از اطراف 2014-2016, این است که به احتمال زیاد آخرین روح بر روی زمین چه کسی اهمیت میدهد:

رایت دستور داده شده است به بیش از 5 میلیارد دلار از بیت کوین به خانواده مرحوم سابق شریک کسب و کار در یک مورد جداگانه.

در حال نوپدیا ساخت گه ؟ و یک داستان از Scatman

برایان فلدمن بررسی ریشه های یک improbably عمیقی نقل قول از هنرمند “Scatman جان” و مطلق ویکیپدیا رسوایی.

اول گرفتن احساس برای Scatman در کلیپ بالا و سپس برای خودتان تصمیم می گیرید اگر او به نظر می رسد مانند او را در این گفت: “هر چه خدا بخواهد خوب است من…من تا به حال بهترین زندگی است. من طعم زیبایی است.

پس از آمدن در سراسر خط در Scatman را در ویکیپدیا فلدمن در بر داشت که نقل قول نشات گرفته از منابع که با اشاره به دیگر مطالب سایت ویکی پدیا. این نه تنها ممکن است Wiki-سرچشمه lore: او باعث می شود یک مورد فوتی و فوری برای یک بیت از Yeah Yeah Yeahs فن انجیل نیز هست.

امروز در شر

Illustration for article titled Please Send Your Primo K-Pop to @DallasPD

تصویر: بد

معاون گزارش در وحشتناک پیام از نئو نازی ها accelerationists در تلگرام.

“من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از کنیسه می تواند هدف باطل ضد سامی که پوشیدن ماسک و دستکش و ترک گوشی خود را در خانه در حالی که بیشتر پلیس و آتش نشان و امدادگران در حال گره خورده است تا در شورش شهرهای” از یک نئو نازی ها وابسته به تلگرام کانال. “در مجموع نظری و فرضی.”

به طور منظم افراط گرایان در حال انتظار برای رئیس جمهور تصویب.

و مربوط به بد یک مونتاژ ماشین شخم از طریق معترضان:

آن است که گارفیلد محتوا زمان (6:15 بعد از ظهر, دوشنبه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>