Peter enjoying a distinctly tastier snack than Chef Boyardee in Amazing Spider-Man #578.

پیتر با بهره گیری مجزا میان وعده خوشمزه تر از Chef Boyardee در Amazing Spider-Man #578.
تصویر: مارکوس مارتین و خاویر رودریگز (مارول کمیک)

عنکبوت می تواند عنکبوتی می تواندپر از کپک زده ماکارونی شکل-مرد…

من می دانم که همه ما در حال رفتن را از طریق بسیاری در حال حاضر با توجه به وضعیت وقایع کنونی. ما گیر کرده در تلاش برای پیدا کردن چیزهایی به انجام [یادداشت سردبیر: io9 است برخی از پیشنهادات زیادی که به پایان! – جیل P.]تلاش برای پیدا کردن چیزهایی برای خوردن به خرید مواد غذایی می شود هرروز بروز که ناگهان مملو از خطرات و نگرانی از تامین مواد غذایی در حال اجرا پایین است. که احتمالا ما منجر به این لحظه دارای شور و شعف ترس در حالی که کاربر توییتر دایناسور دراکولا افتتاح می توانید از Chef Boyardee Spider-Man ماکارونی شکل (با مینی کوفته در سس گوجه فرنگی!)…

تبلیغات

در حدود سال 1995.

تبلیغات

دوستان من باید به شما هشدار می دهند با توجه به من فقط صحبت در مورد باز کردن می توانید از بچه ها رشته فرنگی از دو و نیم دهه پیش داریم باز کردن تابوت عهد در اینجا اما: آنچه شما در مورد برای دیدن است که به عنوان ناخالص به عنوان جذاب آن است.

معلوم است که بر خلاف Enobarbus توصیف کلئوپاترا در شکسپیر آنتونی و کلئوپاترا, سن, می تواند, در واقع, پژمرده Chef Boyardee را Spider-Man ماکارونی شکل (با مینی کوفته در سس گوجه فرنگی!).

تبلیغات

آن را در واقع می تواند سفارشی کهنه خود را بی نهایت انواع. بیات آن را کاملا کمی است.

تبلیغات

این نوع از شگفت انگیز است که میان آنچه می تواند دیپلماتیک characterizاد به عنوان ریزه در می با این حال شما می توانید هنوز هم فقط در مورد را یکی از اشکال از مرد عنکبوتی خود را:

تبلیغات

شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد پیتر پارکر: وقتی که بچه می زدم او را همیشه به عقب بر گردیم روی پای خود را. حتی زمانی که او یک ماکارونی-مرد ظاهرا.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو