پلی استیشن آخرین به پیوستن به Facebook ad تحریم

5 December 2019, Eskisehir Turkey. Ps4 gamepad in gamer man hand
DorukTR via Getty Images

پلی استیشن سونی با نام تجاری است که آخرین به پرش در هیئت مدیره با شرکت های دیگر که در حال اجرا را متوقف تبلیغات در Facebook و Instagram به گزارش GamesIndustry.biz. پلی استیشن در حال پیوستن به یک میزبان از دیگر برندها ایم که متوقف در حال اجرا تبلیغات بر روی سیستم عامل در اعتراض به نحوه شرکت دستگیره بیان نفرت و نفرت محتوا.

در بیانیه ای به GamesIndustry.<url>, PlayStation گفت: “در حمایت از #StopHateForProfit کمپین ما در سطح جهانی به حالت تعلیق ما Facebook و Instagram فعالیت از جمله تبلیغات و عدم پرداخت محتوا تا پایان ماه ژوئیه. ما ایستاده برای کار (و بازی) هم خوب است.”

این #StopHateForProfit تحریم در حال حاضر بیش از 300 شرکت کنندگان و سازمان دهندگان خواستار گسترش بین المللی نیز هست. در این مرحله Facebook بسیار کمی داشته است در واکنش به تحریم, با VP بنا به گزارش ها گفتن که تبلیغ این شرکت را ندارد, سیاست های تغییرات با توجه به درآمد فشار است. شگفت آور به اندازه کافی و حتی صدها نفر از بزرگ نام مارک کشیدن تبلیغات خود را برای ماه ژوئیه ممکن است حتی بسیاری از آمار به Facebook خط پایین — با توجه به CNN تنها تعداد کمی از بالای 25 spenders در Facebook کشیده اند مبارزات انتخاباتی خود را.

در هر صورت اپتیک از این کمپین نیست برای Facebook, یک شرکت است که همچنان به مبارزه با آن تصویر عمومی. آیا این شرکت باعث می شود بتن را تغییر دهید و یا فقط در تلاش برای آب و هوا طوفان باقی مانده است دیده می شود. هفته گذشته Facebook اعلام کرد این امر اضافه کردن هشدار به پست ها از سیاستمداران که شکستن قوانین آن و همچنین در پایین ترک خورده حساب های مربوط به خشونت “boogaloo” جنبش است. اما پاسخ از تحریم سازمان شده است ولرم پیشنهاد پررنگ تر عمل خواهد کرد و باید برای سرکوب این آخرین بحث.

در این مقاله: sony playstation, facebook, تحریم facebook, تحریم, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im