پلی استیشن 5 لوازم جانبی شامل یک دوربین و ‘3D’ هدفون

سونی پلی استیشن 5 نمی خواهد راه اندازی آن تنها و بیکس — نیز وجود خواهد داشت یک میزبان از رسمی (نه به ذکر است مطابق) لوازم جانبی برای رفتن با آن. برای شروع, شما می توانید انتظار یک دوربین HD که مانند آن PS4 سلف را شامل دوربین های دوگانه (1080p). آن را سخت تن به تن به عنوان یک راه برای نشان دادن چهره خود را در حالی که شما livestream, بازی, اما ما نمی شود جای تعجب نیست اگر آن را برای استفاده VR و مشابه حرکت مبتنی بر فعالیت است.

شما همچنین می توانید انتظار یک پالس 3D هدست بی سیم ارائه می شود که 3D صوتی و سر و صدا لغو میکروفن. رسانه ها از راه دور بر روی آن ضربه بزنید برای کسانی که می خواهید خود را درمان PS5 بیشتر شبیه به یک media hub و DualSense ایستگاه شارژ می تواند تا دو کنترل بدون نیاز به پلاگین در کابل.

به عنوان با PS5 خود سونی است خجالتی بودن با قیمت گذاری و در دسترس بودن. ما شگفت زده نمی شود اگر حداقل برخی از این آماده هستند در راه اندازی این روز تعطیل اما برای اولین بار ثالث لوازم جانبی به ندرت آمده ارزان است.

Sony PS5 HD Camera

سونی
Sony PS5 Pulse 3D headset

سونی
Sony PS5 Media Remote

سونی
DualSense Charging Station for PS5

سونی

در این مقاله: شارژ ایستگاه, PS5, dualsense بازی های ویدئویی هدست پالس 3D DualSense شارژ ایستگاه, صوتی, پلی استیشن 5, نبض 3D هدست بی سیم, HD, دوربین, کنترل از راه دور هدفون لوازم جانبی کنترل از راه دور, Sony, بازی, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>