پلی استیشن 4 فروش تصویب 110 میلیون

PS4

Engadget

سونی انبوه-محبوب پلی استیشن 4 به شکست یکی دیگر از نقطه عطف فروش. در آخرین مالی درآمد این شرکت نشان داد که 1.5 میلیون کنسول — یک شکل را پوشش می دهد که تمام تنظیمات از جمله پلی استیشن 4 Pro — در دوره سه ماه به پایان رسید که در 31 ماه مارس سال 2020 است. که به ارمغان می آورد فروش طول عمر به 110.4 میلیون شکل که فقط خجالتی اصلی بازی و پسر بازی پسر رنگ. پلی استیشن 4 حرکت کند شده است ، این شرکت به فروش 2.6 میلیون کنسول در همان دوره در سال گذشته و سال مالی (آوریل 2019 به مارس سال 2020) فروش شد توسط 4.2 میلیون نفر است. آن را بعید است که پیری سیستم را ‘همه زمان بهترین فروش کنسول’ تاج از پلی استیشن 2.

سونی نمی خواهد ذهن ، این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار PS5 این سال که بدون شک افزایش فروش سخت افزار. در آن درآمد این شرکت تصریح کرد که سیستم “در پیگیری برای راه اندازی در این فصل تعطیلات.” دیروز کار آنلاین ارسال پیشنهاد کرد که این کنسول خواهد آمد که در ماه اکتبر. سونی گفت, ژاپنی, gaming نشریه Famitsu که تاریخ یک “خطا” معرفی شده توسط سایت استخدام, اما. در حال حاضر, بنابراین ما هنوز در گیر با یک “تعطیلات سال 2020” پنجره آزادی.

پلی استیشن 5 باید به سونی کل کسب و کار بسیار مورد نیاز است ، این شرکت در گزارش سال مالی فروش و درآمد 8.26 تریلیون ین (حدود 77 میلیارد دلار) بود که 406 میلیارد ین (حدود 3.8 میلیارد دلار) کمتر از 12 ماه گذشته. فروش و درآمد برای سه ماهه چهارم تضعیف به 1.7 میلیارد ین (حدود 16.3 میلیارد دلار) کاهش میلیارد ین (حدود 3.6 میلیارد دلار) سال بیش از سال. ضعیف تر کسب و کار بازی تا حدی بود که مسئول رکود اقتصادی است. سونی بازی و خدمات شبکه بخش آورده در فروش و درآمد عملیاتی 1.98 تریلیون ین (حدود 18.5 میلیارد دلار) برای سال مالی که پایین بود 14 درصد از 12 ماه گذشته. سونی مقصر کاهش در کنسول فروش نامناسب بودن نرخ ارز و شیب در بازی فروش برای کاهش.

سونی می گوید: آن بخش گیمینگ قرار گرفته است برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس ، فروش سخت افزار در حال پورنو “خوب” گزارش شده و شبکه خدمات درآمد (یعنی PlayStation Plus) در حال افزایش است. این شرکت همچنین تاکید کرد که این “هیچ مسائل عمده در بازی توسعه نرم افزار در این نقطه است.” که نشانه خوبی برای باقی مانده اول بازی PS4 — در حال حاضر شناخته شده به عنوان پلی استیشن Studios — که در حال برنامه ریزی برای بیرون آمدن در این سال از جمله تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم و روح تسوشیماو همچنین راه اندازی هر عنوان است که این شرکت در حال پخت و پز برای PS5.

در این مقاله: PS4, پلی استیشن 4, پلی استیشن, سونی, درآمد, مالی, مالی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر