بازی کردن بازی ها بر روی تلفن همراه خود را با گوگل Stadia فقط یک کل خیلی آسان تر


Illustration for article titled Playing Games on Your Phone With Google Stadia Just Got a Whole Lot Easier

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

گوگل Stadia راه اندازی در پاییز گذشتهو هنگامی که آن را به جریان بازی بر روی گوشی شما, همه چیز به نوع محدود شده است. نه تنها شما نیاز به یک صفحه گوشی شما نیز تا به حال برای اتصال مراکز کنترل از طریق USB. اما با تشکر به روز رسانی در این هفته بازی با Stadia بر روی تلفن خود را فقط یک کل خیلی آسان تر است.

تبلیغات

اولین تغییر عمده این است که پس از اضافه کردن پشتیبانی بومی برای یک تعداد انگشت شماری از دیگر گوشی های آندروید (از جمله سامسونگ کهکشان S20 و Asus ROG تلفن 2) پس از راه اندازیاین هفته گوگل در حال اضافه کردن پشتیبانی رسمی برای عملا هر وان پلاس گوشی از وان پلاس 5.

اما مهم تر از گوشی های آندروید (با عرض پوزش صاحبان آیفون) است که در گوگل لیست رسمی گوشی های پشتیبانی شده در حال حاضر می تواند جریان بازی را در استادیوم—همه شما باید انجام دهید این است که قادر به نصب Stadia برنامه از فروشگاه Google Play. هنگامی که شما نصب کرده اید Stadia برنامه را بر روی تلفن خود را, شما به سادگی می توانید حرکت به آزمایش tab را انتخاب کنید و تنظیمات است که می گوید: بازی در این دستگاه, و یا ضربه زدن به دکمه در منوی پاپ آپ که به نظر می رسد زمانی که شما سعی می کنید برای راه اندازی یک بازی بدون داشتن یک کنترلر فیزیکی در حال حاضر متصل است.

تبلیغات

در حالی که در حال اجرا Stadia در “پشتیبانی نشده” گوشی هنوز به عنوان یک آزمون زمانی که من سعی کردم آن را روی Galaxy Z تلنگر (که نیست رسما پشتیبانی) من اجرا نمی شود و به هر گونه مسائل و یا سکسکه. و در حالی که من تجربه ممکن است نگه دارید درست برای هر تلفن آندروید, آن را قطعا تشویق به دیدن طیف بسیار گسترده تر از گوشی های دسترسی به بازی های تلفن همراه پخش آنلاين و به کاربران ارائه بازخورد پس از استفاده از یک طیف وسیع تری از گوشی گوگل می گوید آن را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن گوشی های بیشتری به لیست خود را از به طور رسمی پشتیبانی از گوشی های.

Illustration for article titled Playing Games on Your Phone With Google Stadia Just Got a Whole Lot Easier

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

در ضمن از ویژگی های مهم دیگر است که باید کمک به سادگی بازی های موبایل در Stadia است علاوه بر این بر روی صفحه نمایش کنترل های لمسی. قبلا به منظور بازی Stadia بر روی تلفن خود را, شما نیاز به اتصال مراکز کنترل از طریق USB و یا با استفاده از یکی از یک انتخاب محدود پشتیبانی کنترل های شخص ثالث. اما به لطف پشتیبانی جدید برای تلفن همراه کنترل های لمسی شما می توانید از کنترل کننده در خانه که خوب است برای هر کسی که در تلاش به نور بسته است.

در حال حاضر من باید اعتراف, من یک عار به طور کلی برای کنترل های لمسی و با توجه به انتخاب تقریبا همیشه نسبت به جذب فیزیکی کنترل با دکمه های. اما این کنترل بد نیست. یکfter تست کردن مراکز کنترل های لمسی در Panzer Dragoon و خودمن آنها را در مقایسه به بازی با ساخته شده است در کنترل های لمسی مانند Fortnite یا Call of Duty موبایل و متوجه شد که مراکز کنترل های لمسی هستند بسیار جامد!

تبلیغات

Stadia با استفاده از نسبتا استاندارد طرح با آنالوگ مجازی چوب در هر دو طرف همراه با d-پد چهار دکمه و دو دکمه شانه در هر دو طرف. لمس کردن صفحه نمایش باعث می شود که رئوس مطالب از مراکز کنترل های لمسی به نظر می رسد اما اگر شما در حال تماشای یک cutscene و نمی خواهید به پریشان که طرح کلی محو میشه بعد از چند ثانیه است. وجود دارد همچنین یک ردیف از Stadia تنظیمات و دکمه های منو در امتداد بالا.

Illustration for article titled Playing Games on Your Phone With Google Stadia Just Got a Whole Lot Easier

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

تبلیغات

به عنوان در برنامه های دیگر با کنترل های لمسی اگر شما در حال بازی چیزی است که خواسته های بزرگ, دقت, شما احتمالا می خواهید به چوب به یک کنترل کننده. اما برای آر پی جی یا آهسته تر گام بازی ها من واقعا درک چگونه مراکز کنترل های لمسی به شما اجازه هاپ در داخل و خارج از اکشن فوق العاده به سرعت. و برای نسل کودکان و نوجوانان است که با رشد کنترل های لمسی گمان من آنها را قادر به تبدیل بیش از با بسیار کمی نیاز به تنظیم.

همچنین به منظور ارائه Stadia کاربران کمی کنترل بیشتری روی خود, گرافیک, گوگل, دادن افراد توانایی برای تنظیم بازی خود را با وضوح در سراسر تعدادی از دستگاه ها از جمله Chromecast Ultras لپ تاپ (در کروم) و گوشی های. تنها نکته این است که شما باید به راه اندازی مجدد برنامه برای هر گونه تغییر در وضوح تصویر را به اثر.

تبلیغات

در نهایت برای زمان Stadia مشترکین گوگل نیز به هر $10 تخفیف در خرید بازی و همچنین اضافه لوسیون صورت, بسته بندی, کوچولو کابوس, قدرت رنجرز: نبرد برای اماده کردن و Panzer Dragoon: بازسازی به کتابخانه رایگان Stadia نرم افزار بازی.

در حالی که این تغییرات ممکن است یک کمک بزرگ برای افراد با قابلیت اتصال به اینترنت کندتر توانایی استفاده از طیف وسیع تری از دستگاه های خود را ترک فیزیکی کنترل کننده در صفحه اصلی زمانی که جریان بازی در اندروید دستگاه خوش آمدید است. منt احساس می کند مانند Stadia گرفته است یک گام مهم دیگر به سوی تبدیل شدن همیشه حاضر پلت فرم بازی گوگل وعده داده شده در سال 2019.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>