پیکسار فیلم بعدی لوکا خواهد بود یک ماجراجویی در Riviera….با یک پیچ و تاب و


Concept art for Pixar’s Luca.

مفهوم هنر برای پیکسار لوکا.
تصویر: دیزنی/پیکسار

هر چند که ما هنوز هم یک راه برای خروج از این والاتر از پیکسار در فیلم بعدی روحاستودیو در حال حاضر سخت در حال کار بر روی آن بعدی متحرک از ویژگی های لوکاخورشید خیس, تابستان ماجراجویی با الهام از مدیر Enrico Casarosa دوران کودکی.

تبلیغات

امروز دیزنی را شکست اخبار در مورد لوکا‘s ورود قریب الوقوع در تابستان آینده و ارائه چند خیلی چیزهای جالب در مورد چه انتظار از فیلم: داستان یک پسر جوان با داشتن زمان زندگی خود را در حالی که حلق آویز کردن با بهترین دوست جدید خود در حالی که در ییلاق ایتالیایی Riviera. اما معلوم است که دوست پنهان جادویی را تغییر دهید.

تبلیغات

“مجموعه ای در یک شهر ساحلی در ایتالیا Riviera اصلی انیمیشن است و آمدن از سن داستان در مورد یک پسر جوان تجربه فراموش نشدنی تابستان پر از gelato, پاستا و بی پایان سوار روروک مخصوص بچه ها” دیزنی گفت: در ارائه آزادی مطبوعات. “لوکا سهام این ماجراهای تازه کشف شده خود را با بهترین دوستان اما همه سرگرم کننده است تهدید عمیقا برگزار راز: او یک هیولای دریا از جهان دیگر درست در زیر سطح آب است.”

هر چند Cararosaa را ارائه نمی دهد بیشتر نقاط طرح او توضیح داد که چگونه Luca‘s هر دو یک عشق نامه به کودکی صرف در ایتالیا و یک داستان در مورد چگونه دوستی ما را به عنوان کودکان می تواند به برخی از قدرتمند ترین روابط در زندگی ما است.

“دوران کودکی دوستی اغلب مجموعه ای از دوره که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به و آن دسته از اوراق قرضه است که در قلب داستان ما در لوکاگفت:” Casarosa. “بنابراین علاوه بر زیبایی و جذابیت, ایتالیایی, ساحلی, فیلم ما خواهد شد از ویژگی های فراموش نشدنی تابستان ماجراجویی است که اساسا تغییر لوکا.”

جالب این استودیو را ارائه آزمایشی تاریخ انتشار—18 ژوئن 2021—اما امیدوارم که در تابستان آینده به مردم در حال رفتن به قادر به بازگشت به سینما با خیال راحت.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>