خرید رپورتاژ

dj software
پایونیر / Rekordbox

در طول این اقامت در خانه, بار, به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها در حال راه اندازی به روز رسانی نرم افزار و رایگان حالت برای کاربرانی که زمان بیشتری برای حفاری در اما کمتر پول نقد یدکی. Rekordbox پایونیر یکی از سه گزینه اصلی در نرم افزار DJ عرصه در کنار Serato DJ و سازهای بومی تراکتور اتحاد پیوست بسته امروز با یک نسخه جدید 6 انتشار و Rekordbox برای iOS 3.0. با وجود اشتراک جدید مدل های را انتخاب کنید از, از جمله یک نسخه رایگان ، اما خبر مهم این است که علاوه بر این از ابر همگام سازی به شما اجازه دسترسی به کتابخانه خود را در دستگاه های متعدد در همکاری با Dropbox. به علاوه وجود یک تخفیف در دو تا از طرحهای پیشرفته است که جد شما در میزان کاهش می یابد اگر شما ثبت نام قبل از تاریخ 13 ژوئیه سال 2020 است.

مردم شده اند با استفاده از انواع ارسال ها تا به حال به حل چند دستگاه موضوع اما زمانی که شما یک حساب Dropbox و Rekordbox خلاق اشتراک شما هم اکنون می توانید ذخیره و دسترسی به فایل های صوتی در ابر. این به این معنی آهنگ های لیست پخش و ابرداده مانند نقاط نشانه در دسترس خواهد بود هر کجا که شما بروید بدون نیاز به باز کردن لپ تاپ شما و یا دیسک های قابل حمل. شما می توانید کار خود را در مجموعه حتی از آی فون خود را و این ترفند شما را به همگام سازی به ابر. و اگر دستگاه خود را از دست داد, فایل های خود را هنوز هم با خیال راحت حمایت کردن در ابر.

موارد دیگر از توجه داشته باشید عبارتند از: علاوه بر این از Ableton لینک پشتیبانی برای همگام سازی خود را timecode در سراسر دستگاه های دیگر و به طور خودکار انتقال از ویژگی های بنابراین شما می توانید پیدا کردن آهنگ در پرواز اگر آنها منتقل شده است. و بعد از این بهار Beatsource لینک مستقیم به دستگاه پخش آنلاين خدمات پشتیبانی خواهد شد.

در iOS طرف از چیزهایی که (با عرض پوزش کاربران اندروید) شما می توانید با استفاده از کتابخانه های تلفن همراه همگام سازی به صورت بی سیم انتقال خود را Rekordbox کتابخانه خود را از دسکتاپ به تلفن خود را به عنوان طولانی به عنوان شما را در همان شبکه. این کار حتی اگر شما لازم نیست که ابر اشتراک. نیز وجود دارد مستقیم-اتصال پشتیبانی برای برخی از CDJs و XDJs اجازه دادن به شما را به بازی آهنگ های خود را بر روی این دستگاه بدون هیچ گونه واردات و یا صادرات مورد نیاز است.

سه طرح ثبت نام و اشتراک در دسترس هستند رایگان, هسته ای و خلاق است. حالت آزاد به صورت محدود در استفاده از کامپیوتر تنها مگر اینکه شما یک کنترل کننده است که شامل یک سخت افزار-باز کردن. شما نمی توانید DVS قابلیت (که بدون مجوز controller) یا ابر جدید همگام سازی قابلیت در اینجا برخی از ویژگی های موجود محدود است. بعد هسته اشتراک که هزینه $7 یک ماه اگر خریداری شده قبل از تاریخ 13 ژوئیه سال 2020 (زمانی که آن می رود تا 10 دلار). این اجازه می دهد تا شما با استفاده از هر Rekordbox-پشتیبانی از دی جی تجهیزات از جمله DVS اما فاقد ابر همگام remix اثرات و نمونه دنباله موجب صرفه جویی در. برتر اشتراک نامیده می شود خلاق و شامل قابلیت های کامل را در سراسر هیئت مدیره برای قیمت مقدماتی از $10 در هر ماه (یا 15 دلار پس از 13 ژوئیه سال 2020).

در این مقاله: dj نرم افزار rekordbox, pioneer DJ, serato dj pro Beatsource لینک Native Instruments Traktor, serato, dropbox همگام آنلاین, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو