پینترست را اعتدال نمی گرفتن برخی از سوء استفاده و نادرست مواد

BERLIN, GERMANY - OCTOBER 05: The Logo of Pinterest is displayed on a smartphone on October 05, 2018 in Berlin, Germany. (Photo by Thomas Trutschel/Photothek via Getty Images)
توماس Trutschel/Photothek via Getty Images

پینترست دریافت کرده است تجلیل به اعتدال است که متکی بر شخصی سازی نتایج جستجو برای مخفی کردن و یا مقابله با مواد, اما به نظر می رسد به محدودیت های آن است. OneZero کشف موارد متعدد که در آن Pinterest را اعتدال نمی گرفتن برخی از سوء استفاده و یا نادرست مطالب از جمله جنسی, عکس از دختران جوان تئوری های توطئه (از جمله کسانی که برای 5G و QAnon) و نژادپرستانه مواد. موضوع حول محور “نقاط ضعف” که گذشته Pinterest استاندارد روش جستجو.

سوء استفاده از فیلتر به طور معمول و پا زدن در پینترست خود را. شما نمی توانید از شر <url> از صفحه اصلی اگر شما به سیستم وارد شده, اما شما می توانید دور است که با مراجعه به اکانت دیگر صفحه. و اگر شما استفاده از حق جستجوهای گوگل شما می توانید پیدا کردن کشت محتوا است که پینترست را فیلتر خواهد در غیر این صورت تشخیص دهد. علاوه بر این, پینترست را تکمیل خودکار و سیستم توصیه نیز ممکن است هدایت کاربران به سمت نژادپرستانه و گمراه کننده مواد.

یک سخنگوی اذعان به OneZero که سیاست نقض مواد خواهد “گاهی اوقات به نظر می رسد” در نتیجه حتی پس از آن خواسته به محتوای کاملا حذف شود. این شرکت گیر به آن تاکید بر مسدود کردن نتایج جستجو هر چند و گفت: آن را “تشویق[s]” مردم به محتوا علاوه بر گرفتن مشاوره از “خارج از کارشناسان است.” نماینده اضافه شده است که آن را نمی خواهید به یک “رفتن به محل” برای سیاست و تلاش برای جلوگیری از “خصمانه رفتار است.”

پینترست رویکرد در تضاد شدید با شبکه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر که به طور معمول به حذف محتوای متخلف آشکار و نه پنهان کردن و جستجو. آنها سهم خود را از مشکلات از جمله آسان تر جستجو برای متخلف مواد. اعتدال به نظر می رسد چالش های متعدد شبکه های اجتماعی, پس از آن, و هیچ یک استراتژی به نظر می رسد ضد گلوله.

در این مقاله: pinterest, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی سوء استفاده ضد vaxx اطلاعات غلط و نژاد پرستی و سوء استفاده از کودکان, اینترنت, اعتدال, پورنوگرافی کودکان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im