Illustration for article titled Photoshops New Camera App Makes Instagrams Filters Look Hopelessly Outdated

عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo)

در حال حاضر که با ارسال عکس های خود را به رسانه های اجتماعی تبدیل به یک حرفه ای برای بسیاری از نرم افزار Adobe قرار داده است برخی از عکس قدرتمند-قابلیت ویرایش آن در نرم افزار فتوشاپ به یک برنامه دوربین است که با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام تمام کار سخت را برای شما. اما این برنامه نه فقط اعمال فیلتر شما می توانید پیش نمایش قبل از اینکه شما ضربه محکم و ناگهانی یک عکس—, فتوشاپ, دوربین حتی می تواند جایگزین قسمت های ناخواسته از یک شات در حالی که شما هنوز هم فریم آن است.

تبلیغات

جدید نرم افزار به صورت رایگان در دسترس بر روی آندروید و iOS (پرداخت Adobe Creative Cloud اشتراک مورد نیاز نیست) که بخشی از شرکت های اخیر تلاش های خود را قدرتمند ویرایش تصویر و خلاق ابزار موجود و در دسترس به گسترده تر کاربر پایه. این رویکرد که در بیشتر قسمت ها, به خطر بیافتد نه قابلیت های پیشرفته نرم افزار Adobe تصویر-ابزار ویرایش. که به لطف شرکت سیستم هوش مصنوعی به نام سنسی که خودکار فرآیند ویرایش را برای کاربران تازه کار که اصلا ساعت را صرف بر روی یک عکس و یا سال به یادگیری و استاد یک قطعه از نرم افزار به عنوان پیچیده به عنوان فتوشاپ.

از طریق استفاده هوشمندانه از چندین لنز و هوشمند نرم افزار گوشی های هوشمند در حال حاضر قادر به ایجاد عکس هایی که رقیب عکس های از گران قیمت دوربین های دیجیتال اما فرض کنید شما صرف یک تکه کوچک از تغییر در جدیدترین و بهترین مدل های. یکی از بزرگتر تجدید نظر از نرم افزار Adobe Photoshop دوربین است که در آن به معرفی ویژگی های مانند پس زمینه defocusing به گوشی های هوشمند با اعمال نفوذ سنسی تصویر-قابلیت پردازش. آن را می توانید به صورت خودکار و هوشمندانه جداگانه افراد اجازه می دهد پس زمینه به تار پیشرفته, رنگ, تصحیح, و یا حتی به طور کامل عوض میکنه.

تبلیغات

هنگامی که شما برای اولین بار باز کردن برنامه Adobe Photoshop Camera بلافاصله شروع به تجزیه و تحلیل غذای زنده از گوشی های هوشمند خود را با دوربین و استفاده از پیشرفت در زمان واقعی قبل از اینکه شما حتی شاتر را فشار دهید. آن را نیز نشان می دهد که فیلتر بهترین ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود شات. اگر شما در حال عکسبرداری از یک عکاسی از خود, به عنوان مثال, آن را نشان می دهد با استفاده از یکی از چندین نورپردازی پرتره فیلترها برای بهبود چهره خود را ماهرانه تغییر چگونه آن را روشن.

The original photo (upper left) compared to Adobe Photoshop Camera’s enhanced version, and then versions where the sky has been swapped with clouds and stars.

عکس اصلی (بالا سمت چپ) در مقایسه با نرم افزار Adobe Photoshop دوربین نسخه بهبود یافته و پس از آن نسخه های که در آن آسمان جابجا شده است با ابرها و ستاره ها.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo)

اگر شما به جای فریم عکس است که شامل آسمان مانند این شات فتوشاپ دوربین را نشان می دهد یکی از چندین آسمان تعویض فیلتر. این یک تیره پوشیده از ابر روز وقتی که من جامعی این عکس و مبادله در یک آسمان آبی با ابرهای کرکی بود تنها با یک کلیک تلاش—اگر چه تغییر و تنظیم مقیاس ابرها نیز یک گزینه است. برنامه متمایل به سمت خودکار تمام عکس تنظیمات آن را باعث می شود اما برخی از دستی ترفند را می توان ساخته شده (که متفاوت از فیلتر به فیلتر) و آن را نیز ارائه می دهد ادغام با نسخه تلفن همراه از نرم افزار Adobe Lightroom اگر شما کاملا خوشحال با نتایج.

اگر یک روز ابری نیست, زیبایی شما به دنبال نرم افزار Adobe Photoshop دوربین همچنین می تواند در انجام روز به شب تحولات مبادله روشن آسمان برای یکی پر از ستاره و سپس به طور خودکار تصحیح رنگ دیگر قسمت های صحنه تا عکس به نظر می رسد مانند آن را جامعی در شب. خودکار ویرایشهای همیشه نیست اما نتایج اغلب قابل توجه داده و آنها نیاز به هیچ تلاشی از کاربر ندارند.

تبلیغات

The original Thanos photo (upper left) compared to Adobe Photoshop Camera’s enhanced version, and then various smart filters applied.

اصلی Thanos عکس (بالا سمت چپ) در مقایسه با نرم افزار Adobe Photoshop دوربین نسخه بهبود یافته و پس از آن انواع فیلترهای هوشمند اعمال می شود.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo)

یک مجموعه کوچک از فیلترهای موجود در نرم افزار هنگامی که شما برای اولین بار از دانلود و باز کردن آن از فیلتر های اضافی را می توان دریافت و افزود: بسته به سلیقه شما. وجود دارد چندین فیلتر من احتمالا هرگز از مانند کتاب های کمیک فیلتر و یا آنهایی که به جای پس زمینه با تصاویر کارتونی, اما شما می توانید آنها را حذف کنید به عنوان مورد نیاز بنابراین شما همیشه پیمایش از طریق لیست طولانی به دنبال مورد علاقه خود را.

تبلیغات

Adobe وعده داده است که فیلتر جدید از جمله بسیاری ایجاد شده توسط هنرمندان مرتبط با این شرکت ارسال خواهد شد به طور منظم. در راه اندازی فیلتر در دسترس تمایل به تکیه بیشتر به سمت هنری اثر, احتمالا برای نشان دادن برنامه و سنسی قابلیت وجود دارد که ارائه بیشتر ترفند زیرکانه مانند faking عکاسی پرتره نورپردازی و یا افزایش مواد غذایی عکس. ادوبی همچنین ادعا فتوشاپ دوربین خواهد کار بر روی دستگاه های قدیمی به عنوان 4 ساله آیفون اصلی SE (پشتیبانی کامل در اپل جانبی شامل قدیمی آیفون SE 6s, 7/7+, 8/8+, X, XR, Xs, Xs Max و آی فون جدید SE به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال اجرا iOS12 یا iOS13 در حالی که در سمت آندروید پشتیبانی شامل صفحه 3/XL 4/XL, سامسونگ S9/S9+ سامسونگ S10/S10+/S10 5G سامسونگ توجه داشته باشید 9 سامسونگ توجه داشته باشید 10/10+/10 5G سامسونگ Galaxy S20 5G/S20+ 5G/S20 فوق العاده 5G یک به علاوه 6/6T و بالاتر به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال اجرا اندروید 9 یا 10) اما در آی فون 8 وجود دارد گاه به گاه slowdowns و لکنت زبان در هنگام بررسی فیلتر های پیچیده تر در زمان واقعی است. بیشتر اسب بخار شما می توانید در آن پرتاب و صاف تجربه شما اما حتی در شکل کنونی آن را نمی خواهد طولانی قبل از شما پیدا کردن Instagram فیلتر شما طولانی متکی به خسته کننده و uninspired مقایسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو