فیلادلفیا ایگلز حق رای دادن است که کشیده مسلما تک gutsiest بازی در سوپر باول سابقه در حال حاضر قرار است برای زمینه سازی چیزی حتی بیشتر بلند پروازانه: NFL اول دو کارفرمایی اصلی در جرم.

“Taysom هیل [بسته] در استروئیدها” یک منبع آشنا با عقاب’ پیش نویس ارزیابی گفته ورزشی یاهو.

این توصیف استفاده می شود برای توضیح Eagles’ انتخاب اوکلاهما ستاره کارفرمایی Jalen لطمه می زند و در دور دوم از جمعه شب پیش نویس NFL — با 53 انتخاب کنید که پرواز را در چهره برخی از تیم نیاز دارد. رئیس در میان آنها: LSU cornerback Kristian Fulton بود که پس از اعتقاد به پتانسیل بالای 15 انتخاب کنید قبل از کشویی در طول فصل و پیش نویس روند.

یک منبع با بینش خاص در لطمه می زند و انتخاب وجود دارد گفت: برخی توهین آمیز تکامل در ذهن به عنوان به خوبی به عنوان این انتخاب کنید که سفت تکیه به کادر مربیگری را ترجیح. چیزی که در نهایت منجر به لطمه می زند انتخاب کنید اجازه می دهد سر مربی داگ Pederson به داماد با استعداد پشتیبان گیری به استارت کارسون Wentz در حالی که به طور بالقوه پوشش برخی از دو کارفرمایی بسته شده اند که در عقاب’ ذهن پس از آخرین offseason عبور برنامه.

Jalen Hurts lines up in the shotgun against LSU in a CFP semifinal last December. He's the only QB in the picture. (Photo by Mike Zarrilli/Getty Images)
Jalen لطمه می زند و خطوط در تفنگ ساچمهای در مقابل LSU در یک CFP نیمه نهایی در ماه دسامبر گذشته. او تنها QB در تصویر. (عکس از مایک Zarrilli/گتی ایماژ)

بازی عبور هماهنگ کننده و quarterbacks مربی مطبوعات تیلور به خبرنگاران گفت: در تابستان گذشته که در لیگ بعدی جهش در پیشرفت در جرائم می تواند شامل قرار دادن دو quarterbacks به backfield — با پتانسیل هر کدام از این بازیکنان پرتاب فوتبال است.

“من فکر می کنم در برخی از نقطه, یکی از چیزهایی که بزرگ خواهد بود با چند نفر در این زمینه که می توانید با پرتاب یک توپ,” تیلور گفت: در ماه ژوئن گذشته. “این چیزی است که [به تماشا] رفتن به جلو … شما را دیده ام ‘فیلادلفیا خاص,’ شما را دیده ام تمام نسخه های مختلف از دو عبور می کند [در NFL]. من فکر می کنم در برخی از نقطه من می توانید ببینید چیزی که آینده را به بازی. من لزوما و گفت که [عقاب خواهد بود] انجام هر چیزی شبیه به آن. من فقط فکر می کنم که می تواند چیزی است که هل دادن پاکت.”

هل دادن پاکت, مانند, می گویند در نظر گرفتن دیگر کارفرمایی با سودآور-دور دوم انتخاب کمتر از یک سال پس از امضای Wentz به $128 میلیون فرمت از طریق 2024 فصل است. آن که نوعی از معامله است که به نظر می رسد به طور کامل حذف یک پشتیبان و کارفرمایی به عنوان پیش نویس یک اولویت است. به خصوص هنگامی که وجود دارد به نظر می رسد بیشتر با فشار دادن نیاز در چندین مواضع دفاعی که ممکن است باید مشبک شروع کالیبر بازیکن با 53 انتخاب کنید.

اما هدف این است که ظاهرا به آمپر تا توهین آمیز انعطاف پذیری در راهکار در امتداد خطوط از نحوه New Orleans Saints weaponized هیل در جرم خود را در حالی که همچنین ارائه فوقانی-پله بیمه پشت Wentz و توسعه کارفرمایی که ممکن است با ارزش تر پایین خط از هر کسی می توانید ببینید در حال حاضر.

که به نظر می رسید چه مدیر کل Howie Roseman پیشنهاد جمعه شب هنگامی که او توضیح داد که انتخاب کنید در این صورت قابل توجهی برخی از فن واکنش در رسانه های اجتماعی.

“هنگامی که ما در آمد و نشستم در سال 2016 ما گفت: ما همیشه رفتن به در مورد کارفرمایی موقعیت” Roseman گفت. “این است که مهم ترین موقعیت در ورزش بودند و ما بسیار خوش شانس برای دریافت یک جوان طرفدار کاسه کارفرمایی در کرسن سیتی Wentz. هدف ما این است که او را احاطه کرده با عنوان بسیاری از مردم که ما احتمالا می تواند — به عنوان بسیاری از بازیکنان خوب ما به عنوان احتمالا می تواند. و بنابراین برای ما در این انتخاب زمانی که ما نشسته و ما صحبت در مورد آن را به عنوان یک گروه کوچک ما نگاه کرد که در آن ما در هیئت مدیره و چه چیزی است که ما معتقد به بیشتر و بیشتر نوع مردم ما به نوعی باور اکثر ما متعادل آن را در کسانی که با احترام. ما فکر می کنیم [درد] باور نکردنی تیمی است. او چیزهای زیادی برای یادگیری در اینجا بدیهی است.”

Roseman اضافه شده وجود نداشت سوال که آیا Wentz شد عقاب’ انتخاب بازیکن در کارفرمایی که توسط پیش نویس میدارد سرمایه گذاری برای حرکت به بالا و او را در سال 2016 به دنبال $128 میلیون فرمت در 2019. او افزود که در فیلادلفیا هنوز هم می خواستم به کارفرمایی نقطه یک اولویت به رغم Wentz سرمایه گذاری.

Nick Foles (R) famously backed up starter Carson Wentz to glory in the 2017 season. (AP Photo/Michael Perez)
Nick Foles (R) معروف حمایت استارت کارسون Wentz به شکوه در سال 2017 فصل است. (AP Photo/مایکل Perez)

“برای بهتر یا بدتر از ما هستند کارفرمایی توسعه دهندگان” Roseman گفت. “ما می خواهیم به یک کارفرمایی کارخانه. ما باید حق مردم در محل به انجام این کار است. هیچ تیم در لیگ ملی فوتبال به سود بیشتر از توسعه quarterbacks از Philadelphia Eagles. هنگامی که ما را به این نوع از تصمیمات ما همیشه به اصول ما و ما که هستیم و آنچه ما به آن اعتقاد داریم. درست یا غلط این است که ما که هستیم.”

شایان ذکر است که Roseman دیده است عقاب جلو و چند سودآور کارفرمایی معاملات در طول سال های خود را با سازمان از جمله پیری داناون McNabb به Washington Redskins در سال 2010 (به صورت دوم و چهارم-انتخاب دور) یک متزلزل کوین کلب به کاردینالز آریزونا در سال 2011 (برای دور دوم انتخاب کنید و cornerback دومینیک راجرز-Cromartie) و محو سام برادفورد به وایکینگها مینه سوتا در سال 2016 (برای دور اول انتخاب کنید).

باید لطمه می زند و توسعه را به بی پروا کارفرمایی برخی می گویند می تواند یکی از دزد از این پیش نویس آن را از این سوال که عقاب می تواند جامد بازده پایین خط در حالی که با استفاده از لطمه می زند’ مهارت های لازم برای گسترش جرم در موقت. به طور بالقوه حتی از جمله وحشی پاکت نامه-فروشنده قرار دادن لطمه می زند و Wentz در همان backfield برای اهداف ساخت دفاع خود را تنظیم به یک جفت از QBs ایستاده در تفنگ ساچمهای. به عنوان دیوانه به عنوان آن ممکن است صدای وجود دارد تصور می شده است که یکی از لیگ بعدی تحولات شبیه به زمانی که جرائم رفت و از طریق یک فاز با استفاده از Wildcat تشکل های چند سال پیش.

به عنوان مکانیک در نظر گرفتن دیگر کارفرمایی بالاتر از هر کسی انتظار Roseman گفت Wentz ساخته شده بود آگاه در پیش است که لطمه می زند و می تواند انتخاب کنید. او افزود که عقاب را دیدم ارزش بیشتری در نظر گرفتن لطمه می زند و در پایان دور دوم مقابل برخی از بازیکنان بودند که هنوز هم در هیئت مدیره و کسی که عقاب معتقد بودند که هنوز هم در دسترس خواهد بود زمانی که آنها آمدند در اطراف برای انتخاب بازیکنان در دور 3.

“با Jalen لطمه می زند, او دارای مهارت های منحصر به فرد مجموعه” Pederson به خبرنگاران گفت:. “شما ببینید چه Taysom تپه انجام داده است در نیواورلئان و در حال حاضر او و Drew Brees باید یک اتصال وجود دارد و یک پیوند وجود دارد و شما حتی در زمانی که [جو] Flacco و Lamar [Jackson] در بالتیمور برای دوره کوتاه از زمان — چگونه آنها jelled با هم. این تنها چیزی است که ما در حال رفتن به کشف.

“من می خواهم به یک نکته در اینجا اولین و مهمترین است که Jalen لطمه می زند خوب کارفرمایی و او پیش نویس به عنوان یک کارفرمایی و او یک کارفرمایی اما او تا به مهارت های منحصر به فرد مجموعه ای است که او یک دونده. بدیهی است که او می اندازد به خوبی در اجرا. او دارای یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های است که ما در حال رفتن به نگاهی که ما در حفظ و توسعه این offseason و این پیشرفت به عنوان ما آماده برای اردوگاه های آموزشی.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو