تیموتی براون که انتقال از حرفه خود به عنوان یک ستاره در حال اجرا را برای فیلادلفیا ایگلز در 1960s به هر دو فیلم و تلویزیون نسخه از “M*A*S*H درگذشت در 82 از عوارض مبتلا به زوال عقل NFL تیم اوایل این هفته اعلام شد.

قهوه ای که شروع به بازیگری در حالی که او هنوز هم فعال در این زمینه یکی از چهار نفر را به ستاره در هر دو فیلم و تلویزیون نسخه از “M*A*S*H.” او داوطلب خدمت سربازی سرباز در سال 1970 فیلم. دو سال بعد از بازگشت او به حق رای دادن به عنوان جراح الیور هارمون “Spearchucker” جونز یک جراح مغز و اعصاب استخدام دکتر بنیامین “Hawkeye” پیرس (آلن آلدا) برای بازی در این واحد, تیم ملی فوتبال.

شخصیت خود را به اشتراک گذاشته بدنام چادر شناخته شده به عنوان “باتلاق” با Hawkeye و دیگر جراحان در فصل 1. اما او کاهش یافته و از بازیگران پس از شش قسمت است.

Coronavirus: بهترین کلاسیک تلویزیون نشان می دهد به جریان از “لوسی” به “پیشتازان فضا’

براون نقش های دیگر شامل تلویزیون “غرب وحشی وحشی,” “ماموریت غیر ممکن” و “Adam-12.” او عمل کرده و سنگ در, مدیر رابرت آلتمن را در سال 1975 فیلم تحسین شده “نشویل.” او همچنین تا به حال اقدام نقش در چند دهه 1970 “Blaxploitation” مانند فیلم “دینامیت برادران” (1974), سیاه و سفید “کان” (1972) “و “سیاه و گرما” (1976). با توجه به IMDB گذشته خود روی صفحه نمایش پروژه 2000 “فرکانس” که او در آن به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش با Dennis Quaid.

او سپس باز آفرینی خود را دوباره و این بار به عنوان یک افسر آزادی مشروط در لس آنجلس مشغول به کار در اردوگاه Kilpatrick یک نوجوان بازداشتگاه. که تجربه الهام 2006 فیلم “Gridiron Gang,” پسر خود شان گفت: Philadelphia Eagles.

قهوه ای می دانستند بهتر از این مهم تاثیر نقش الگوهای مثبت می تواند بر روی کودکان و نوجوانان است. متولد یکی از شش فرزند در ایندیانا او صرف زمان در یک یتیم خانه و در نگهداری فرزند قبل از ثبت نام در توپ دانشگاه دولتی که در آن او بازی فوتبال کالج.

“او بسیار دشوار دوران کودکی تا او مطمئن ساخته شده است که من تا به حال بسیار خوشحال بسیار خوب” شان توضیح داد.

قهوه ای شد پیش نویس توسط Green Bay Packers. پس از قطع پس از یک بازی او در بر داشت یک خانه با عقاب در زمان برای کمک به ضرب و شتم هکرها برای 1960 NFL کنفرانس عنوان شده است. این تیم گفت: او اولین NFL بازیکن به بازگشت دو kickoffs برای touchdowns در همان بازی کمک به مهر و موم جای خود را در عقاب’ سالن از شهرت.

13 وبلاگ که آغاز شده به عنوان ورزشکاران: Tom Selleck, Mark Harmon و بیشتر

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: ‘مشهد’ بازیگر NFL ستاره تیموتی براون dies at 82

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو