‘Phantasy Star Online 2 سر به بخار August 5th,

Phantasy Star Online 2 در نهایت ساخته شده راه خود را به ایالات متحده در اوایل سال جاری به عنوان free-to-play عنوان بر روی Xbox One و فروشگاه ویندوز برای رایانه های شخصی. اما با وجود اینکه 8 سال از بازی راه اندازی شد و با کمال تعجب حشره دار برای کاربران ویندوز که گزارش نصب مشکل و همچنین کاهش سرعت و توفنده. به زودی وجود خواهد داشت یکی دیگر از گزینه: Sega امروز اعلام کرد که PSO2 خواهد راه خود را به بخار در آگوست 5th, که در آن شما امیدوارم کمی با ثبات تر.

بخار راه اندازی می رسد همان روز PSO 2‘s قسمت 4 گسترش آن را نیز رها کردن بر روی Xbox One و Windows Store. من به دنبال بازی بیش از حد نزدیک اما قضاوت از این تریلر شما می خواهید به استفاده از خود را mechs غول پیکر در برابر جنگ جهانی دوم نبرد — به عنوان شما انجام دهد.

آن دلگرم کننده برای دیدن سگا هل دادن PSO 2 بیشتر در آمریکا این روزها اگر آن همه به نظر می رسد منجر به راه اندازی به تازگی اعلام کرد Phantasy Star Online 2: New پیدایش مدرن تر عنوان رفتن به ایکس باکس سری X, Xbox One و PC. سگا می گوید که عنوان نمی خواهد جای اصلی PSO 2 به جای آن خواهید بود بیشتر افتخاری پس شما قادر خواهید بود به استفاده از کاراکتر های موجود در هر دو بازی.

در این مقاله: Phantasy Star Online 2 سگا, بخار, فروشگاه ویندوز, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net