Persona 4 Golden دیگر انحصاری برای پلی استیشن ویتا در حال حاضر در دسترس بر روی بخار

Persona 4 Goldenاین نسخه قطعی از سلف به محبوب Persona 5, دیگر منحصر به فرد به پلی استیشن ویتا.

Persona 4 Golden است که در حال حاضر در دسترس برای PC از طریق Steam با قیمت $20 برای نسخه استاندارد و 25 دلار برای نسخه لوکس است که می آید با یک دیجیتال کتاب هنر و موسیقی متن فیلم دیجیتال.

چهار سال پس از Atlus راه اندازی Persona 4 برای پلی استیشن 2 در سال 2008 توسعه نورد Persona 4 Golden برای پلی استیشن ویتا در سال 2012. نسخه بهبود یافته از RPG اضافه شده طیف گسترده ای از محتوای جدید به بازی از جمله شخصیت های جدید به روز رسانی گرافیک و بیشتر افراد برای کشف.

Persona 4 Golden است که به طور کلی به عنوان یکی از بهترین پلی استیشن ویتا بازی ها در تمام زمان با برخی از بازیکنان را به خرید این کنسول دستی در درجه اول به بازی بازی های RPG است. انحصار شده است یک عامل محدود کننده به این بازی برسد اما دیگر نه.

کامپیوتر بندر معشوق ویژگی های بازی پشتیبانی از قطعنامه های مختلف و پیشرفت را به خود گرافیک full HD و یک انتخاب بین زبان انگلیسی و ژاپنی صدا اور. دستاوردهای بخار و کارت بازرگانی برای Persona 4 Golden نیز اضافه شده است.

Persona 4 Golden تبدیل شده است این بازی برای اولین بار در راه سری به تبدیل شدن به در دسترس بر روی کامپیوتر و آن باقی مانده است دیده می شود اگر بیشتر شخصیت بازی را به پرش. روندهای دیجیتال رسیده به Atlus و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

Atlus’ شخصیت spinoffs

Atlus شناخته شده برای انتشار به روز رسانی نسخه و spinoffs ofits اصلی شخصیت بازی Persona 4 نیز تخم ریزی مبارزه با بازی Persona 4 Arena و ریتم بازی Persona 4: Dancing All Night. سلف خود Persona 3نیز تا به حال شخصیت 3: فاس, Persona 3 Portableو شخصیت 3: رقص در مهتاب.

Atlus اما در حال حاضر با تمرکز بر شخصیت 5. پس از اکران جهانی در سال 2017 Atlus است پس از راه اندازی Persona 5: رقص در نور ستاره در سال 2018 و Persona 5 سلطنتی در سال 2019. Persona 5 Scramble: The Phantom اعتصابکه قرار است ماه پس از Persona 5 داستان منتشر شد در ماه فوریه در ژاپن با غرب تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im