کامل خود را صدای فراگیر راه اندازی با این سطح کالیبراسیون ابزار


محصول ویژه: افزایش بیان حرفه ای Sound Level Meter | $39 | آمازون

5.1 (یا بالاتر) سیستم بلندگوی می توان در مجموع بازی-changer برای فیلم و بازی های ویدئویی. اما اگر شما فقط وصل که soundbar و به شهر رفت یا قلاب بلندگوهای خود را به یک گیرنده بدون حفر به تنظیمات وجود دارد یک فرصت خوب خود را از بلندگو به درستی تنظیم نیست.

تبلیغات
تبلیغات

بدون تنظیم سطح شما را نمی شنوند های صوتی, آن را به عنوان واقعا نظر گرفته شده است. به جای ظریف کاملا متعادل و فراگیر اثر یک فیلم تماس برای شما هم شنیدن عجیب و غریب پس زمینه صداهای انفجار گوش خود را از پشت به ضرر چه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش و یا آنها خواهید بود بیش از حد ظریف, ساخت شما احساس می کنید مانند شما سرمایه گذاری در صدای فراگیر برای هیچ چیز. این است که احتمالا بزرگترین اشتباه من مردم را هنگامی که آنها خرید یک 5.1 soundbar—شما باید برای تعیین سطح خود را!

دو راه اصلی وجود دارد به کسانی که سطوح راست: با استفاده از خودکار-کالیبراسیون ویژگی را بر روی گیرنده خود را (اگر آن را به یک) یا به صورت دستی با استفاده از ارزان قیمت یک متر سطح صدا.

خودکار کالیبره کردن بلندگوهای خود را با استفاده از گیرنده خود را

بسیاری از خانه تئاتر گیرنده های آمده با خودکار-کالیبراسیون و تنظیم ساخته شده است در. Denon رسیور استفاده Audyssey, Yamaha گیرنده باید در خانه گزینه ای به نام YPAO, Pioneer گیرنده تماس ایشان MCCAC ، صفحه اصلی علاقه مندان به تئاتر را مورد بحث محاسن این سیستم سال با برخی بیشتر دوست دارم از دیگران—و برخی از گیرنده های بیشتر و یا کمتر از نسخه های پیشرفته از همان ابزار است. بنابراین آنچه شما می تواند متفاوت باشد شدید بسته به گیرنده شما را به عنوان به خوبی به عنوان سخنرانان و اتاق شما در حال کار با. هنوز هم اگر شما آن را در دسترس من فکر می کنم آن را خوب اولین گام پس از آن شما نه تنها مجموعه ای از سطوح حجم برای هر سخنران اما تلاش برای انجام برخی از اصلاح اتاق از طریق یک اکولایزر فاز کنترل و ترفند های دیگر به کاهش بازتاب. (هر چند شما می توانید به نوبه خود است که چیزهای دیگر خاموش اگر شما می خواهید بعد.)

تبلیغات

گیرنده شما باید با یک میکروفون کوچک برای انجام این کار راه اندازی. اگر آن را نمی کند—و یا اگر شما مثل من از دست آن طولانی پیش—شما اغلب می توانید آنها را خرید در آمازوناگر چه آن ممکن است کمی از شکار برای پیدا کردن یک حق برای شما گیرنده مدل. مطمئن باشید برای بررسی محصول توضیحات قبل از خرید.

تبلیغات

رفتن را از طریق واقعی فرایند نصب بسیار آسان: وصل کردن میکروفون خود را و باز کردن گیرنده تنظیمات. (در مورد من وقتی که من در وصل میکروفون آن را به طور خودکار شروع به پریدن کرد به اتاق تصحیح کنید.) شما می خواهید به جای میکروفون خود را در مرکزی اصلی گوش دادن موقعیت در سطح گوش—من با استفاده از یک سه پایه به مین در نقطه سمت راست, اما شما می توانید هر چیزی شما را در دست داشته. فقط محل آن را صاف بر روی نیمکت از آنجا که شما نمی توانید حق کالیبراسیون.

تبلیغات

جادوگر به احتمال زیاد شما بخواهید به مجموعه ای که چگونه بسیاری از سخنرانان شما و در چه تنظیمات شما آنها را راه اندازی. اگر آن را از شما می پرسد که آیا سخنرانان خود را بزرگ یا کوچک شما می خواهید را انتخاب کنید کوچک تقریبا در تمام حالات—به عنوان زمانی که شما یک ساب ووفر است. برج بلندگو می تواند از لحاظ فنی توان به بزرگ ترین خانه تئاتر کارشناسان توصیه می کنند در برابر این. (اگر آن را نمی کند شما بخواهید این کار را در طول راه اندازی, شما می توانید آن را از گیرنده منو پس از این واقعیت است.)

از آنجا فقط به دنبال دستورالعمل های روی صفحه نمایش. باید آن را انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین و شما باید از راه خود و سعی کنید به هر گونه سر و صدا. هنگامی که آن را به پایان رسید, آن را ممکن است به شما ارائه گزینه ای برای کالیبره کردن یک دوم یا سوم صندلی که شما می توانید انجام دهید اگر شما می خواهم. شما ممکن است بخواهید به مطالعه کردن خود گیرنده دستی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن خاص کالیبراسیون ابزار کار می کند.

تبلیغات

در نهایت نگاهی به برخی از زمان برای قرار دادن سیستم جدید خود را از طریق paces خود را. به یاد داشته باشید این خیلی بیشتر از فقط نیشگون گرفتن و کشیدن سطوح حجم هر بلندگو—اغلب اعمال تنظیمات اکولایزر است که می تواند واقعا بزرگ یا واقعا خراب کردن همه چیز بسته به تعدادی از عوامل. بنابراین سعی کنید موسیقی و فیلم با تنظیمات EQ و برای چند روز و ببینید که شما می خواهم بهتر است. شما معمولا می توانید تنظیم این در گیرنده خود را از منو.

تنظیم دستی خود را در سطح فراگیر با SPL Meter

وجود دارد چند موقعیت که در آن شما ممکن است بخواهید به یک روش کتابچه راهنمای کاربر به شما احاطه سطوح. اگر شما یک soundbar شما احتمالا باید برای تنظیم سطح فراگیر با دست پس بیشتر نمی آیند با خودکار-کالیبراسیون از ویژگی های. حتی اگر گیرنده شما می آید با یکی از خودکار-کالیبراسیون جادوگران در بالا ذکر شد, بسیاری از علاقه مندان به تئاتر توصیه چک کردن سطح دستی بنابراین شما می توانید ریز لحن هر چیزی گیرنده خود را ممکن است از دست رفته—و یا فقط صدا نیست حق را به گوش خود را.

تبلیغات

برای انجام این کار شما نیاز به یک SPL متر است. من استفاده می شود این یکی از افزایش بیانهر چند وجود دارد مقدار زیادی از دیگران وجود دارد—فقط مطمئن شوید که شما دریافت می کنید که می توانید انجام دهید C وزن (نه همه آنهایی که ارزان تر می تواند).

هنگامی که شما کردم که دستی در آتش تا خود گیرنده یا soundbar و سر به آن سخنران سطح تنظیمات. بیشتر باید قادر به خروجی یک تن از آزمون در حالی که شما تنظیم سخنران, سطح, اما اگر نه, شما ممکن است نیاز به برخی از سر و صدا صورتی از طریق سیستم به صورت دستی.

تبلیغات

Illustration for article titled Perfect Your Surround Sound Setup with These Level Calibration Tools

عکس: Whitson Gordon

خود را به نوبه خود SPL متر و تنظیم آن را به “ج” و “آهسته” با استفاده از دکمه. محل میکروفون رو به بالا در سطح گوش در مرکزی, گوش دادن موقعیت—با استفاده از یک سه پایه اگر شما می توانید—و بازی یک تن از آزمون برای هر سخنران. افزایش دوره کارشناسی ارشد از گیرنده تا SPL meter بار خوانده شده حدود 75 dBC (آن را در اطراف پرش اما شما فقط باید سعی کنید به آن را دریافت به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید). برو از طریق هر یک بلندگو تنظیم هر یک به آمار همان سطح خود را SPL متر از جمله ساب ووفر خود را. فیلم طراحی شده بودند با فرض هر سخنران در این سیستم می توانید آمار همان سطح حجم از همان سیگنال بنابراین این اطمینان را به صدای بلند هستند و با صدای بلند و ظریف برای تلفن های موبایل در حال ظریف—بدون یکی از سخنرانان خود را گسسته دیگران است.

توجه داشته باشید که شما می توانید احساس رایگان برای تنظیم این به سلیقه خود شما. برای مثال اگر شما مشکل شنوایی dialogue احساس رایگان برای بالا بردن مرکز کانال یک زن و شوهر شکاف. من در بر داشت که دو تا از ارتفاع کانال های مورد نیاز یک کلیک اضافی از جایی که من خودکار calibraiton قرار داده و آنها را و البته شما می توانید احساس رایگان برای تنظیم باس به میل خود اگر 75dBC سطح خیلی پایین (یا بالا).

تبلیغات

نگران نباشید اگر این همه برای تلفن های موبایل پیچیده—هنگامی که شما را به این منو شما پیدا کنید که این فرایند تنها چند دقیقه طول می کشد و هنگامی که شما انجام می شود شما باید یک مقدار متعادل تر پوشاند سیستم صدای فراگیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>