شده اند و بیش از 300 ، 000 $برای ناسا طراحی شده و عطر است که بوی مانند فضای


This year, ordinary folk might finally find out what space smells like.

در این سال مردم عادی ممکن است در نهایت پیدا کردن آنچه در فضا بوی مانند.
عکس: Eau de فضا (دیگر)

وجود دارد بسیاری از چیزهای عادی مردم با نام مستعار افرادی که نمی فضانوردان می خواهید به دانستن در مورد فضا. ظاهرا آنچه در فضا بوی مانند یکی از پرسش سوزان هزاران نفر از مردم از خود می پرسند. پس از آن محتمل است که تمام کسانی که مردم نمی خواهد بود قادر به سفر به فضا در آینده نزدیک آنها در حال انجام بهترین چیز بعدی: خرید یک عطر که بوی فضا.

تبلیغات

یکشنبه, بیش از 7,500 مردم تا به حال بیش از متعهد $321,000 به یک کمپین Kickstarter با هدف را “Eau de فضا” عطر کمپین ادعا می کند بوی—شما آن را حدس زده—فضا به توده ها. کمپین سازمان دهندگان می گویند ناسا طراحی شده است این عطر دهه پیش برای آموزش فضانورد.

تبلیغات

با توجه به Eau de فضا را در صفحه کیکاستارتر ناسا با هدف شبیه سازی چه فضایی بود و تا آنجا که ممکن است به منظور از بین بردن هر گونه شگفتی فضانوردان ممکن است تجربه وجود دارد. با این حال کمپین ادعا می کند که ناسا در حال پنهان آن شبیه سازی شده در فضا بوی برای سال.

“از طریق محض تعیین شن زیادی از شانس و یک زن و شوهر از قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست ما آن را” کمپین سازمان نوشت. “در حال حاضر ما نیاز به کمک شما را به صورت انبوه تولید کننده آن را به طوری که هر کس می تواند تجربه بوی فضا را برای خود.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بوی فضا شده است در مقایسه با بسیاری از چیزهایی که در طول سال از جمله “خشکیده استیک داغ فلزی و جوشکاری قوس الکتریکی در [یک فضانورد] موتور.”

تیم مبارزات انتخاباتی است تا از کارشناسان در مد تکنولوژی طراحی و تدارکات با توجه به صفحه کیکاستارتر و همچنین ادعا می کند که همکاری با بهترین های جهان perfumers. آن را می گوید که آن را آماده برای تولید Eau de فضا و تنها مورد نیاز برای پاسخگویی به آن مقدار حداقل تعداد سفارش. هر Kickstarter هدف اصلی $بود 1,969, که مبارزات انتخاباتی مطرح شده در کمتر از 24 ساعت در ژوئن 19.

تبلیغات

در حال حاضر yو یا می توانید خرید یک بطری Eau de فضا در Kickstarter شروع در $29, که به شما اجازه خرید یک چهار ounce بطری و اهدا خواهد شد دیگر به محلی K-12 بنیادی برنامه. حمل و نقل برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه سپتامبر.

تبلیغات

اما این که چرا این تیم تصمیم به ایجاد بوی فضای در دسترس از همه چیز, صفحه کیکاستارتر تأکید می کند که این تیم هدف “برای افزایش [علاقه] بنیادی از طریق تجربی آموزش و پرورش است.”

مت Richmond Eau de فضایی مدیر محصول با سی ان ان گفت که او امیدوار است Eau du فضا شروع خواهد شد بحث در مورد بنیادیبا والدین و معلمان و دانشمندان آن را از وجود دارد.

تبلیغات

من این به این معنی است که آنها امید به کودکان و نوجوانان و افراد جوان علاقه مند به بنیادی با نشان دادن آنها را به چیزی واقعا سرد که هی فقط ممکن است تاثیر عمیقی در روح جوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im