مردم ظاهرا با گوشی های خود را در طول همه گیر


Illustration for article titled People Are Apparently Jerking Off With Their Phones During the Pandemic

گرافیک: Paul J. Richards (گتی) و تصاویری از برنامه ویبراتور نظرات

مردم در حال انجام کارهایی که با گوشی های خود را که من حتی نمی دانند که شما می توانید با گوشی. منظورم این است که من آن را دریافت کنید: در این coronavirus مردم نیاز به دریافت خلاق برای دیدار با نیازهای جنسی خود را. من کاملا حمایت نیاز جنسی سالم life و خود ارضایی. اما… با گوشی خود را ؟

تبلیغات

به طور کامل صادق با همه شما از من انتظار ندارد به یاد چه چیزی یاد گرفتم امروز. زمانی که Apptopiaیک برنامه هوش شرکت ایمیل من برخی از اطلاعات جالب نکات در مورد برنامه ویبراتور محبوبیت من فکر کردم آن را خنک وبلاگ. منظورم این است که آن را کاملا حس به من که مردم با استفاده از روان شناسی بسیاری در طول همه گیر پس از آن قابل درک است که بسیاری از مردم خواهد بود دانلود این نرم افزار.

تبلیغات

با توجه به این که داشتن رابطه جنسی در حال حاضر به معنی گرفتن واقعا به کسی به طور بالقوه استنشاق خود قطرات تنفسی و احتمالا در حال توسعه covid-19—بیماری های ناشی از رمان coronavirus است که می تواند منجر به مرگ—دانلود ویبراتور نرم افزار برای استفاده با دستگاه جنسی خود را و ذهن خود را به این واقعیت است که جهان در آتش به نظر می رسید خیلی خوب و امن راه حل به من.

اما پسر من اشتباه بود.

ظاهرا این برنامه ها را کنترل نمی, روان شناسی جنسی, دستگاه ساخته شده که برای هدف خاص بلکه ارتعاشی ویژگی را بر روی تلفن خود را. این البته باعث سردرگمی زیادی به ویژه هنگامی که با توجه به اطلاعات Apptopia فرستاده بود ،

هر Apptopia از اسفند ماه به سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که ما در زندگی در یک بیماری همه گیر بالای 10 ویبراتور, نرم افزار باید به طور متوسط 1.1 میلیون ماهانه جدید محبوبیت جهانی در iOS و آندروید. در ماه جولای این برنامه را دیدم حداقل 1.6 میلیون دانلود. این پنج ماه طول یک 171 درصد افزایش بیش قبلی پنج ماه است که ثبت شده به طور متوسط 404,200 محبوبیت هر ماه Apptopia گفت.

پنج برنامه در محبوبیت بیش از گذشته 90 روز شد ویبراتور (894,596), قوی لرزش و ماساژ برای زنان – ویبره (853,958), قوی, وسیله ارتعاش و ارتعاش ماساژور استراحت بدن (365,295), ویبراتور ماساژ iVibe (309,496) و ویبراتور G ماساژور ویبره (203,520).

تبلیغات

نیازی به گفتن 171 درصد افزایش. وقتی که من آغاز شده به دنبال این برنامه ها دیدم که بسیاری از آنها شرح داده شده خود را به عنوان استرس و عضله relaxersدستگاه است که می تواند کمک به شما برای آرام کردن حیوانات خانگی خود را درسهولت خود را به عقب مشکلات و یا ارزان در خانه آبگرم دستگاه, در میان دیگران.

این به نظر می رسید کمی عجیب و غریب به من. همه این دلایل کافی برای توجیه 171 درصد افزایش محبوبیت? سپس من فکر کردم “خب ما در زندگی از طریق یکی از بزرگترین بحران های نسل ماست.” احتمالا وجود دارد مقدار زیادی از تاکید مردم است که می تواند با استفاده از پشت و یا گردن ماساژ با خودم می گفتم. یا شاید افرادی که تا به حال درد عضلات از کار کردن در خانه.

تبلیغات

و بله خوانندگان عزیز برخی از مردم وجود دارد که با استفاده از این برنامه برای اهداف بالاتر. در حالی که من خواندن بررسی برنامه در App Store و Play Store, من ساخته شده یک فک انداختن کشف: مردم نیز با استفاده از این وسیله ارتعاش, برنامه, برای, حرکت تند و سریع.

تبلیغات

وقتی که من خواندن این اولین نظر من فکر کردم این یک شوخی بود. منظورم این است که چرا بر روی زمین خواهد شما را به یک تلفن دستگاه شما را نگه دارید و صحبت می کنند به روزانه در مهبل (واژن) خود? به علاوه من خواهد بود نگران شدن برق!

اما به عنوان خوانده شده بیشتر نظرات من به آرامی آگاه شد که این در واقع یک چیز. و آن چیزی که انجام شده توسط زنان و مردان است. من همچنین یاد گرفتم که دیگر مروارید حکمت از این برنامه ویبراتور کاربران است. برای مثال به نظر می رسد که ترس از برق گرفتگی و ممکن است بی اساس عنوان شما نمی در واقع قرار دادن تلفن خود را در مهبل (واژن) خود را. به عنوان یک کاربر از iVibrate آرام – تلفن ویبراتور, نرم افزار قرار دادن آن روی گوشی باقی می ماند در خارج و یا در بالای دستگاه تناسلی خود را. من همچنین متوجه شدند که این مهم برای تمیز کردن گوشی خود و یا حتی نشستن آن در عطر و ادکلن, اگر شما می خواهید برای مخفی کردن مدارک. (نام شده اند نابود و لگدمال کردن از نظرات زیر برای حفظ فرد و کرامت است.)

تبلیغات

Thank God that at least some people are not putting their phone into their vagina.

خدا را شکر که حداقل برخی از افراد با قرار دادن تلفن خود را در مهبل (واژن).
تصویر: نقد و بررسی از iVibrate آرام

یکی دیگر نر iVibrate آرام کاربر گفت که این برنامه می تواند یک کمی اهلی “اگر آی فون خود را ندارد برخی از مرتب سازی بر اساس پر از دست انداز صورت و یا یک پاپ سوکت. لرزش خوب است اما نه فوق العاده قوی که [است] به همین دلیل من پیشنهاد می کنم یک لایه اضافی از تحریک.” این فرد همچنین نشان می دهد با استفاده از یک مورد ضد آب.

تبلیغات

Things you learn: It’s apparently useful to have an extra layer of stimulation.

چیزهایی که یاد می گیرید: آن ظاهرا مفید به یک لایه اضافی از تحریک.
تصویر: نقد و بررسی از نر کاربر از iVibrate آرام

Discreetness نیز چیزی است که وسیله ارتعاش کاربران برنامه قدردانی میکنیم. یک مرد کاربر از VibraTool برنامه گفت که او نمی خواهید برای خرید یک واقعی, وسیله ارتعاش چون خانواده و دوستان خود بازدید زیادی است. تلفن خود را و این برنامه ها کمک به او را “خاموش بدون نیاز به حرکت به سرعت به پنهان کردن مسائل است.”

تبلیغات

Some people use vibrator apps because they don’t want to buy a vibrator and have others potentially come across it.

برخی از افراد استفاده از ویبراتور برنامه به دلیل آنها نمی خواهند به خرید یک وسیله ارتعاش و دیگران به طور بالقوه در سراسر آن آمده است.
تصویر: نقد و بررسی از نر کاربر از VibraTool

کاملا چند کاربران در برنامه های متعدد شکایت در مورد بیش از حد بسیاری از تبلیغات (همه بالای 20 برنامه رایگان هستند اگر چه برخی از اجرای تبلیغات و یا اجازه می دهد تا کاربران را به خرید ویژگی های اضافی) و لرزش شدت. یک کاربر از قوی لرزش و ماساژ برای زنان – ویبراتور برنامه (بله این چیزی است که آن را به نام) در فروشگاه بازی گفت: تبلیغات در برنامه نشان می دهد تا در هر پنج دقیقه. علاوه بر این کاربر شکایت کرده است که لرزش بیش از حد با صدای بلند که اجازه نمی دهد آنها را به در یک محل عمومی چیزی است که آنها می خواهم به قادر به انجام.

تبلیغات

Illustration for article titled People Are Apparently Jerking Off With Their Phones During the Pandemic

تصویر: بررسی قوی لرزش و ماساژ برای زنان

راستش من فکر نمی کنم من “چه فاک ؟” صورت دور رفته است پس از من شروع به دنبال این وسیله ارتعاش, نرم افزار برای این وبلاگ. و من هم فقط هنوز هم سوالات. اگر شما میکشید تا گوشی خود را زمانی که همه چیز مرطوب و چسبنده پایین وجود دارد ؟ من نمی دانم اگر هر ارائه دهنده رفع خواهد شد تلفن خود و یا ارسال شما یکی از جدید برای خراب شما برای قرار دادن آن در مکان های که در آن است نمی طراحی شده است. منظورم این است که شما می تواند دروغ, اطمینان حاصل کنید. اما به عنوان برخی از کاربران نشان داده اند وجود دارد که این موضوع از بوی.

تبلیغات

من هم نمی دانم اگر این است که بهداشتی. منظورم این است که آیا مردم پاک کردن تلفن خود را قبل از قرار دادن آن در نزدیکی دستگاه تناسلی خود را? من فکر می کنم که خواهد بود بسیار مهم است. ما در زندگی از طریق یک بیماری همه گیر است که تیره و تار است یا آشکار فرو بیمارستان ها در سراسر جهان است. من فکر نمی کنم که متخصصان مراقبت های بهداشتی خواهد بود بسیار خوشحالیم که به شما درمان بیش از یک coronavirus بیمار به دلیل این که شما یک عفونت خود را با استفاده از کثیف تلفن به حرکت تند و سریع.

تبلیغات

اگر شما نیاز به دلیل دیگری برای حمل ضد عفونی کننده دست در اطراف فقط به یاد داشته باشید که حداقل 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان دانلود شده یک برنامه در ماه جولای. من به سادگی نشان می دهد به لمس هر کسی گوشی به غیر از خود است. اما اگر شما به پاکسازی دست خود را (و تلفن خود را اگر آنها به شما اجازه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>