خرید رپورتاژ

Aerial view of a military building, The Pentagon, Washington DC, USA
Glowimages via Getty Images

پس از یک ماه-حماسه طولانی بر سر اینکه آیا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “خصومت شخصی” هزینه Amazon 10 $میلیارد پنتاگون قرارداد پنتاگون بازرس کل آن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که تصمیم به جایزه cloud-computing قرارداد به مایکروسافت بود که در نتیجه دخالت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, بلومبرگ گزارش. در حالی که این می تواند به روشن راه را برای مایکروسافت به سر کار مشترک شرکت دفاع زیرساخت (جدی) قرارداد برخی از احتمال پیدا کردن کاوشگر مجمل.

در 317 صفحه گزارش جزئیات آن بررسی بازرس اداره کل گفت: آن را باور نمی کند که Department of Defense (DoD) پرسنل که ارزیابی قرارداد طرح و انتخاب مایکروسافت تحت فشار بودند تا هر DoD رهبران ارشد تر به آنها. اما که ممکن است پایان دادن به حدس و گمان است. رویترز اشاره می کند که چندین مقام دولتی را به طور کامل شرکت کنند.

“ما نمی تواند قطعی تعیین حد کامل و یا طبیعت از فعل و انفعالات است که مقامات دولت بودند و یا ممکن است تا به حال با ارشد DoD مسئولان توجه جدی ابر خرید به دلیل ادعای یک ‘ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز,'” در این گزارش است.

در پاییز گذشته وزارت دفاع موفق به دریافت 10 میلیارد دلار قرارداد به مایکروسافت و وظیفه این شرکت با جایگزینی آن میراث cloud-computing systems. آمازون به سرعت به چالش تصمیم. این شکایت با ما دادگاه فدرال ادعا می کند و به دنبال آن است که با طرح دعوی در دادگاه که در آن شرکت گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “با استفاده از قدرت خود را به ‘پیچ آمازون’ از جدی قرارداد به عنوان بخشی از خود را بسیار عمومی, انتقام گیری شخصی در برابر آقای بزوس آمازون و واشنگتن پست.” یک سخنگو گفت: “ارزیابی روند موجود روشن کمبود اشتباهات و تردید دارد.”

در ماه فوریه یک قاضی اعطا آمازون درخواست برای قرار دادن مایکروسافت قرارداد در خود نگه دارد. بازرس کل گزارش منتشر شده امروز ممکن است روشن راه را برای مایکروسافت به ادامه — و یا آن را نمی ممکن است. با توجه به گذشته گزارش CNBC آمازون امیدوار به عزل رئیس جمهور تهمت و شش مقامات دیگر به عنوان بخشی از آن طرح دعوی در دادگاه. این معلوم نیست که آیا بازرس کل گزارش را تغییر دهد.

در این مقاله: وزارت دفاع وزارت دفاع مغلوب ساختن پیشی جستن, جدی, آمازون, مایکروسافت, قرارداد, تحقیق, گزارش, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت