خرید رپورتاژ

The Pentagon has officially released UFO footage
پنتاگون

اگر جهان به اندازه کافی ندارند با ادعا در این نقطه در زمان ما و در حال حاضر هم یکی دیگر از چالش های جهانی برای اضافه کردن به لیست: بیگانگان. شاید. پنتاگون رسما منتشر شد سه کلیپ های ویدیوئی نمایش “ناشناس هوایی پدیده” (با نام مستعار کامپیوتر) darting در اطراف آسمان بالای سرمان پایگاه های نظامی. این فیلم قبلا منتشر شده است در سال 2007 توسط یک شرکت خصوصی است.

در این کلیپ شما می توانید شنیدن خلبانان که اسیر این فیلم ابراز تعجب در چگونه به سرعت اشیاء در حال حرکت انعکاس مشابه حساب از سال 2017, هنگامی که یک خلبان نیروی دریایی ایالات متحده گفته سی ان ان او دیده بودم یک بشقاب پرنده در حال حرکت به سرعت در حال “مثل یک توپ پینگ پنگ قوی کردن دیوار.” گزارش های از این قبیل در واقع منجر به پنتاگون در حال اجرا یک مقام رسمی بشقاب پرنده ها شناسایی برنامه برای پنج سال تا سال 2012 زمانی که بودجه زد.

به عنوان برای این اخیر رؤیت با این حال پنتاگون تصمیم گرفته است به انتشار کلیپ “به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” سخنگوی پنتاگون سو گفت: گاف سی ان ان. او اضافه کرد که “پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده.”

بنابراین در یک کلام پنتاگون گفت: هیچ چیز به نگرانی در مورد آنها نیست دقیقا روشن چه این اشیاء هستند. رؤیت مانند این اغلب می تواند chalked به آب و تست هواپیما و پدیده های دیگر و یا به عنوان یکی از صداهای در ویدئوها حدس آن را فقط می تواند هواپیماهای بدون سرنشین.

در این مقاله: بشقاب پرنده ها, پنتاگون, بیگانگان, ویدئو, فیلم, آمریکا, نظامی, اخبار, فردا, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو