Clockwise from top left: PeePeePlush, Copernicus Sentinel-2, NASA and Jim Cooke.

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: PeePeePlush کوپرنیک نگهبان-2 ناسا و جیم کوک.
تصویر: نگاه کنید به بالا.

به اکو چیزی است که من شاهد بوده ام در رسانه های اجتماعی این هفته: امروز شنبه است. بله من بسیار مطمئن است. تا به هر کس دیگری یافت می شود که احساس خود را از زمان بوده است اریب توسط مستند و یا آن را فقط من ؟ من شده اند اشتباه در مورد آنچه روز آن را حداقل دو بار در این هفته است.

تبلیغات

بیایید پایین به کسب و کار. ما تا به حال بسیاری از داستان های بزرگ در Gizmodo این هفته و نه از آنها در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس! البته اگر شما نمی خواهید به مطلع در مورد آخرین اخبار مربوط به این بیماری همه گیر نگران نباشید ما به شما کردم.

برای شروع, شما همیشه می توانید آگهی متنی در محصولات مغز انسان می تواند از فکر می کنم. جدید وجود دارد دیک plushie به نام PeePeePlush که فقط مرا نفس بریده بریده ، من فکر کردم این خیلی خنده دار است که کسی که در واقع آن است. ما هنوز در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد منشاء PeePeePlush و متاسفانه نمی دریافت پاسخ.

تبلیغات

ما همچنین برخی از اطلاعات جدید در مورد کسانی که pranksters قصد چرخش از طریق به عنوان بسیاری از زوم چت به عنوان آنها می توانند. برخی از آنها حتی موفق به رها کردن در چت های برگزار شده توسط اعضای کنگره است. چگونه آنها این کار را از شما بپرسم ؟ ظاهرا در بسیاری از موارد آن را فقط طول می کشد کمی هوشمندانه گوگل.

و در نهایت مطمئن شوید که شما چک کردن درس های مهم ارائه شده توسط آپولو 13. زندگی گرانبها است و ما نباید قرار داده و فضانوردان ما’ زندگی در معرض خطر به دلیل برخی از شبه حس فوریت.

تبلیغات

شما می توانید پیدا کردن همه از این وبلاگ ها و بیشتر زیر! و هی حتی اگر شما مانند من هستید و نمی دانید که دقیقا چه بعد از آن است که در همه زمان ها قطع در اینجا. ما از این طریق دریافت کنید.

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو