طاووس آندروید برنامه به نظر نمی رسد در Google Play نتایج جستجو

PEACOCK EVENTS -- "Peacock Investor Day" at 30 Rockefeller Center in New York, NY on Thursday, January 16, 2020 -- Pictured: Steve Burke, Chairman, NBCUniversal -- (Photo by: Virginia Sherwood/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images)
طاووس از طریق گتی ایماژ

طاووس به طور رسمی در دسترس در سراسر ایالات متحده امروز, اما اگر شما می خواهید برای دانلود آن بر روی دستگاه آندروید خود را شما نمی خواهد پیدا کردن آن توسط کاربران درحال بازدید از فروشگاه Google Play. به جای آن شما نیاز به یک پیوند مستقیم به فهرست خود را. در آنچه به نظر می رسد یک اشتباه جدید طاووس تلویزیون برنامه به نظر نمی رسد در فروشگاه Play نتایج جستجو CNET گزارش.

در هفته منتهی به طاووس را راه اندازی NBCUniversal گفت: جریان جدید خدمات در دسترس خواهد بود در آن برنامه های تلفن همراه و وب سایت های — و همچنین به عنوان تلویزیون اندروید و Chromecast ال جی و Vizio تلویزیون و پلی استیشن 4. طاووس در حال اجرا است تبلیغاتی مقابله با گوگل است که در آن هر کسی که مشترک به طاووس را بیمه ردیف از طریق گوگل پلت فرم می توانید باز تمدید آزمایشی رایگان. واقعیت این است که برنامه نمی شود در Play Store نتایج جستجو می تواند صدمه دیده طاووس اولیه اجرای.

“ما کنترل بیش از زمانی که سیستم عامل آزاد و سطح برنامه را به کاربران خود, اما این برنامه در حال حاضر زندگی می کنند” یک طاووس سخنگو در بیانیه ای گفت: ارائه شده به CNET. “ما یک بزرگ بازاریابی و تبلیغاتی طرح با گوگل است که شما در سراسر سیستم عامل گوگل امروز شروع.”

در مقایسه با گوگل و اپل است ترویج طاووس در فروشگاه App و برنامه به نظر می رسد در فروشگاه App جستجو.

گوگل هنوز در پاسخ به Engadget درخواست برای نظر.

در این مقاله: طاووس tv, طاووس, برنامه, streaming, streaming tv nbc nbcuniversal, google play store, search, نتایج, آندروید, موبایل, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de