طاووس را به پلی استیشن 4 در جولای 20,

PEACOCK EVENTS -- Pictured: NBCUniversal kicks off it's new Peacock streaming service -- (Photo by: Todd Williamson/Peacock/NBCU Photo Bank via Getty Images)
طاووس از طریق گتی ایماژ

NBCUniversal جدید, جریان, خدمات طاووس رول در سراسر آمریکا فردا و NBC است که هنوز اضافه کردن به لیست دستگاه هایی که طاووس خواهد جریان است. آغاز جولای 20th, طاووس در دسترس خواهد بود در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 Pro. کاربران برای دسترسی به 5 دلار و 10 دلار اشتراک ردیف و طاووس خواهد شد معاون کشیش بخش یک ردیف شامل مطالب موجود.

“همانطور که ما را طاووس به طرفداران ما در هر کجا که مصرف رسانه ای دستگاه شرکای مانند پلی استیشن ارزشمند به مردم را حتی در مکان های بیشتر به تماشای برنامه نویسی آنها می آیند برای لذت بردن از” گفت: NBCUniversal توزیع محتوا رئیس مت اوراق قرضه. “ما مشتاقانه منتظر به طاووس در خط مقدم تجربه پلی استیشن.”

در علاوه بر این به PS4 و NBCUniversal تلفن همراه برنامه های کاربردی و وب سایت طاووس در دسترس خواهد بود بر روی آندروید و تلویزیون Chromecast و ال جی و Vizio تلویزیون. این سرویس را در ان بی سی فروشگاه از محتوای موجود (از جمله دفتر) به علاوه ستاره-بسته بندی اصل را نشان می دهد و از پی اس CBS و CW. آن را نیز در جریان مسابقات لیگ برتر.

در این مقاله: nbc nbcuniversal طاووس, playstation 4, ps4, جریان, دستگاه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>