جدید انگلستان میهن پرستان’ کارفرمایی-کمتر پیش نویس NFL نمی شد, توسط, طراحی با توجه به سر مربی لایحه Belichick.

جدید انگلستان از دست داد ستاره کارفرمایی و شش بار قهرمان سوپر باول بردی به Tampa Bay Buccaneers از طریق آژانس.

با وجود بردی خروج میهن پرستان به پایان رسید 2020 پیش نویس NFL بدون استفاده از هر یک از 10 انتخاب در یک QB – عبور در اردن عشق با 23rd انتخاب کنید.

آن را به سمت چپ جارت Stidham – بردی را پشتیبان در فصل گذشته و کهنه برایان Hoyer به عنوان تنها quarterbacks در فهرست جدید در انگلستان که در آن پرستان ایران موافقت کرده به نظر لوئیزیانا فناوری J’Mar اسمیت به عنوان عامل رایگان undrafted.

“اگر ما احساس می کنیم پیدا کردن وضعیت حق ما قطعا پیش نویس آنها. ما پیش نویس آنها در چند سال چندین نقطه در پیش نویس” Belichick گفت: پس از پایان سوم و نهایی در دور نخست در روز شنبه.

“کار نمی کند در سه روز گذشته. که نبود ، ما فقط سعی در انجام بهترین ما می تواند با آنچه که ما تا به حال در این آخر هفته.”

Stidham شد پیش نویس توسط میهن پرستان در دور چهارم 2019 پیش نویس NFL. او سه حضور در فصل گذشته پرتاب برای 14 متری و یک رهگیری.

کارگر ماهر کارفرمایی هویر در سوم املا با پرستان زیر نانامی به بازی در 2009-2011 و 2017-18.

Belichick افزود: “من دوست دارم هر دو این بازیکنان. ما تا به حال برایان یک زن و شوهر بار. من فکر می کنم او قطعا به ما می دهد بسیار جامد سطح از بازی. ما یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در او.

“و جارت تا به حال یک سال خوب سال گذشته است. او بهبود زیادی است. ما را ببینید که در آن است که او را طول می کشد. آره من باید اعتماد به نفس در هر دو بازیکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو