پاتریک ویلسون نشانه برای مبارزه با ماه در Roland Emmerich را Moonfall


It’s coming for us.

آن را در آینده برای ما است.
عکس: لوران امانوئل (گتی ایماژ)

رولاند امریش آن در راین در زمان خود ساخته شده است بسیاری از مسخره فاجعه ، او انسان را در بیگانگان. گودزیلا. عنکبوت های غول پیکر. تولیدی صنعتی مایان فولاد آخرالزمان. و در حال حاضر او در حال آماده شدن برای هدایت بشریت از طریق یک محاکمه با بزرگترین دشمن هنوز: ماه.

تبلیغات

به گزارش خبرنگار هالیوود, Patrick Wilson (Aquaman) خواهد بود امضای در کنار هلی بری و جاش گاد به ستاره در Moonfall, Emmerich آخرین پروژه. این اولین بار نیست که ما شنیده ایم از این فیلم آن است که در این آثار برای سال — اما در حال حاضر برای برخی از دلیل هالیوود تصمیم گرفته است که چیزی که ما نیاز به یک حواس پرتی از ما نصب واقعی مشکلات دیگری است, بزرگتر, بسیار, ماه شکل مشکل است. من آن را دریافت نمی, اما من آن احترام بگذارند. نوع.

چارلی پلامر (به دنبال آلاسکا) نیز امضا برای پیوستن به این فیلم است که برای شروع تولید در مونترال در پاییز با توزیع به کار گرفته شده توسط Lionsgate. این طرح به عنوان شرح داده شده توسط THR یک نوع از مجنون آرماگدون پرنیان به آن chronicling یک “ragtag تیم” از فضانوردان فرستاده شده برای جلوگیری از, ماه, که, است, برای, مرموز, دلایل بوده است مقامش را از دست بدهد از مدار خود است و در حال حاضر در مسیر برخورد با زمین است.

تبلیغات

Emmerich خواهد شد تامین مالی و تولید این فیلم به طور مستقل. آن طور آزمایشی میله میله برای 2021.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر