Illustration for article titled Pass the Time and Soothe Your Mind With Googles Legacy Doodle Games

تصویر: گوگل دودل

بسیاری از ما هزینه های قابل ملاحظه ای زمان بیشتری را در خانه از ما فقط چند ماه پیش و این بدان معناست که به دنبال راه هایی برای عبور بی پایان زمان ما به طور ناگهانی همه باید در دست ما. اگر شما یک نقطه نرم برای پازل و سطح پایین بازی گوگل را از طریق آمدن با یک تعداد انگشت شماری از میراث گوگل Doodle بازیs برای کمک به نگه داشتن شما را اشغال کردند.

تبلیغات

طی دو هفته آینده گوگل را رول یکی از میراث خود را دودل بازی در هر روز. برای اولین بار در آن بازگشتی سری گوگل آورده شده دودل از سال 2017 با این بازی های تعاملی “برنامه نویسی برای هویج” که در جشن 50 سال از kشناسه coding. با توجه به Champika فرناندو یک دانشگاه همکار در این پروژه این بود که گوگل “برای اولین بار برنامه نویسی ابله همیشه.” بعدی گوگل برای بازگرداندن یک میراث ابله جشن سال 2017 ICC Champions Trophy که به کاربران امکان می دهد بازی کریکت به عنوان یک واقعی جیبی کریکت ،

اینها به روشنی به خصوص بازی های سخت. اما آنها فوق العاده زیبا, و من پیدا کردم که آنها’re نوع مانند نیویورک تایمز مینی جدول کلمات متقاطع که در آنها ارائه یک حواس پرتی از جهان در طول آن 5 – 10 دقیقه استراحت بین تماس و یا فقط زمانی که شما نیاز به گام به دور از کار برای یک لحظه.

تبلیغات

من اعتراف کنم من تا به حال برخی از بالا امیدوار است که گوگل را دوباره تا برخی از آن بیشتر در گوگل محبوب بازی ها مانند اولین Doodle قابل پخش است که جشن سالگرد 30 از Pac-مرد از 2010 یا حتی بسیار خوب مکعب روبیک ابله از 2014. اما از آنجا که گوگل archives آن Doodles, شما هنوز هم می توانید این بازی! به علاوه مقدار زیادی پایین آمدن خط لوله بیش از چند هفته آینده به طوری نگه داشتن چشم در Doodles صفحه خانگی برای دسترسی به برجسته بازی از روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت