پارک موازی هرگز نگاه خیلی باحال تر از این رکورد شکستن مانع از

پارک موازی می تواند یک چالش تلاش حتی برای مجرب ترین رانندگان به خصوص اگر کمی وجود دارد اتاق را برای مانور.

هر کسی که به دنبال یک راه کارآمد تر برای دریافت کار انجام می شود می تواند یک درس یا دو تا از این شیرین کاری های باور نکردنی رانندگان (در زیر) که به وضوح هیچ وقت برای تعویض بین دنده ها و چک کردن آینه ها ترجیح می دهند به جای رویکرد فضایی در سرعت قبل از کوبیدن بر روی ترمز برای ترمز ماشین به موقعیت.

برخی از آنها خیلی خوب در اجرای این روش روی حیله و تزویر است که آنها به دست آورده ایم رکوردهای جهانی گینس برای تلاش های خود را.

به مناسبت شاهکار پارکینگ یک خودرو را در غیر معمول ترین راه ممکن بنچمارک بدن این هفته ارسال شده یک ویدیو نشان دادن برخی از بهترین اجراهای به تاریخ.

انگلیسی, شیرین کاری راننده Alastair Moffatt است که به وضوح یک استاد از مانور در, برگزاری, ثبت, برای, tightest موازی پارک و همچنین ونرخ موازی پارک در عقبکه شامل نزدیک شدن به فضا با سرعت بالا — عقب — قبل از ترمز چوبکشی و چرخش خودرو به فضا. سرگرم کننده در ماشین دوربین ارائه می دهد و نه disorienting مشاهده است که باعث می شود آن را به نظر می رسد به عنوان اگر خودرو به طور کامل خارج از کنترل هر چند Moffatt به وضوح می داند که دقیقا چه میکند.

حتی وجود دارد یک رکورد برای ونرخ موازی پارک با یک کامیون دست آمده توسط چینی راننده شیرین کاری هوآ ژانگ. تماشای نقلیه بزرگ اسلاید با شکوه به فضای پارکینگ بدون هدف قرار دادن هر چیزی در طول راه است که واقعا چشم به صورت چاپگر.

بهترین از همه, اگر چه, این است Moffatt دیدنی 360 درجه رانش به کوچک فضای پارکینگ. آن را قطعا می خواهم یک راه شیک به مقصد خود می رسند اما مگر اینکه شما به طور کامل تمرین این روش شما احتمالا بهتر است چسبیده با معمولی بیشتر حرکت می کند به موتور خود را پارک شده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im