‘Paper Mario: اوریگامی پادشاه” خواهد شد که شما مبارزه با بانکها

Paper Mario: The Origami King

نینتندو

نینتندو منتشر کرده است یک تریلر جدید از جزئیات کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه‘s موقعیت یابی مبتنی بر سیستم مبارزه. آینده عنوان می لرزد سنتی کاغذ ماریو امر با یک حلقه جدید مبتنی بر نبرد مکانیک. ماریو شروع می شود هر یک درگیری در مرکز یک دایره احاطه شده توسط دشمنان متعدد در همه طرف. شما می توانید این شانس را به نفع خود را با چرخش و لغزش حلقه ها در قسمت های بیرونی دایره.

که در آن برخی از استراتژی به بازی می آید این است که هر یک به نوبه خود شما باید یک مقدار محدود از حلقه حرکت می کند و زمان برای اجرای طرح حمله. ماریو توانایی های موثر ترین زمانی که شما می توانید موقعیت دشمنان در برخی سازند. برای مثال لوله کش بوت پایکوبی است بهترین استفاده را در برابر یک خط طولانی از دشمنان در حالی که چکش خود را به اعتصاب می توانید از چند مفتول در کویل تا دشمنان در پیشانی مخروطی.

جنگ و رئیس اضافه کردن یک پیچ و تاب و به مبارزه با سیستم. به جای شروع در مرکز دایره ماریو نیاز به کار و راه خود را از خارج در. برای انجام آسیب به رئیس در وسط, شما نیاز به نمودار یک مسیر به طوری که ماریو می تواند به جلوگیری از هر گونه حملات که آمده راه خود را. کارفرمایان بخشی از یک گروه به نام لژیون, لوازم التحریر با هر یک پس از مدل یک تکه از عرضه است. در این تریلر ما دیدن ماریو در یک مورد از مداد رنگی. بعد یک نوار بنفش دوا می کند بدترین حالت آن در برابر ماریو فرم مقاله است.

در بین جنگ ماریو قادر خواهد بود برای پیدا کردن مخفی وزغ. با تشکر از اوریگامی پادشاه آنها را مبدل به عنوان اشیاء در بازی و شما باید به بازیگران چشم مشتاق به آنها را پیدا کنید. وزغ شما در پیدا کردن به شما کمک خواهد کرد که در سال دوم جنگ است. تریلر نیز فراهم می کند یک نگاه اجمالی در برخی از مکان های ماریو در ماجراجویی خود را. این یک مجموعه ای متنوع از مناطق با نینتندو امیدوار کننده نینجا-پر عمارت یک بی سر و صدا, تابستان, کوه, و بیشتر.

نینتندو عرضه خواهد شد Paper Mario: اوریگامی پادشاه بر روی سوئیچ در ژوئیه 17. سونی روح تسوشیما بیرون می آید و در همان روز.

در این مقاله: نینتندو, نینتندو, تعویض کاغذ, ماریو, ماریو اوریگامی, شاه, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>