‘Paper Mario: اوریگامی پادشاه’ ایده آل ‘عبور از حیوانات’ شکستن

وجود ماهیگیری در مقاله ماریو: اوریگامی پادشاه. در حداقل یک مثال ماریو — کاغذ-نازک و مشخص شده در سفید مانند یک لیزا فرانک برچسب — می تواند به توقف در لبه منزوی حوض بازیگران یک خط و صبر کنید برای سایه در زیر امواج به نیش می زنند. این یک لحظه آرامش پس از ساعت ها مبارزه با اوریگامی بچه های خجالتی و صرفه جویی در squished وزغ با استفاده از سوئیچ حرکت کنترل به تلنگر از قطب و حلقه در گرفتن. وجود دارد یکی بزرگ پیازی ماهی در خلیج شنا در میان کوچکتر سایه ها و التماس به گرفتار شود. وقتی ماهی بزرگ در نهایت طول می کشد طعمه آن میآید از آب در شکوفا از انیمیشن 3D و نبرد آغاز می شود. بسیار برای تمدد اعصاب ماریو.

این تفاوت بزرگ بین ماهیگیری در اوریگامی پادشاه و نینتندو بزرگ دیگر عنوان در سال 2020 Animal Crossing: New Horizons. ماهیگیری یکی از فعالیت های مورد علاقه من در افق های جدید به دلیل آن را منحصر به فرد آرام بخش, به ویژه هنگامی که من هیچ واقعی هدف در ذهن است. آن را ارائه می دهد فقط به اندازه کافی فعالیت برای نگه داشتن من درگیر با دنیای مجازی تحت نوک انگشتان من در حالی که اجازه می دهد ذهن من را به تمرکز بر روی پادکست آلبوم یا واقعیت نشان می دهد که من قرار دادن در پس زمینه. شاید این نشانه ای از یک نسل اجبار برای همیشه عملکرد چند تکلیفی اما من شادترین بازی افق های جدیدی را با چیز دیگری خیساندن تا توجه من.

A screenshot of Paper Mario: The Origami King.

Engadget

در این اریگامی پادشاهماهیگیری بیش از یک تسکین دهنده فعالیت است که ممکن است در نتیجه جدید دستور العمل گر چه هنر یا مسابقات رتبه بندی. آن را لازم مکانیک گیم پلی که جرقه بزند هموار به جای طول ماریو تلاش حماسی برای نجات جهان (و شاهزاده خانم هلو ، باعث آن همان آرامش به عنوان ماهیگیری در افق های جدیدی را, اما آن را نیز فراهم می کند یک تکان خوردن از آدرنالین و شتاب برای داستان در دست است. من هنوز گوش دادن به پادکست در حالی که بازی اوریگامی پادشاهاما من فقط به عنوان محتوا تمرکز به طور کامل در بازی و آن پر بسته بندی شده مخلوط-رسانه های جهان است.

کاغذ ماریو: اوریگامی شاه به اندازه کافی ریسک استراتژی و adorableness برای نگه داشتن من شیفته حواس او را پرت سر در گم می شود. این به این معنا نیست آن را در هر راه بهتر از افق های جدید — اما آن را ارائه می کند کمی بیشتر ساختار اساسی پیشرفت سیستم مکانیک خلاق و واقعا از روی حیله و تزویر صحنه های مبارزه در حالی که هنوز ارائه یک شیرین نزدیک جهان.

در این اریگامی پادشاه کامل ماجراجویی برای افق های جدید طرفداران.

Engadget

هسته اصلی طرح اوریگامی پادشاه نمی خواهد احساس خارج از محل در یک قسمت از دکتر. ماریو و دوستان خود می رسند هلو شاهزاده خانم قلعه برای پیدا کردن شهر متروکه و شاهزاده خانم خودش به نظر می رسد عجیب و غریب. او کاغذ بدن شده و وحشیانه ای به غیر طبیعی اوریگامی پوسته و او صحبت می کند که اگر روح او از دست رفته است. او تبدیل شده به یک خورده سرباز توسط پادشاه Olly یک دیکتاتور خم در تخریب و کنترل است. او قصد دارد به نوبه خود کل پادشاهی را خورده سربازان و او را پیچیده قلعه در streamers در تلاش برای نگه داشتن ماریو تا زمانی که این طرح در حال تکمیل است. ماریو باید از سفر به سرزمین های متصل به انتهای streamers ها و باز کردن آنها را قبل از مواجه خاموش در برابر پادشاه Olly.

این وخیم طرح نرم, با نشاط, کارتونی, طبیعت, کاغذ ماریو, سری, اما آن را هنوز هم فراهم می کند روشن انگیزه برای بازیکنان قهرمانی. به عنوان ماریو سرگردان زمین در یک ماموریت برای نجات جهان از ر او برخورد نمادهایی که عطا کند به او قدرت های خاص — مثلا “1000 در برابر اسلحه” به ماریو دو, فنری, اندام است که او می توانید استفاده کنید برای لایه لایه کردن دیوار و یا گرفتن اشیاء است که در غیر این صورت دور از دسترس است.

Engadget

اوریگامی پادشاه با بافت و انعطاف پذیری کاغذ در راه درخشان مخلوط کردن انیمیشن های 3D و رئالیسم با 2D تصاویری. ماریو سفر دهانه یک تعداد انگشت شماری از بزرگ نقشه های منحصر به فرد است که بازیکن می تواند کاوش آزادانه هنگامی که آنها باز کامل با پازل اسرار و مقدار زیادی از برف.

شیرینی یکی از اصلی مکانیک در اوریگامی پادشاه. ماریو جمع آوری این جادویی چیزهای فوق العاده ای از گل و بوته و درخت تنه با چکش خود را و راه رفتن بیش از رنگین کمان نوار از کاغذ است که سقوط به زمین در اطراف او. یک کیسه در بالا-سمت چپ مشاهده گوشه ای از صفحه نمایش به رنگ قرمز و زرد یا سبز بسته به چه مقدار شیرینی ماریو بر روی دست. این مهم است زیرا یکی از ماریو وظایف در طول بازی است که به کاغذ بیش از چاله که به نظر می رسد در چشم انداز آشکار قاب سیم و ناشناختنی اعماق زیر. برخی از چاله ها صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی, اما بسیاری از آنها به نظر می رسد در مکان های که ماریو به راه رفتن بیش از و یا در غیر این صورت ارتباط برقرار کردن با. زمانی که او با موفقیت را پوشش می دهد یک سوراخ در شیرینی آن می درخشد سفید و بسیار لذت بخش womp سر و صدا.

A screenshot of Paper Mario: The Origami King.

Engadget

من برای زندگی این سر و صدا. حتی اگر سوراخ لوازم آرایشی و بهداشتی, من برای پیدا کردن آن تقریبا غیر ممکن است به تصویب یک تا بدون پرتاب fistfuls از شیرینی بیش از آن. آن را فوق العاده رضایت بخش و ماریو به نظر می رسد خیلی خوشحال به عنوان او آن را ندارد. به علاوه به نظر می رسد همیشه وجود دارد منابع بیشتر, شیرینی, نزدیک, بنابراین در حال اجرا است که بیشتر از یک ناراحتی موقت از یک بازی-بیش از وضعیت.

صحبت از بازی بیش از — اوریگامی پادشاه قطعا یک شکست دولت, و اگر شما بازی شما خواهد آن را تجربه کند. این است یکی دیگر از ویژگی های است که تفاوت اوریگامی پادشاه از افق های جدیدو آن را به یک نیروی محرکه بازی شیرین تنش است.

ذخیره مکعب پراکنده در سراسر اوریگامی پادشاه‘s, نقشه وجود دارد اما به طور کلی انبوهی از دشمنان جذاب داستان جدید و یک تعداد انگشت شماری از معماهای ایستاده بین ماریو و رستگاری. (هنگامی که) ماریو می میرد او شروع می شود در تازه ترین ذخیره مکعب او ضربه است که می تواند در یک جهان دور اگر شما زمان دقیقا اشتباه است. مخاطرات بالا هستند به اندازه کافی به مرگ واقعی مجازات اینجا.

ترین ماریو و میر خواهد شد به احتمال زیاد در بازی رخ می دهد را حلقه شده. هنگامی که ماریو برخورد اوریگامی دشمن Goomba خاردار یا پسر خجالتی وحشی او پرتاب به مرکز یک دایره ورزشگاه احاطه شده توسط وزغ cheerleaders. میدان جنگ ساخته شده است تا از چهار حلقه های متحد المرکز با فردی نقاط برای دشمنان به اشغال.

ماریو است در مرکز دایره و بازیکنان چرخش و یا اسلاید حلقه تا زمانی که بد بچه ها گروه بندی می شوند تا به بیشترین آسیب ممکن است (به طور کلی در یک خط مستقیم و یا دو به دو مربع). وجود دارد یک تایمر در این بخش و محدودیت در تعداد چرخش حلقه بازیکنان می توانید اضافه کردن یک تن از فشار برای هر حرکت می کند. ماریو سپس میدارد یک سلاح مناسب و حملات با پاداش اعمال اگر بازیکنان ضربه بزنید دکمه پرش در بار نشان داد. نیز وجود دارد که تاب بر این پایه راه اندازی: در یک تکرار ماریو به چرخش حلقه مزین با فلش اقلام و حمله و حرکت در جهت به حک کردن یک مسیر به یک مینی-رئیس یا رئیس.

Engadget

حلقه عرصه جنگ هستند تاکتیکی مالیات بخشی از بازی و خراب کردن در موقعیت فاز می تواند طلسم عذاب. بازیکنان قادر به جلوگیری از حملات دشمنان در عرصه اما ماریو طول می کشد آسیب مهم نیست که چه, و گاهی اوقات نوار سلامت خود به سادگی نمی تواند نگه دارید.

“بازی بیش از” روی صفحه نمایش تبدیل اوریگامی پادشاه از بی خیال جیغ وداد بازی کردن در بیابان به یک تجربه کامل از خطر ذاتی. بسیار شبیه در افق های جدیدوجود دارد, دلیل برای لبخند اساسا در هر صحنه از اوریگامی پادشاه. اما در این بازی وجود دارد یک لایه اضافی از تنش و در نتیجه یک شیرین تر احساس موفقیت زمانی که همه چیز کار.

A screenshot of Paper Mario: The Origami King.

Engadget

افق های جدید خواهد بود مسلما بازی تعریف شده است که تا سال 2020 و آن را معرفی کشت و بازیکنان جدید برای نینتندو جهان پهناور. اگر این بازیکنان تازه — و حتی جانبازان چاشنی — می خواهید چیزی فقط کمی متراکم تر با کمی بالاتر سهام, اوریگامی پادشاه ایده آل است.

و اگر شما بازی اوریگامی پادشاه در بین کاشت لاله و تجارت مبلمان در افق های جدیددر صورت تمایل به صرف برخی از زمان اضافی در پایان حوض سرخ-streamer جهان است. شاید گرفتن چند از کسانی که ماهی کوچک قبل از رفتن پس از پسر بزرگ است. وقت خود را. لذت بردن از لحظه ای.

و سپس رول خود را یکسره و مبارزه است.

در این مقاله: سوئیچ کاغذ ماریو اوریگامی King animal crossing: new horizons, نقد و بررسی بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de