هکرها در حال آماده شدن برای واقعیت سرد در خلیج سبز

وحشیانه رقص روال همچنان به بازی کردن در NFL.

یک ستاره کارفرمایی در گرگ و میش از زندگی حرفه ای او است کنار unceremoniously توسط تیم او انجام شده برای سال. او را دور انداخته برای جدید ارزان تر استعداد.

این اتفاق افتاد به تام بردی در انگلستان و کم نیوتن در کارولینای این سال است. سال گذشته این اتفاق افتاد به جو Flacco در بالتیمور و قبل از آن Peyton منینگ در ایندیاناپولیس و حتی بیشتر با جو مونتانا در سان فرانسیسکو.

در نهایت آن را به اتفاق می افتد به این استرلینگ جدید نسل جوان quarterbacks. این که آیا آن را پاتریک Mahomes راسل ویلسون یا Lamar جکسون در برخی از نقطه حقوق خود را سنگین تر بودن ارزش آنها را به حق رای دادن و آنها خواهید بود اجازه رفتن. ماشین درو می آید برای همه طرفدار فوتبال مهم نیست که آنها چه کسانی هستند.

Brett Favre stood up for his former Packers backup Aaron Rodgers. (Mike DiNovo-USA TODAY Sports)
Brett Favre ایستاده سابق خود هکرها پشتیبان Aaron Rodgers. (Mike DiNovo-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی)

به همین دلیل Brett Favre افکار در روز چهارشنبه در مورد خلیج سبز تصمیم به پیش نویس ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق بودند تعجب آور نیست.

صحبت بر “غنی ایسن نمایش” Favre گفت که او را درک نمی کنند چرا Green Bay معامله شد تا به عشق در دور اول از هفته گذشته پیش نویس پس از رسیدن به NFC قهرمانی بازی در ماه ژانویه که هکرها’ تصمیم ارسال یک “بی احترامی پیام” به راجرز.

Favre نهایی رقیب بنابراین بخشی از او را که احساس می کند مانند داده چقدر راجرز ارائه کرده است حق رای دادن مثل خودش باید آن را راجرز انتخاب زمانی که به حرکت در.

که چگونه NFL کار می کند. و بله, آن نامطلوبمان. اما اگر تاریخ ثابت کرده هر چیزی آن است که بهترین زمان برای گرفتن و یا توسعه یک کارفرمایی است که یک تیم کاملا نمی نیاز به یک.

فکر می کنم از چه بردی فرود در انگلستان است. مسلم او یک ششم دور پیش نویس انتخاب در سال 2000 رشد و نمو ، این پرستان هنوز هم تا به حال به خود جلب کرد Bledsoe و این به بردی زمان کافی برای بی سر و صدا بدون بهبود وزن از انتظارات است. در سال 2017 اشراف بودند آینده خاموش 12-برنده فصل با الکس اسمیت, اما آنها هنوز هم نقل مکان کرد تا به پیش نویس پاتریک Mahomes تعهد به نشستن rookie برای کل فصل. انتظارات بالا برای Texas Tech gunslinger اما به نشستن و تماشای به او زمان برای بهبود مهارت های خود را و کمک به او را تبدیل نهایی 2018 MVP.

حتی جکسون به 32nd کلی انتخاب در سال 2018 به حال زمان برای توسعه زیر Flacco. همان را می توان گفت برای راجرز که نشسته پشت Favre برای سه فصل قبل از ظهور به عنوان یک افسانه در حق خود.

بنابراین با توجه به پیشینه ثابت از این تاکتیک آن را حس می کند چرا Green Bay نمی تواند با تصویب این شانس را به انتخاب یکی دیگر از استعداد gunslinger در عشق است. او فوق العاده مناسب در head coach Matt LaFleur را جرم به عنوان بازوی او استعداد است شاید بهترین در سال جاری پیش نویس است.

عشق ساخته شده و مقدار زیادی از تصمیم گیری های بد در ایالتی یوتا در فصل گذشته به عنوان او تلاش کرد به یک فقیر حمایت از بازیگران. او به طور مداوم سعی کردم به زور جستجو به پوشش. LaFleur ترجیح طرح است که بر اساس شدت به بازی-اکشن و بوت مفاهیم به طوری که باید ساده عشق می خواند در حالی که تقویت توانایی های خود را به حرکت و استفاده از بازوی خود را بزرگ می اندازد.

به مراتب کمتر با استعداد quarterbacks رونق در این سیستم است. بنابراین اگر عشق است با توجه به زمان برای یادگیری و کشف کردن چه چیزی می اندازد او می تواند و نمی تواند — همه در حالی که خدمت به عنوان طلایه دار تیم کارفرمایی در برابر او شماره 1 دفاع در این سال — او به طور بالقوه به یک حرفه ای کاسه کارفرمایی برای سال آمده است.

که باعث می شود پیش نویس خود را انتخاب ارزش خطر است. و در آنجا واقع است در معرض خطر به خصوص در کوتاه مدت. راجرز را خشمگین پس از او داده نشده به اندازه کافی سلاح در فصل گذشته و به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی دوباره این سال است. خلیج سبز یک بار دیگر منتقل گرفتن یک گیرنده بالا ترین WR-غنی پیش نویس در یک دهه و عدم وجود منابع حق بیمه سازمان ریخت و به موقعیت در طول زمان بدتر است. من همیشه اعتقاد راجرز می توانست برنده بیش از یک سوپر باول در کار خود را اگر او تا به حال بیشتر سلاح برای پرتاب به, و می توان آن را سخت به سرزنش او اگر او احساس می کند به همان شیوه.

بنابراین اگر هکرها شروع ضعیف آن دشوار خواهد بود به نقطه انگشتان در مقابل دفتر برای عدم برای او کافی گیرنده کمک به یک موضوع در زندگی حرفه ای او.

حتی مصرف یک دور اول گیرنده در این سال ممکن است به اندازه کافی برای حل این مشکل است. کمبود در زمینه فعالیت های منتهی به اردوگاه های آموزشی می تواند آن را دشوار برای یک تازه کار گیرنده به تاثیر فوری در سال 2020 است که در واقع تنها دلیل آنها گرفته شده است که در این سال. تا سال 2021 که این می تواند گیرنده بود مسلما بیشتر مجهز به کمک حتی یک گیرنده من دوست داشتم مانند مایکل پیتمن جونیور — هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای دریافت هکرها بیش از سوپر باول قوز اگر راجرز واقعا در حال کاهش است.

Utah State's Jordan Love made a strong enough impression on the Packers for them to use a first-round draft pick on the quarterback. (Derick E. Hingle-USA TODAY Sports)
یوتا دولت اردن عشق ساخته شده است به اندازه کافی قوی تصور هکرها برای آنها را به استفاده از یک دور اول پیش نویس انتخاب کارفرمایی. (Thomas E. Hingle-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی)

و این چیزی است که این را باید به همه چیز در مورد. Green Bay مقابل دفتر هرگز اعتراف این, البته, اما در یک لیگ که مخفف “نه برای مدت طولانی” آن را سخت به این باور است که هکرها می توانست پیش نویس عشق اگر آنها فکر می کردند که فقط چند نمایشنامه به دور از سوپر باول در فصل گذشته با راجرز. اگر شما بر این باورند که در صورت ترکیب با این واقعیت راجرز نوبت 37 سال پس از آن شما نیز به این باور است که انتشار آینده Hall of Famer قبل از سال 2022 در فصل زمانی که هکرها می توانند ایجاد $22 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضایی به نظر می رسد توانا و اشتها آور است.

ما همچنین نمی توانید رد کردن فرصت سبز خلیج بعدی کارفرمایی انتقال اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان 2021. برای شروع LaFleur را توهین آمیز سیستم بیشتر پلاگین و بازی از بیشتر, معنی ورزشی quarterbacks مانند عشق باید زمان آسان تر تطبیق آن نسبت به سیستم های دیگر.

بزرگترین دلیل هکرها ممکن است انگیزه برای شروع عشق در سال 2021 است زیرا تیم باید تصمیم بگیرید که آیا آنها می خواهند به گسترش یک سال پنجم گزینه برای هر دور اول انتخاب کنید و پس از سال سوم در لیگ برتر و بیشتر ترجیح می دهند که انتخاب پس از ارزیابی کارفرمایی به مدت دو سال به عنوان یک نویسنده مخالف به یک است.

راجرز بازی نشده کاهش یافته است به اندازه کافی برای سازمان به شروع به برنامه ریزی برای آینده بود. اما این حرکت یک سازمان باعث می شود اگر آن را احساس می کند مانند کارفرمایی بازی غوطه ور.

این چیزی که در مورد فوتبال حرفه ای است. آیا راجرز کاهش می آید سریع تر از انتظار ما یا آهسته تر و با توجه به افسانه ای رقابت من شخصا می خواهم شرط بندی بر روی آهسته تر — ما می توانید بقیه مطمئن که درو خواهد آمد برای او در خلیج سبز منجر به همان طلاق بین سوپراستار و تیم است که ما دیده ایم بازی کردن یکی که Favre حتی تا آنجا پیش رفت که به طور مستقیم به پیش بینی آینده بود.

“او شگفت زده شد آنها رفت و در آن جهت … من فکر می کنم هارون را به پایان برساند در جایی دیگر” Favre گفت. “که دل و روده من.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>