سرپرستی لیگ آنلاین-تنها پلی آف شروع در سپتامبر 3rd

PHILADELPHIA, PA - SEPTEMBER 29: Players of the San Francisco Shock celebrate after winning the Overwatch League Grand Finals at the Wells Fargo Center on September 29, 2019 in Philadelphia, Pennsylvania. (Photo by Hunter Martin/Getty Images)
شکارچی مارتین via Getty Images

اگر چیزی کار نمی آن را تعمیر. این رویکرد بلیزارد است که مصرف به سرپرستی لیگ آینده برگشتی که شروع خواهد شد در ماه سپتامبر 3rd. پس از موفقیت آن مه غوغا و تابستان مرحله نهایی مسابقات سری جغد است یک بار دیگر اتخاذ یک ریسک بالا مسابقات فرمت نهایی آن رقابت ها از سال است.

تمام 20 جغد تیم را در پلی آف. جغد معاون رئیس جمهور جان Spector گفت واشنگتن پست بلیزارد تصمیم به شامل هر باشگاه به جای آن تیم که به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای شروع آنها را به بازی به طور انحصاری در برابر دیگر franchises در منطقه خود. بلیزارد خواهد شد دانه هر سازمان بر اساس آنها چگونه انجام شده در طول سال. بالاتر رتبه بندی تیم ها باید مزایای مانند اولین نقشه انتخاب خود را در برابر کاهش کشت همسالان. پس از دو هفته از بازی دو تیم برتر هر منطقه به پیشبرد به سطح جهانی دو-حذف براکت.

برای محدود کردن سرور لگ آمریکای شمالی تیم را در سفر به آسیا. در حالی که آنها نمی خواهد رقابت در فرد وجود خواهد داشت یک استراحت قبل از پلی آف رزومه. “قبل از چهار فینالیست می توانید به صورت خاموش ما باید چند هفته برای سلامت و ایمنی نیاز دارد و به حساب برای سفر تدارکات” بلیزارد گفت.

کل قالب به معنی وجود خواهد داشت نه یک فرد نهایی. اما چیزی که بلیزارد به احتمال زیاد بعد از بازی لغو و موانع جغد رو قبلا در این سال است. پس از حرکت به بیشتر مسابقات به سبک مسابقات لیگ دیده می شود امیدوار کننده بینندگان اعداد. حدود 91,000 همزمان بینندگان تنظیم در به تماشای آمریکای شمالی تابستان مرحله نهایی مسابقات نیمه نهایی مسابقه بین پاریس ابدی و سان فرانسیسکو شوک. کسانی که شماره های لیگ دیده نشده و پس از آن باز آخر هفته در اوایل این سال است. حرکت رو به جلو Spector گفت: مسابقات به احتمال زیاد بخشی از بازی بزرگ در لیگ 2021 فصل است.

در این مقاله: سرپرستی بلیزارد بلیزارد سرگرمی esports سرپرستی لیگ اکتیویژن بلیزارد, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im