Overbridge 2 اشک پایین دیوار بین کامپیوتر شما و مصنوعی خود را

Elektron Overbridge

Elektron

برای جان سخت طرفداران Elektron, Overbridge است که هر دو یک مزیت و یک منبع بی پایان از نا امیدی. Overbridge است که این شرکت مجموعه نرم افزار است که قرار است برای یکپارچه ادغام آلات موسیقی خود را با کامپیوتر شما. همه حساب زمانی که آن را با این نسخهها کار خیلی خوب کار می کند. (من خود نیست و هر Overbridge-سازگار دنده, بنابراین من نمی توانم شخصا تایید آن.) اما Elektron نیز امیدوار کننده قابل توجهی به روز رسانی برنامه برای مدتی و آن بوده است فرو رفته در ظاهر بی پایان بتا. اما در حال حاضر Overbridge 2 است که در نهایت و به طور رسمی در اینجا.

بزرگترین ویژگی های Overbridge توانایی کنترل Elektron ابزار از کامپیوتر شما ادغام آنها با ادم کند و تنبل خود و جریان مولتی ترک های صوتی از آنها بیش از USB. یک برنامه مستقل نسخه اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن کنترل ارسال یادداشت های MIDI تغییر ایستگاه از پیش تنظیم و حتی رکورد ساز خود را به طور مستقیم به کامپیوتر خود را بدون جدا کردن رابط های صوتی.

همه چیز حتی جالب تر اینکه زمانی که شما آتش تا DAW خود را. VST و AU پلاگین در نسخه های Overbridge به شما دسترسی به خود را Elektron دنده از داخل نرم افزار Ableton Live, منطق, Bitwig یا استودیو یکی درست مثل آن بود که هر ابزار مجازی. شما می توانید ذخیره تنظیمات یک ایستگاه از پیش تنظیم به یک پروژه, بنابراین شما لازم نیست که به یاد داشته باشید که در آن شما تا به حال خود دستگیره تنظیم هر انتخاب شما back up که نیمه تمام آهنگ. و آن را حتی ضبط چند آهنگ های صوتی. بنابراین اگر شما با استفاده از خود را Digitakt برای درامز شما به راحتی می توانید ضبط خود را باس درام دایره زنگی و کلاه بالا به طور جداگانه. شما حتی می تواند چیزی شبیه به استفاده از یک مجتمع سنج و یا با کلیک در DAW خود را به کنترل خود چرخ دنده خارجی.

یکی از هیجان انگیز تر با استفاده از مسیر کامپیوتر های صوتی از طریق خود Elektron دستگاه. بنابراین شما می توانید تمام دیجیتال در جعبه ایجاد و تغذیه آن از طریق آنالوگ گرما یا آنالوگ Rytm به عنوان مثال برای دریافت یک کمی از گرما آنالوگ و لبه بر روی آن.

Overbridge 2 هم اکنون در دسترس است به صورت رایگان و سازگار با آنالوگ چهار آنالوگ Rytm آنالوگ کلید آنالوگ گرما Digitakt, Digitone و Digitone کلید.

در این مقاله: elektron, overbridge, overbridge 2 آنالوگ چهار آنالوگ Rytm آنالوگ کلید آنالوگ گرما Digitakt, Digitone, Digitone کلید های مصنوعی, vst, موسیقی, ابزار موسیقی, پلاگین, سینت سایزر, نمونه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر