در طول ماه به نظر می رسد مانند یک مدعی برای بهترین فیلم انیمیشن


Fei Fei and her bunny head to the moon in Over the Moon.

فی فی و او سر اسم حیوان دست اموز به ماه در طول ماه.
تصویر: Netflix

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

ما همه شنیده ایم عبارت “مردی در ماه” که می خواستند برای دیدن اگر او وجود دارد? که با یک تقریب از آینده Netflix متحرک فیلم در طول ماه, اولین, تریلر, از, است که فقط فرود آمد.

تبلیغات

این فیلم به دنبال یک دختر جوان به نام فی فی (کتی Ang) که رشد می کند تا با شنیدن داستان از یک الهه در حال انتظار برای او عشق واقعی در ماه. هنگامی که واقعیت حملات فی فی در راه وحشتناک او متوجه می شود کمی سحر و جادو می تواند کمک کند تا همه چیز به طوری که او می سازد یک موشک به امید پرواز به فضا برای پیدا کردن ماه الهه.

“این داستان در مورد یک خانواده است که ریشه در عشق” جان چو, که, صدای, فی فی پدر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی io9 حضور داشتند (تقریبا). “و که به من شد و در پرتو تراکتور. و این چیزی است که آن را متمایز. که چیزی است که به آن قلب است. و من دوست دارم که در مورد این فیلم است.”

تبلیغات

چو پیوست Phillipa Soo, Ken Jeong, Ruthie ان مایل, Sandra Oh, Margaret Cho, Robert G. Chiu و Kimiko Glenn در صدای بازیگران. آنها مونتاژ توسط مدیر گلن کینکه برنده جایزه اسکار برای او کوبه برایانت, مستند, عزیز, بسکتبال و مشغول به کار در دیزنی فیلم pete’s Dragon به درهم. آدری ولز (نفرت تو را) نوشت: فیلمنامه. در اینجا اولین تریلر طول ماه.

“همیشه در مورد شخصیت” کین گفت: وقتی پرسید که چه او را جلب کرد به فیلم است. “این اولین سوال در ذهن من” می توانم زندگی می کنند در پوست این شخصیت؟’ چون من صرف حرفه ای تمام من آوردن شخصیت به نور از داخل به خارج است. و این واقعا برای من مهم است به یاد داشته باشید: آیا به اعتقاد من در آنچه این شخصیت معتقد است?'”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

کین به یاد لحظه خاص زمانی که به این سوال پاسخ داده شد. یک لحظه تو را دیدم در تریلر.

“وقتی که من خواندن این اسکریپت وجود دارد این لحظه که فی فی ساخته شده است این موشک به ماه و آن را مصرف کردن و من فکر” خوب, من می دانم که او واقعا باهوش و من می دانم که او یک تخیل است. من عاشق این دو چیز است. اما در صورتی که موشک فقط به ماه راست من نه خرید آن.’ و من از خواندن آن موشک را در حال بالا رفتن و سپس همه چیز را اشتباه می رود و شروع به عقب افتد. و من گفتم: “بله, من می خواهم این داستان.'”

تبلیغات

همه درگیر به نظر می رسد فکر می کنم آن را فقط به تلون مزاج است که باعث می شود در طول ماه , ویژه, اما آن را واقع بینانه و مبتنی بر تجسم فرهنگ آسیا, بیش از حد.

“یکی از چیزهایی که من به شما توجه داشته باشید در مورد این فیلم خاص است و آنچه مرا جذب به آن است و بدیهی است که من همیشه علاقه مند به چیزی که ریشه در فرهنگ آسیا” چو گفت. “اما آن را سخت برای پیدا کردن چیزهایی که نمی نشان دهنده فرهنگ آسیایی به خصوص پویایی خانواده به عنوان چیزی که ظالمانه و یا متصل به شرم.”

تبلیغات

What is this place?

این مکان چیست ؟
تصویر: Netflix

و در عین حال بیش از ماه است که هنوز هم در مورد یک دختر که پرواز به ماه و به عنوان دیده می شود در این تریلر می یابد برخی از نوع جادویی جدید کار می کنند. آن را واقع بینانه راه اندازی, اما, ظاهرا, آن می رود راه فراتر از آن.

تبلیغات

“ما چیزی در این فیلم که بیش از هر چیزی من تا کنون مشغول به کار در” کین گفت. “شما متحرک لحظه ای از برای کشف است. لحظه ای در چشم که در آن نور می رود. فی فی چشم همه چیز در مورد فقط اجازه دادن به مخاطبان در و دیدن مغز او به کار گیری و انتخاب. ما صرف همه ما زمان روی صفحه نمایش در آن لحظه بیش از هر فیلم انیمیشن من تا کنون دیده می شود [یا] کار کرده است.”

در طول ماه منتشر خواهد شد در Netflix بکشد در پاییز.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de