خرید رپورتاژ

سردبیر ارشد کریس Velazco شک و تردید بود هنگامی که او برخی از زمان با گوگل صفحه 3a در ماه مه گذشته. شرکت high-end گل سرسبد برای سال 2018 به صفحه 3 گل به خوبی و بر اساس آن صفحه نمایش درخشان قابل توجه دوربین ها و الگوریتم های جامد ارتقاء نرم افزار. اما می تواند حق بیمه خود را احساس و ویژگی های تکثیر در یک گوشی با قیمت بودجه نقطه ؟ پاسخ این بود بله چشمگیر است. کریس خوشحال بود با ترکیبی از ارزش و کارایی که 3a ارائه شده و نبود منصرف توسط خود بدن پلی کربنات و یا عدم مقاومت در برابر آب. ما از خوانندگان خود خواست برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در مورد این گوشی و آنها ارائه مقدار زیادی از جزئیات در مورد چگونگی 3a متناسب با نیازهای خاص خود را.

طراحی

هنگامی که آن را به ظاهر فیزیکی گوشی, اکثر طرفداران. جیمز احساس اندازه و وزن این گوشی خوب بود و که او نمی خواهم هر چیزی بزرگتر است. خواننده کریس گفت که او در بر داشت 3a “استثنایی با توجه به داشتن کامل, فاکتور شکل (بدن + اندازه صفحه نمایش)” و دوایت دوست داشتم که 3a را “طراحی ساده است که واقعا به خوبی متناسب در جیب.” وجود دارد چند مخالفان. داستین گفت: “آن است که بسیار سبک تر در مقایسه با حق بیمه های میانی همراه است که آن را به رقابت در برابر, اما این تفاوت وزن می آید در هزینه.” به همین ترتیب بیلی تنها گله بود که گوشی کمی بیش از حد بلند: “قبلی 1-gen صفحه بود فقط کمی کوتاه تر بود و همیشه به سادگی در جیب شلوار جین. این صفحه 3a هنوز هم متناسب با در جیب, اما من ترجیح می دهم کمی کوتاه تر پروفایل قبلی من تلفن.”

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco

دوام

صحبت از آن بسیار سبک وزن و احساس ما کاربران تا حد زیادی تایید شده از گوشی مواد. برخی مانند Maddie فکر می کردم که “حتی اگر آن را با استفاده از یک پلاستیک مورد آن احساس محکم و درخشان نور است.” کایل موافقت کرد و گفت: این بدن پلی کربنات “را احساس نمی کند ارزان و یا پلاستیک-ish در هر راه” و اضافه کرد که این تصمیم به استفاده از مواد “می رود راه طولانی در حفظ بدن از این گوشی برای طول عمر خود از مالکیت.”

دیگران مانند Kyle بودند و بیشتر متمرکز بر دوام و گفت: “آن مقاوم در برابر scuffs و آشکار خراش باقی مانده قابل اعتماد و قابل اعتماد در داخل و خارج از جیب خود.” تراویس “کاهش یافته است این گوشی به جهنم و هنوز حتی یک صفحه نمایش ترک خورده فقط پلاستیک گوشه گرفتن ضرب و شتم.” داستین گفت: مواد ارزان ساخته شده 3a “آسان تر به آسیب” اما “می تواند یک مقدار عادلانه از سوء استفاده; فقط انتظار نداریم که آن را به نگاه زیبا مگر اینکه شما آن را پوشش میدهد در یک مورد است.” دوایت گفت که او نگران نیست در مورد انداختن دستگاه به دلیل آن از پلاستیک ساخته شده. در نهایت کوین به اشتراک گذاشته شده است که “ما بسیاری از 3a گوشی در ناوگان شرکت متعلق به دستگاه های — آنها مشکل-رایگان و قابل اعتماد است و ما نگران نباشید در مورد کارکنان که به طور تصادفی به آنها آسیب می رساند.”

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco

نمایش

این 3a 6 اینچ OLED صفحه نمایش اجرا می شود در یک 2,140 x 1,080 وضوح و ما مؤلف کریس, لذت می برد, punchy, ‘تطبیقی’ حالت رنگ بود که تنظیمات پیش فرض. اما او همچنین خواست که صفحه نمایش روشن تر (به خصوص در روشنایی در فضای باز). خوانندگان با او به توافق رسیدند: بیلی در بر داشت رنگ رنگی و سیاه پوستان عمیق و احساس رزولوشن صفحه نمایش بود بیش از اندازه کافی “تا به حال به مقیاس DPI settings تا با توجه به بینایی. من فکر نمی کنم داشتن رزولوشن بالاتر صفحه نمایش را از هر گونه مزایای.” او همچنین احساس OLED صفحه نمایش یک ارزش بسیار عالی برای یک گوشی در این 3a محدوده قیمت و که آن را بسیار آسان تر در چشم برای خواندن متن در تاریکی محیط اطراف از یک غیر-دارای نور پس زمینه صفحه نمایش.

هنگامی که آن را به روشنایی صفحه نمایش پیتر کایل و Kenshin11 تمام توافق با کریس Velazco. پیتر گفت: تنها منفی “است که صفحه نمایش نمی خواهد به اندازه کافی روشن در خارج, خورشید, اما این تاثیرات تقریبا هر غیر اپل تلفن.” کایل احساس “روشنایی صفحه نمایش رنج می برند هنگامی که در نور خورشید کامل,” اما آن است که قابل کنترل است. این اشکال نیز Kenshin11 اصلی شکایت. “قطعنامه برای اندازه صفحه نمایش خوب است. این یک $399 تلفن من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به یک آبرومندانه صفحه نمایش روشن در این قیمت. علاوه بر عدم حداکثر روشنایی صفحه نمایش این است که یک جامد گوشی برای محدوده قیمت.”

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco

باتری

این 3,700 میلی آمپر باتری در 3a شد بهبود قابل توجه برای خوانندگان ما. بیلی احساس کردند که عمر باتری یکی از مناطق که در آن 3a سرآمد و او “به طور منظم شگفت زده در چگونه در پایان روز تلفن می تواند تا 80 درصد از باتری باقی مانده است. حتی اگر من با استفاده از تلفن به شدت آن خواهد شد که 60 درصد باتری باقی مانده است. در واقع من فکر نمی کنم من 3a تا به حال اجرا از باتری تا کنون.” جیمز گفت: عمر باتری عالی بود (اما باید swappable) و قدردانی از شارژ سریع از ویژگی های به عنوان به خوبی. Dergolem پیدا مدیریت باتری بسیار خوب است و که آن را “بدست دقیق که من از آن استفاده کنید. من یک زن و شوهر از روز استفاده کنید قبل از شارژ مجدد است.” تنها کاربرانی که تا به حال کمتر از ستارهای تجربه شد Iebe که به نام عمر باتری متوسط و دوایت با اشاره به مدیریت باتری است “اما نه خیلی خوب است که آن را می تواند برای یک روز کامل.”

دوربین

گوگل هم کم نیست بر روی اینجا ؛ 3a ویژگی های همان 12.2 مگاپیکسلی و سونی IMX363 سنسور به عنوان گران تر صفحه 3. کاربران raved در مورد عملکرد و در سراسر هیئت مدیره تا به حال هیچ انتقادات. بیلی گفت: “دوربین فوق العاده است به مراتب بهتر از هر یک از گوشی های قبلی و یا حتی دوستان من’ گل سرسبد گوشی های. شب بینایی حتی به من اجازه می دهد برای گرفتن عکس در آنچه من می خواهم قبل از در نظر گرفتن غیر ممکن است شرایط نوری.” پیتر گفت که او “یافت می شود دوربین به طور فوق العاده” و او “به ندرت حفاری من آینه مگر اینکه من تعطیلات.” Kenshin11 احساس سیستم دوربین روی 3a بود “لیگ های بالا توجه داشته باشید 8. این گرفته شده بهترین عکس پرتره از هر تلفن من سعی کردم.” Dergolem گفت دوربین “من می زند بیرون. عکس های شگفت انگیز هستند.” و کایل که به نام دوربین باور نکردنی, فکر شب نزد ویژگی بود “ذهن-باد گرفتن چه هیچ گوشی دیگر می توانید انجام دهید.” او همچنین گفت: “من بچه ها من دوربین قرار است به ثابت استفاده در همه شرایط” و “رنگ درست باقی می ماند در حالی که اثر بوکه می تواند گاهی اوقات بیش از حد تهاجمی است, هر چند به سادگی با گرفتن یک عکس فوق العاده به نظر می رسد اجازه می دهد که هوش مصنوعی را جبران کند و صحیح و بدون هر جزئی از محیط است.”

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco

خالص اندروید

یکی از دلایل اصلی کاربران ذکر شده برای خرید یک صفحه گوشی در سیستم عامل اندروید به طور مستقیم از خود گوگل. به عنوان بیلی تعبیر آن “این گوشی ندارد هر تولید کننده نرخ دوم ویژگی ها و برنامه های که فقط آزار من – همه چیز خالص اندروید, که فوق العاده است.” داستین احساس مشابه بیان “خالص اندروید تجربه یک تغییر خوشایند برای تمام پوسته های بزرگ تولید کنندگان قرار داده و بر روی تلفن های آندروید خود را.” Kenshin11 افزود: “شما وانیلی اندروید و به طور مستقیم از گوگل شما آندروید به روز رسانی بسیار سریع است.”

سریع به روز رسانی شد یکی دیگر از دلایل بزرگ چرا کاربران گفت: آنها رفت و با یک گوگل-ساخته شده از گوشی های هوشمند با قدردانی کن سریع سیستم عامل به روز رسانی. بیلی گفت که او با ارزش است که به “نرم افزار دریافت به روز رسانی های امنیتی هر ماه و جدید نسخه های آندروید در دسترس ساخته شده بلافاصله (در عرض چند ساعت) از زمانی که آنها برای عموم منتشر شد.” Dergolem گفت این بود که چرا آنها گیر با 3a برای تا زمانی که ممکن است: “من دلیل اصلی برای به روز رسانی [گوشی من] است به روز رسانی سیستم عامل پشتیبانی و وصله های امنیتی.”

Google Pixel 3a XL
کریس Velazco

قیمت/ارزش

در یک جهان که در آن گل سرسبد گوشی های هوشمند اغلب هزینه بیش از $1.000 3a را قیمت پایین ساخته شده آن را به ایستادگی کردن و حتی بیشتر. کاربران متعدد ذکر آنها احساس آنها گرفتن با کیفیت بالا گوشی های هوشمند در بودجه ($299 برای 3a و $479 برای 3a XL). کن, که گفت که او نمی تواند توجیه $1,000 قیمت خرید برای گوشی های هوشمند و گفت: 3a “بیش از همه انتظارات من و خرد تصورات از پیش پنداشته من از آنچه در اواسط محدوده گوشی های هوشمند قادر است. این احساس می کند مانند یک بالا پایان تلفن به من.” صفحه گفت که “تا کنون بهترین تلفن بودجه من تا کنون خریداری شده است. برای همه چیز شما را با این گوشی واقعا وجود دارد هیچ چیز در همه شما می توانید در مورد شکایت.” Dergolem آن تلقی “تعادل کامل از قیمت و ویژگی های” در حالی که دوایت آن را به نام “بهترین دستگاه شما می توانید در این محدوده قیمت.” کاربر کریس توضیح داد که “بخشی از عشق است و ارزش مردم احساس آنها در حال گرفتن از چنین نسبتا ارزان تلفن” و داستین, بیلی, Kevin James همه اظهار نظر در قیمت عادلانه و خوب ارزش خود را 3a گوشی. کایل گفت: “در $399 گوگل آورده اواسط محدوده تلفن است که احساس می کند و در عمل فقط به عنوان قابل اعتماد به عنوان هر ردیف بالا تلفن جیب من احساس می کند خوشحال است که نمی تواند درک شود.”

به طور کلی

گذشته از تعداد کمی از کاربران که گزارش برخی از موانع با اتصالات بلوتوث ما کاربر داوران تا به حال چیزی جز بازخورد مثبت در مورد تجارب خود را با 3a. تراویس تا به حال یک تجربه فوق العاده با گوشی خود در حالی که در کن گفت: “راستش من صفر شکایت. توصیه می توانید این گوشی به اندازه کافی.” خواننده کریس اعلام 3a خود “ایده آل تلفن در واقع هر حس” و پیتر گفت: “پس از حدود نه ماه استفاده من واقعا نمی زیادی در مورد شکایت.” کایل که هشت ماه از استفاده با دستگاه, آن را احساس کرده بود “بیش از هر انتظارات من تا به حال قبل از خرید” و “تیم پشت گوگل میخ آن را از پارک با خود 2019 اواسط محدوده های همراه است.” Kenshin11 اعتراف کرد که “این تلفن می کند و بسیاری از چیزهای بسیار خوبی دارد که من قادر به تاخیر جدید ‘شاخص’ تلفن و حتی بیشتر – اگر هرگز دوباره.”

در این مقاله: thebuyersguide, userreview, userreviewroundup, userreviews, بررسی کاربر, کاربر, نقد و بررسی, گوگل, پیکسل, 3a, گوگل, پیکسل, گوگل, پیکسل, 3a, ویژگی دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو