ما برای اولین بار دقیق نگاه استقلالی کلکسیون’ زندگی به اندازه نوزاد Yoda قلب خود را ذوب


اسباب بازی و کلکسیونارقام اقدام مجسمه اختصاصی و دیگر کالا. مراقب باشید: اگر شما نگاه کنید در اینجا شما احتمالا رفتن به صرف مقداری پول پس از آن.

تا سال 2020 خواهد شد در رسوایی و قرن ها از هم اکنون مورخان بدون شک نگاه و تعجب می کنم که چرادر میان تمام آشفتگی اجتماعی و bona فیده همه گیر بشریت شد به طوری با وسواس کوچک سبز عروسک خیمه شب بازی. اگر آنها تلو تلو خوردن در سراسر آزمایش اولین نگاه در استقلالی کلکسیون’ زندگی به اندازه tاو فرزندآنها فقط ممکن است درک.

تبلیغات

ماه پس از این Mandalorian کمک کرد راه اندازی دیزنی+ پخش آنلاين خدمات سری به یاد ماندنی ترین شخصیت باقی می ماند یک وسواس برای جمع. بازگشت در ماه فوریه در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک, اسباب بازی سازان و شرکت های متخصص در بالا پایان کلکسیون نشان داد یک کوه tاو کودک—نام نوزاد Yoda—کالا از جمله 16.5 اینچ قد بلند زندگی به اندازه ماکت از استقلالی کلکسیون که فقط در مورد به عنوان نزدیک به عنوان شما همیشه به مراقبت از 50 سال-کودک نو پا قدیمی که برخوردار tاو نیروی.

نورمن چان از آدم وحشی تست شده بازدید استقلالی کلکسیون مقر شرکت در آن نشان دادن همه کالا که در غیر این صورت شده است بر روی صفحه نمایش در San Diego Comic-Con غرفه به حال این کنوانسیون نه لغو شده و با توجه به همه گیر. قطعه ای که بدون شک تا به حال طرفداران پوشش برای دیدن منs یک نمونه اولیه از استقلالی tاو فرزند که چان می شود برای دیدن از نزدیک با جزئیات در این ویدئو با تشکر از امی تعقیب استقلالی محتوای هماهنگ کننده.

تبلیغات

کلکسیونی نیست طراحی شده و یا حتی ناشی از آن طراحی شده است که نشان می دهد قطعه stashed با خیال راحت در مورد صفحه نمایش. با برچسب قیمت $375 جمع بدون شک در حال رفتن به می خواهید کسی را مجبور و یا تلنگر در قطعه ای است که وسوسه انگیز داده می شود که چگونه فوق العاده واقعی به نظر می رسد. استقلالی کلکسیون در واقع کار با میراث اثرات جلوه های بصری استودیو که ایجاد animatronic عروسکی برای این Mandalorianبه اطمینان حاصل شود آن تفریح و سرگرمی کودک بود به عنوان دقیق که ممکن است.

به عنوان نشان داد در اینجا هنگامی که شما واقعا از نزدیک و شخصی با قطعه شما می توانید تمام به صورت جداگانه منگنه باریک موهای سر خود را با بافت متخلخل از پوست شبیه سازی شده آن گوش و چین و چروک اطراف چشم. نزدیک به چهار صد دلار کاملا چند parsecs دور از ضربه خرید اما هنگامی که شما خیره به تیاو چشم کودک شما احتمالا پیدا کنید که پول ناپدید سریع تر از Obi-Wan هنگامی که او در نهایت در برابر این کاربر Vader.

استقلالی کلکسیون’ تصمیم گرفته نشده که چگونه بسیاری از tاو فرزند آوری آن برنامه ای برای تولید هر چند این شرکت می گوید این را حفظ خواهد کرد آنها را تا زمانی که تقاضا از بین رفته است. و در حالی که تحویل انتظار می رود که در هر نقطه بین ماههای اوت تا نوامبر آن را اول بیا اول خدمت و کسانی که در حال حاضر قبل از دستور یکی را در میان برای اولین بار به نمره فضل خود.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im