تنها نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها را واکسینه کنید برای Covid-19 با توجه به نظرسنجی جدید


Trump supporter hold a rally to call for the reopening of the California economy in Woodland Hills, California, on May 16, 2020.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی برگزاری تجمع و خواستار بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد در وودلند هیلز کالیفرنیا در 16 ماه مه سال 2020 است.
عکس: گتی ایماژ

تنها حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می خواهم به دریافت واکسن جدید کروناویروس اگر و یا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود, بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس و NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. این نظرسنجی که انجام شد ممکن است بین 14-18 یک نشانه نگران کننده است که آمریکایی ها نمی ممکن است قادر به رسیدن به گله ایمنی از طریق واکسیناسیون.

تبلیغات

جدید نتایج نظرسنجی منتشر شده در اوایل روز شنبهنشان داد که 49 درصد از بزرگسالان آمریکایی گفت که آنها برنامه ریزی برای واکسینه کنید اگر یک coronavirus واکسن در دسترس می شود. فقط 20 درصد گفت: آنها طرح به واکسینه شدن با 31 درصد باقی مانده گفت که آنها “مطمئن نیست.”

این covid-19 همه گیر است بیمار حداقل 1.68 میلیون آمریکایی و کشته 98,929 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب با افراد مسن رو به بالاترین مرگ و میر. این جای تعجب نیست پس از آن که این گروه سنی با بیشترین شور و شوق برای یک coronavirus واکسن شد مردم بیش از سن 60 که در آن 67 درصد مردم در آن گروه گفت که آنها برنامه ریزی برای دریافت واکسن اگر ارائه شده است. فقط 40 درصد از آمریکایی ها در سن 18-59 گفت که آنها برنامه ریزی برای واکسن را دریافت کنند.

تبلیغات

قابل پیش بینی وجود دارد که حزبی تقسیم به این سوال نیز با 62 درصد از دموکرات ها گفت: آنها برنامه ریزی برای دریافت واکسن فقط با 43 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها می خواهند برای دریافت واکسن. بیست و شش درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها را واکسینه کنید. های مختلف نظرسنجی انجام شده توسط YouGov برای اخبار یاهو نشان داد که 44 درصد از جمهوری خواهان در آمریکا معتقدند که “بیل گیتس توطئه برای استفاده از یک توده covid-19 واکسیناسیون مبارزات انتخاباتی به عنوان یک بهانه برای کاشت میکروچیپ در میلیاردها نفر از مردم و نظارت بر حرکات خود را.”

بزرگترین گروهی که گفت: آنها نمی خواهد دریافت واکسن با توجه به جدید AP, نظرسنجی, سیاه پوست آمریکایی است. چهل درصد از مردم در ایالات متحده گفته است که آنها برنامه ریزی برای دریافت واکسن در حالی که فقط 25 درصد گفت: آنها خواهد بود. اسپانیایی آمریکایی ها بودند که بیشتر مطمئن نیستید در مورد واکسن با توجه به نظرسنجی جدید با 37 درصد گفته است که “هنوز مطمئن شوید که” آیا آنها می خواستند برای واکسینه کنید. سی و هفت درصد از اسپانیایی ها نیز گفت که آنها برنامه ریزی برای دریافت واکسن.

به عنوان آسوشیتد پرس, یادداشت های برخی از مردم نگران هستند در مورد ایمنی یک واکسن جدید. و در حالی که وجود دارد قطعا قوی ضد واکسن جنبش در ایالات متحده نه هر کسی که با احتیاط از فرضی coronavirus واکسن ضد vaxxer. برخی از افرادی که در گفتگو با آسوشیتدپرس گفت که آنها لازم نیست که ایمان ما می دانیم که تمام عوارض جانبی احتمالی واکسن جدیدی که با عجله از طریق توسعه و ساخت است.

هنوز هم وجود دارد این سوال که آیا یک واکسن موثر را می توان توسعه یافته و جدید AP نظرسنجی خواسته پاسخ دهندگان در مورد زمانی که آنها انتظار دارند یک واکسن برای تبدیل شدن به در دسترس است. بیست درصد از آمریکایی ها گفت: آنها انتظار دارند یک واکسن در دسترس خواهد بود در پایان سال چیزی که تهمت رژیم وعده داده است. اما اکثریت آمریکایی ها 61 درصد گفت که آنها انتظار دارند یک واکسن در دسترس خواهد بود “در برخی از نقطه در 2021.” فقط 17 درصد گفت: آنها انتظار دارند یک واکسن در سال 2022 و یا بعد.

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال در چیزی که او را خواستار عملیات با سرعت پیچ و تاب. رئیس جمهور حتی مماشات از وزیر دفاع علامت Esper به تازگی به وعده که یک واکسن در آینده اصرار دارد که وزارت دفاع کمک در تلاش است. اکثر کارشناسان بر این باورند آن را به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر از پایان سال به سطح شیب دار تا تولید در هر فرضی واکسن برای covid-19.

حداقل 100 واکسن در حال حاضر در حال توسعه در سراسر جهان با برخی از مردم دچار شدید عوارض جانبی در آزمایش های بالینی. ایان Haydon 29 سال در سیاتل, واشنگتن, تجربه بد واکنش به مدرن را واکسن در حال توسعه یک تب از 103 درجه بعد از گرفتن نوبت دوم با توجه به اخبار بهداشت و درمان خروجی آمار.

تبلیغات

“همانطور که ما با عجله به دریافت یک واکسن تهیه شده به سرعت به عنوان ممکن است واقعیت واکسن توسعه است که آن را تنها می توان با عجله بسیار و محاکمه هنوز هم نیاز به جای” Haydon تاکید کرد که او نمی خواهید وجود دارد به یک ننگ در اطراف واکسن گفت: آمار. “آنها را به حرکت در سرعت حرکت آنها در. داستان و اتفاقی که برای آنها مهم هستند زیرا آنها به شکل فرآیند تصویب.”

چهار نفر را توسعه داده اند واکنش نامطلوب به واکسن در Moderna 45-فرد کارآزمایی بالینی تا کنون با توجه به آمار اما این همه بخشی از فرایند توسعه یک واکسن است که تولید به اندازه کافی anitbodies برای مبارزه با پتانسیل عفونت بدون صدمه زدن که دریافت واکسن.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net